نحوه نصب Deceit Kodi Addon بر روی Leia ، Krypton ، Jarvis با استفاده از Repo Reation

فریب-کدی-افزون


افزونه Deceit Kodi یک افزودنی کامل سرگرمی است که می تواند برای همه نیازهای اوقات فراغت مورد استفاده قرار گیرد. این فیلم ، فیلم ، نمایش تلویزیونی ، تلویزیون زنده و ورزش است.

نکته جالب در مورد این افزونه ، قابلیت دسترسی به ادغام Trakt و Real Debrid است که به کاربران امکان می دهد کتابخانه محتوای خود را حفظ کنند.

اگر می خواهید آخرین فیلم ها و برنامه های Live TV را پخش کنید ، برای رفع انسداد جریانها به یک VPN نیاز خواهید داشت. قبل از شروع پخش ، مطمئن شوید که یکی از بهترین VPN را برای Kodi انتخاب کرده اید.

مخزن کدی آدون را فریب دهید

افزونه Deceit در مخازن One Nation موجود است. این مخزن افزونه های محبوب دیگری نیز در آن وجود دارد ، مانند Sports Devil ، بزرگسالان شنا ، YouTube ، F4M Tester و غیره.

نحوه نصب Deceit در Kodi Leia و Krypton

این مراحل را دنبال کنید تا افزونه Deceit را روی نسخه های Kodi Leia و Krypton خود نصب کنید تا از فیلم های مورد علاقه ، نمایش های تلویزیونی و موارد دیگر لذت ببرید:

 1. راه اندازی کدی از دسک تاپ ویندوز > خواهید دید نماد چرخ دنده (تنظیمات) ، کلیک کنید بر روی آن > از اینجا منوی جدید ظاهر می شود کلیک بر مدیر فایل.نحوه نصب فریب روی کدی
 2. اکنون ، دو ستون را مشاهده خواهید کرد که روی آن کلیک کنید منبع را اضافه کنید از ستون سمت چپ.نحوه نصب فریبکاری بر روی kodi krypton نسخه 17.6 یا پایین تر
 3. جعبه گفتگو با نوار آدرس ظاهر می شود ، روی جایی که می گوید کلیک کنید و این را تایپ کنید آدرس اینترنتی http://onenation.info/Repo/ > کلیک خوب > این منبع رسانه را نام ببرید یک Repo > کلیک خوب > پس از وارد کردن جزئیات ، URL منبع و نام منبع را دوبار بررسی کنید و کلیک کنید خوب برای بستن کادر گفتگو.نحوه نصب فریب روی kodi jarvis نسخه 16 یا بالاتر
 4. اکنون به بازگشت منوی اصلی Kodi > از ستون سمت چپ ، روی آن کلیک کنید مواد افزودنی برای باز کردن برگه مواد افزودنی منو > از این فهرست ، روی کلیک کنید نصب بسته بندی (نماد جعبه), در گوشه بالا سمت چپ موجود است.دانلود کد فریب
 5. کلیک کنید از Zip File نصب کنید گزینه از لیست.مخزن فریب
 6. لیستی از گزینه ها را مشاهده می کنید ، را انتخاب کنید یک Repo از لیست > کلیک repository.onenation-1.0.5.zip > صبر کنید تا اعلان “افزودنی نصب شده” ظاهر شود.فریب کار نمی کند / خطاها / مسائل / پایین / رفع
 7. پس از نمایش اعلان ، روی کلیک کنید از مخزن نصب کنید گزینه > کلیک کنید و مرور کنید یک ملت مخزن > باز کن افزودنیهای ویدیویی > برای باز کردن لیست به پایین بروید افزودنی Kodi5 را فریب دهید > کلیک نصب و صبر کن > یک اعلان تأیید نصب افزونه ظاهر می شود.

افزونه فریب

نحوه نصب Deceit در Kodi Jarvis نسخه 16 یا بالاتر

با پیگیری این مراحل می توان فریب را بر روی Kodi Jarvis نصب کرد:

 1. باز کن Kodi Jarvis V16 در دستگاه شما.
 2. اکنون ، کلیک کنید سیستم > کلیک کنید و باز کنید مدیر فایل.
 3. دوبار کلیک کنید منبع را اضافه کنید برای ورود به لینک منبع مخزن.
 4. کلیک <هیچ یک> > این را تایپ کنید آدرس اینترنتی http://onenation.info/Repo/ و کلیک کنید انجام شده > این URL منبع مخزن را به عنوان نام ببرید یک Repo > کلیک انجام شده > کلیک خوب.
 5. بازگشت به خانه کدی > کلیک سیستم > کلیک مواد افزودنی.
 6. کلیک کنید از Zip File نصب کنید گزینه > کلیک کنید یک Repo > انتخاب کنید repository.onenation-1.0.5.zip > صبر کنید تا اعلان ظاهر شود.
 7. اکنون انتخاب کنید از مخزن نصب کنید گزینه > باز کن Repo OneNation.
 8. باز کن افزودنیهای ویدیویی پوشه.
 9. انتخاب کنید فریب > کلیک نصب > صبر کنید تا اعلان ظاهر شود.

Download Kodi Download

فایل زیپ را بارگیری کنید > منوی اصلی Kodi > مواد افزودنی > کلیک کنید نماد جعبه.

کلیک از Zip File نصب کنید > فایل زیپ اضافه شده بارگیری شده را مرور کرده و باز کنید ، یعنی روی آن کلیک کنید repository.onenation-1.0.5.zip > صبر کنید تا اعلان ظاهر شود.

کلیک کنید از مخزن نصب کنید > کلیک کنید یک ملت مخزن > باز کن افزودنیهای ویدیویی > کلیک کنید فریب > کلیک نصب > صبر کنید تا اعلان ظاهر شود.

فریب کار نکردن / خطاها / رفع در Kodi

هیچ جریانی موجود نیست

ممکن است در هنگام تلاش برای پخش فیلم جدید یا بعضی اوقات یک فیلم قدیمی با پدیدارآمدن خطایی مواجه شوید ، با بیان اینکه “هیچ جریانی در دسترس نیست”. این خطا هنگامی بروز می کند که هیچ ارائه دهنده ای برای پخش محتوای رسانه خاص وجود ندارد.

ثابت

برای رفع این خطا ، به تنظیمات الحاقی بروید ، تعداد ارائه دهندگان را افزایش داده و حافظه نهان افزودنی را پاک کنید. مطمئناً این خطا برطرف خواهد شد و شما قادر خواهید بود فیلم مورد نظر خود را پخش کنید. اما اگر خطا ادامه یابد ، هیچ ارائه دهنده واقعی برای آن محتوا موجود نیست.

کلمات نهایی

Deceit به دلیل تنوع دسته بندی مطالبی که ارائه می دهد یک بسته کامل برای همه دوستداران کد و حرفهایهای جریان است. بسیاری از افزونه ها روی بخش خاصی از محتوا مانند چند افزونه بر جریان فیلم تمرکز می کنند ، در حالی که برخی در ورزش و تعدادی در تلویزیون زنده. در مورد Deceit اینگونه نیست زیرا همه بخشهای اصلی مطالب را پوشش داده است.

علاوه بر این ، یکپارچه سازی Trakt و Real Debrid یک عامل اصلی است که کاربران آن را ترجیح می دهند. Deceit به دلیل عملکرد خوب و متنوع بودن محتوا ، احترام زیادی در جامعه کسب کرده است. ما به کاربران خود توصیه می کنیم با پیگیری راهنمای ما ، این افزودنی را امتحان کنند تا نحوه نصب افزونه Deceit را روی kodi مشاهده کنند.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map