چگونه خطاهای کار نکردن Covenant Kodi را برطرف کنیم

هیچ کس نمی تواند این حقیقت را انکار کند که افزودنی Covenant Kodi یکی از محبوب ترین افزودنی های Kodi در سطح جهان است. دلیل محبوبیت آن کتابخانه محتوای به روز و شگفت انگیز آن است که شباهت زیادی به Exodus دارد. این شباهت در این دو افزونه به این دلیل است که همان توسعه دهندگان با استفاده از همان کد میثاق را توسعه داده اند.


با این حال ، اخیراً ، من متوجه شده ام که کاربران از عدم کار با میثاق Kodi شکایت می کنند ، که بسیار نگران کننده است. پس از انجام برخی تحقیقات ، متوجه شدم که توسعه دهندگان دیگر این افزودنی را به روز نمی کنند ، اما کتابخانه این افزونه در غیر این صورت به تصویر می کشد. من علی رغم شایعات خاموش کردن در صنعت ، توانستم به جدیدترین فیلم ها و نمایش های تلویزیونی دسترسی پیدا کنم.

من خطاهای مختلفی را که کاربران در سیستم عامل ها و تالارهای مختلف گزارش شده اند ، بررسی کرده ام و در مورد این مشکل در مورد رفع مشکلات مربوط به آنها گفتگو کرده ام.

خطای موجود در عهد Kodi بدون جریان موجود است

یکی از رایج ترین خطاهای گزارش شده توسط کاربران ، هیچ جریانی در دسترس نیست. این خطا وقتی سعی می کنید به یک برنامه تلویزیونی یا فیلم خاص دسترسی پیدا کنید ، کتابخانه الحاقی را تشکیل دهد. این مورد در مورد میثاق نیز اتفاق می افتد که وقتی می خواهید یک عنوان محتوا را پخش کنید ، خطایی ظاهر می شود. این هیچ ارتباطی با مخازن الحاقی ندارد و فقط به این دلیل است که این افزودنی قادر به یافتن ارائه دهندگان نیست.

ثابت

 1. باز کن کدی و به سمت اضافه کردنیکبار منو
 2. قابل اعتماد و متخصص افزودنیهای ویدیویی و کلیک کنید میثاق
 3. شما خواهید دید ابزارها گزینه ، روی آن کلیک کنید
 4. حالا کلیک کنید تنظیمات: عمومی
 5. گزینه ای را مشاهده خواهید کرد: زمان بندی ارائه دهنده > تنظیم کنید 30
 6. در صورت عدم تغییر آن به “30”
 7. حالا روی آن کلیک کنید پخش برگه از ستون سمت چپ.
 8. به پایین لیست بروید و “میزبانان با captchas
 9. گزینه ای با نام “حداکثر کیفیت“، به آن بروید و تنظیم کنید”1080p” به طور معمول ، به طور پیش فرض روی 4k تنظیم شده است ، این نیاز به کاهش دارد.
 10. حالا کلیک کنید خوب برای ذخیره این تنظیمات
 11. پایین لیست رفته و روی “حافظه نهان پاک” گزینه > کلیک آره
 12. اکنون گزینه را انتخاب کنید میثاق: ارائه دهندگان پاک > کلیک آره

افزودنی را مجدداً راه اندازی کنید و سعی کنید عنوان محتوای مورد نظر خود را پخش کنید. شما دیگر با این مسئله روبرو نخواهید شد.

خطای جریان میثاق Kodi

مشکلی که در افزودنیهای دارای خطای جریان وجود دارد ، به این دلیل است که جریانهای ضبط شده توسط افزودنیهای ارائه دهنده از نظر جغرافیایی محدود یا منسوخ هستند. اگر نمی توانید یکی از جدیدترین عناوین محتوا را پخش کنید ، بدیهی است که این یک جریان جغرافیایی محدود است ، نه یک منسوخ. هر از چند گاهی کاربران به چنین جریانهایی دامن می زنند و این چیز جدیدی نیست.

ثابت

شما به راحتی می توانید از این محدودیت های جغرافیایی دور شوید و عنوان محتوای مورد علاقه خود را با VPN پخش کنید.

آره!

یک VPN IP و DNS شما را پوشانده و داده های شما را نیز رمزگذاری می کند و به شما امکان دسترسی نامحدود به مطالب موجود در کتابخانه را می دهد. بهترین VPN را برای Kodi انتخاب کنید و در بسته بندی آن که بیشترین کاربرد را دارد ، مشترک شوید. سپس ، برنامه یا مشتری خود را بارگیری کنید ، به سرور مربوطه متصل شوید و به هر جریان محدود دسترسی پیدا کنید ، قطعاً کار خواهد کرد.

علاوه بر این ، یک VPN شما را از هکرها و مسئولان جاسوسی در فعالیت شما محافظت می کند. بسیاری از مردم از خطرات آنها هنگام پخش آنلاین آگاه نیستند و در برابر حملات سایبری آسیب پذیر هستند.

خطای نصب Kodi Covenant

خطای نصب Kodi Covenant به خطایی اشاره دارد که وقتی می خواهید افزونه را نصب کنید ، یک اعلان ظاهر می شود که “نصب ناموفق” است. Covenant Kodi یک افزودنی محبوب Kodi است که از طریق چندین مخزن Kodi در دسترس است. باید بدانید که در هر مخزن نسخه به روز شده از افزونه وجود ندارد ، به همین دلیل ممکن است با خطای نصب Kodi Covenant روبرو شوید.

ثابت

بهترین راه برای رفع این خطا با انتخاب مخزنی است که نسخه تکمیلی آن به روز است. با مراجعه به افزونه Covenant Kodi ، می توانید نسخه به روز و کار شده آن را در مخزن Kodi Israel پیدا کنید. شما می توانید تنوع عظیمی از افزونه های به روز شده و محبوب Kodi را در این مخزن شگفت انگیز پیدا کنید.

خطای دانلود Kodi Covenant

اخیراً بسیاری از کاربران Kodi از خطای بارگیری پیمان Kodi شکایت کرده اند که دلیل آن مخزن منسوخ شده است. بسیاری از کاربران در تلاش بودند تا افزونه Covenant Kodi را از پرونده های زیپ مخازن منسوخ نصب کنند.

ثابت

کاربران به راحتی می توانند مکمل Kodi Covenant را از مخزن Kodi اسرائیل بارگیری و نصب کنند. این یک مخزن به روز شده است و نسخه Covenant Kodi در حال کار را در پوشه افزودنی های ویدیویی خود در دسترس دارد.

در صورت عدم امکان افزودن افزونه از این مخزن نیز ، حافظه پنهان Kodi را پاک کرده و دوباره امتحان کنید. این باید مسئله را برطرف کند زیرا گاهی اوقات حافظه نهان جمع شده و افزودنی در بارگیری یا نصب آن خراب نمی شود.

جایگزینی میثاق Kodi

بسیاری دیگر از بهترین افزودنیهای Kodi نسبت به Covenant Kodi وجود دارد که می تواند برای تماشای فیلم و برنامه های تلویزیونی در Kodi مورد استفاده قرار گیرد. در اینجا چند عکس برتر برای شما آورده شده است:

 1. خروج 8.0
 2. یودا
 3. گورزیل
 4. جفت
 5. گایا

نتیجه

تعداد بسیاری از افزودنیها نتوانسته اند چنین علامتی را مانند عهدنامه Kodi در طول سالها انجام دهند. پس از اضافه شدن Exodus Kodi کار خود را متوقف کرد ، میثاق جای خود را به دست گرفت و یک افزودنی اضافی برای همه تماشاگران زرق و برق شد. چنین افزودنی قابل اطمینان که آخرین نمایش ها و فیلم ها را به خود جلب می کند ، امروزه کار سختی نیست.

امیدوارم که خطاها و رفع مشکلات موجود در این راهنما برای رفع مشکلات برای شما مفید باشد. با این وجود ، من برای بازخورد کاربران ارزش قائل هستم و اگر چیزی وجود دارد که فکر می کنید در این راهنما وجود ندارد ، لطفاً اظهار نظر کنید و به من اطلاع دهید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map