نحوه نصب Elektra Vault روی Kodi در کمتر از 5 دقیقه

Elektra Vault ، یک افزودنی همه جانبه که شامل ورزش های زنده ، فیلم ها ، نمایش های تلویزیونی و فیلم های مستند در یک مکان است. حتی اگر بهترین افزونه های Kodi مانند میثاق یا Exodus را پیدا کنید ، نمی توانید دسته ورزشی را در لیست آنها مشاهده کنید. افزونه ای که شامل همه این دسته ها باشد ، در جهان Kodi نادر است. به همین دلیل تمام کاربران Kodi باید الحاقی Elektra داشته باشند.
در این راهنما نحوه نصب Elektra Vault را بر روی Kodi به شما نشان می دهیم. با دنبال کردن مراحل زیر برای Kodi Krypton و Jarvis ، این افزودنی را در مدت 5 دقیقه نصب کنید.


 1. نحوه نصب Elektra Vault در Kodi 17
 2. نحوه نصب Elektra Vault در Kodi 16
 3. Elektra Vault Kodi Zip Download
 4. خطاهای Elektra Vault / Issues / Not Working

هشدار! شما باید از VPN برای ناشناس ماندن در هنگام استفاده از Elektra Vault استفاده کنید زیرا این امر باعث حفظ حریم خصوصی شما خواهد شد. از PureVPN 85٪ تخفیف استفاده کنید و محتوای نامحدود را در Elektra Vault پخش کنید.

نحوه نصب Elektra Vault در Kodi Krypton نسخه 17 یا بالاتر

 1. برای نصب Elektra Vault روی Kodi ، لازم است Kodi Krypton را باز کنید > قابل اعتماد و متخصص نماد تنظیمات که می بینید بالا > اکنون گزینه ای بنام را انتخاب کنید مدیر فایل > دوبار کلیک کنید منبع را اضافه کنید لیست شده در سمت چپ.نحوه نصب Elektra Vault در Kodi
 2. یک جعبه در جایی ظاهر می شود که باید روی آن کلیک کنید ‘هیچ یک’ و تایپ کنید URL: http://supremacy.org.uk/zip/repo/ > کلیک خوب > نام را تایپ کنید “برتری” > و کلیک کنید خوب تا زمانی که کادر اطلاعات را ذخیره کند و از بین نرود.نحوه نصب Elektra Vault در Kodi krypton نسخه 17 یا بالاتر
 3. حالا برو صفحه اصلی Kodi با فشار دادن ‘خروج’ دکمه روی صفحه کلید خود را چندین بار > کلیک کنید مواد افزودنی برگه که به صورت عمودی در سمت چپ قرار دارد > اکنون شیر کنید نماد نصب بسته در سمت چپ بالا قرار دارد.نحوه اضافه کردن Elektra Vault در Kodi
 4. در اینجا لیست کوچکی از گزینه ها را مشاهده می کنید ، روی آن کلیک کنید از Zip File نصب کنید > برای یافتن و کلیک بر روی ، به پایین بروید برتری > حالا کلیک کنید repository.supremacy-1.2 > سپس کلیک کنید repository.supremacy-1.2.zip > حالا منتظر بمانید تا افزونه را نصب کند.Elektra Vault در تنظیم Kodi
 5.  همان لیست کوچک گزینه های مختلف را پیدا خواهید کرد ، اما اکنون روی آن کلیک کنید از مخزن نصب کنید > مخزن برتر > افزودنیهای ویدیویی > Elektra Vault > نصب.Elektra Vault در تنظیمات Kodi
 6. پس از نصب افزونه ، دوباره به آن برگردید صفحه اصلی Kodi > کلیک کنید مواد افزودنی > افزودنیهای ویدیویی > به سمت راست خود بنگرید و به پایین بروید تا Elektra Vault را پیدا کنید > لذت بردن!

تنظیمات رمزگذاری Elektra Vault

نحوه نصب Elektra Vault در Kodi Jarvis نسخه 16 یا زیر

 1. کدی جارویس را باز کنید > منوی System موجود به صورت افقی را بر روی صفحه نمایش خود انتخاب کنید > اکنون بر روی File Manager کلیک کنید > سپس بر روی افزودن منبع کلیک کنید.
 2. روی “هیچ” کلیک کنید و از آن می توانید URL مخزن را بخواهید http://supremacy.org.uk/zip/repo/ کپی کردن این پیوند را بچسبانید و کلیک کنید انجام شد > اکنون نام مخزن یعنی “Supremacy” را تایپ کنید و روی انجام شد کلیک کنید > تأیید را کلیک کنید.
 3. بر روی Install from Repository کلیک کنید > اکنون به پایین بروید تا مخزن Supremacy را پیدا کنید > به افزودنیهای فیلم بروید > Elektra Vault > نصب > لذت بردن!

Elektra Vault Kodi Zip Download

Elektra Vault را می توانید با یک فایل فشرده بارگیری کنید که می توانید در اینجا بارگیری کنید. پس از بارگیری پرونده می توانید مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. پس از باز کردن Kodi ، به افزودنیها بروید > در گوشه بالا سمت چپ روی نماد شکل جعبه کلیک کنید > و بر روی Install from Zip File کلیک کنید
 2. یک جعبه ظاهر می شود که در آن شما نیاز به پیمایش پرونده ای که Supermacy Repository Zip File را بارگیری کرده اید ، حرکت کنید > منتظر نصب آن باشید
 3. پس از نصب ، بر روی Install from Repository کلیک کنید > بر روی مخزن Supremacy کلیک کنید > افزودنیهای ویدیویی > Elektra Vault > نصب > از قومها لذت ببرید!

خطاهای Elektra Vault / Issues / Not Working

Elektra Vault نصب وابستگی را انجام نداد

هرگاه مخزن برای نصب یک افزونه نامناسب باشد ، “نصب خطای وابستگی ناموفق” خواهد بود. این خطا به طور معمول به مشکلی درمورد افزودنی اشاره نمی کند ، بلکه بیشتر مربوط به مخزن است.

راه حل

تغییر در مخزن می تواند این ترفند را انجام دهد. در حال حاضر ، Elektra Vault در مخازن مختلف یافت می شود ، اما Supremacy Repository مخزن مورد نظر است. ما مراحل نصب Elektra Vault را با Supremacy Repository بحث کرده ایم ، که من کاملاً کار می کنم.

شماره های Elektra Vault Buffering

بعضی اوقات پیوندهای ارائه شده توسط Elektra Vault مدت ها طول می کشد تا فیلم ها را بافر کنید. Buffering یک مسئله رایج است که می توان با بسیاری از افزودنیهای Kodi پیدا کرد.

راه حل

برای رفع مشکل بافر ، باید پاک کردن حافظه پنهان روی Kodi باشد. گاهی اوقات حافظه پنهان می تواند بیش از حد Kodi را بارگیری کند و ممکن است در هنگام بافر فیلم ها مانع شود. برای پاک کردن حافظه نهان ، Merlin Auto Cleaner را نصب کنید.

بسته بندی کردن

اگر بتواند کاربران Kodi را به عنوان یک افزونه همه جانبه متقاعد کند ، Elektra Vault توانایی دستیابی به ارتفاعات محبوبیت را دارد. با داشتن ورزش های زنده ، فیلم ها ، نمایش های تلویزیونی و مستندهای موجود در سهام آن ، مطمئناً به یک افزودنی محبوب تبدیل می شود. این راهنما نحوه نصب Elektra Vault را بر روی Kodi نشان داد تا بتوانید محتوای رسانه ای را تماشا کنید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map