نحوه نصب مرورگر GitHub Kodi در Krypton 17.6 ، Jarvis و Firestick

GitHub چگونه کار می کند

مرورگر GitHub در واقع نوآوری اساسی در دنیای Kodi است. یک مرورگر واحد به کاربران اجازه می دهد تا افزونه های مورد علاقه kodi و مخازن kodi خود را جستجو کنند. افزودنیهای مرورگر GitHub کل سرور میزبانی GitHub را مطابق با جستجوی کاربران جستجو می کند و نتایج نسبی را در اختیار کاربر قرار می دهد.


این کار کل نصب را برای کاربر آسان می کند و با صرفه جویی در وقت و حافظه سیستم ، به آنها کمک می کند. برای دیدن نحوه نصب مرورگر GitHub Kodi و تجربه کاملاً پیشرفته Kodi ، راهنمای ما را دنبال کنید.

مقدمه مرورگر GitHub

GitHub یک توقف برای حرفهایها و راه حل مشکلات آنها است. کاربران GitHub را برای بارگیری هر فایل Zip از وب سایت ترجیح می دهند ، زیرا تقریباً برای کلیه نرم افزارها و برنامه ها دارای فایلهای راه اندازی است. حتی کاربران Kodi برای بارگیری مخازن افزودنی مورد علاقه خود از GitHub ترجیح می دهند.

همه جدیدترین مخازن افزودنی توسط توسعه دهندگان مربوطه در GitHub بارگذاری می شود. بنابراین ، حتی اگر لینک های منبع مخزن خاموش باشند ، کاربران می توانند مخازن را از طریق GitHub بارگیری کنند.

ویژگی های مرورگر GitHub Kodi

طرفدارانمنفی
آسان برای استفادهناپایدار
یک افزودنی برای همه افزودنیهای دیگرفایل های فشرده غیر قابل اطمینان ارائه شده است
سهولت در یافتن افزودنیهای غیرمجازتحت فرایند توسعه
تشویق توسعه دهندگان جدید

نحوه نصب مرورگر GitHub در Kodi Krypton نسخه 17.6 یا پایین تر

 1. راه اندازی کدی > کلیک کنید تنظیمات.نحوه نصب کد مرورگر github
 2. باز کن مدیر فایل > دوبار کلیک کنید منبع را اضافه کنیدنحوه نصب kodi مرورگر github در کریپتون نسخه 17.6 یا پایین تر
 3. کادر گفتگو ظاهر می شود ، روی جایی که می گوید کلیک کنید ‘هیچ یک’ > این را تایپ کنید آدرس اینترنتی http://fusion.tvaddons.co/ > کلیک خوب.دانلود github مرورگر kodi
 4. این نام منبع رسانه را به عنوان NameRepo Addons TV “ > کلیک خوب > دوبار بررسی کنید آدرس اینترنتی و نام و Ok را کلیک کنید از نو.نحوه نصب kodi مرورگر github در firestick
 5. بازگشت به صفحه اصلی Kodi > الان باز است مواد افزودنی منو > کلیک کنید بر روی نماد جعبه > انتخاب کنید از Zip File نصب کنید.نحوه نصب کد مرورگر github kodi در jarvis نسخه 16
 6. باز کن Repo TV Addons > انتخاب کنید از اینجا شروع کن > باز کن plugin.program.indigo-4.0.0.zip.کدی مرورگر github خطاها و مشکلات کار نمی کند
 7. یک اعلان با عنوان “افزودنی نیلی نصب شده” ظاهر خواهد شد > پس از ظاهر شدن اعلان ، به آن بازگردید صفحه اصلی Kodi > باز کن منوی افزودنیها> قابل اعتماد و متخصص افزودنیهای ویدیویی > کلیک کنید نیلی.راه اندازی کدی مرورگر github
 8. اکنون ، کلیک کنید نصب افزونه > کلیک کنید مرورگر GitHub.تنظیمات kodi مرورگر Github
 9. کادر گفتگوی دستورالعمل های موجود را ببندید.
 10. در لیست سه گزینه یعنی iEe را مشاهده خواهید کرد. نام کاربری GitHubنام مخزن و نام افزودنی. معیارهای جستجوی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

نحوه نصب مرورگر GitHub Kodi در Jarvis نسخه 16 یا بالاتر

 1. باز کن کدی جارویس V16 > کلیک سیستم.
 2. باز کن مدیر فایل > دوبار کلیک کنید منبع را اضافه کنید.
 3. کلیک <هیچ یک> و این را تایپ کنید آدرس اینترنتی http://fusion.tvaddons.co/ > کلیک انجام شده.
 4. این منبع را نام ببرید ‘تلویزیون Addons ‘ > کلیک انجام شده > کلیک خوب.
 5. برگشت به صفحه اصلی Kodi > کلیک سیستم.
 6. کلیک مواد افزودنی > انتخاب کنید از Zip File نصب کنید > انتخاب کنید افزونه های تلویزیون > انتخاب کنید از اینجا شروع کن > انتخاب کنید plugin.program.indigo-4.0.0.zip.
 7. برگشت به صفحه اصلی Kodi > کلیک کنید نیلی.
 8. باز کن نصب افزونه > باز کن مرورگر GitHub > کادر گفتگوی بسته شده را ببندید.
 9. اکنون افزودنی مورد نظر خود را با استفاده از نام برنامه نویس ، نام افزودنی یا نام مخزن جستجو کنید.

نحوه نصب مرورگر GitHub در Kodi Fire Stick

Kodi را روی Fire Stick نصب کنید قبل از نصب مرورگر GitHub. پس از آن ، این مراحل را دنبال کنید:

 1. باز کن کدی در Fire Stick
 2. قابل اعتماد و متخصص گزینه های توسعه دهنده > اشکال زدایی و برنامه های ADB را از منابع ناشناخته روشن کنید.

اکنون به روال گفته شده برای نصب افزونه مرورگر GitHub برای Kodi Krypton V.17 مراجعه کنید. رویه باقیمانده از اینجا به بعد مشابه خواهد بود.

بارگیری مرورگر GitHub Kodi

 1. فایل زیپ را بارگیری کنید > قابل اعتماد و متخصص صفحه اصلی Kodi > باز کن مواد افزودنی > کلیک کنید بر روی نماد جعبه > انتخاب کنید از Zip File نصب کنید.
 2. سیستم خود را مرور کرده و فایل Zip بارگیری شده از مخزن را باز کنید.
 3. اعلان “افزودنی نصب نیلی” نصب خواهد شد > برگشت به صفحه اصلی Kodi > باز کن منوی افزودنیها> باز کن افزودنیهای ویدیویی > کلیک کنید نیلی.
 4. کلیک نصب افزونه > کلیک کنید مرورگر GitHub.
 5. کادر گفتگوی دستورالعمل ها را ببندید.
 6. اکنون افزونه را با نام توسعه دهنده ، مخزن یا افزونه خود جستجو کنید.

خطاهای مرورگر GitHub / مشکلی در کار نیست

یافتن مخزن افزودنی / مخزن مورد نظر امکان پذیر نیست

در هنگام جستجو برای افزودنیها یا مخازن ، شما ممکن است نتایج مورد نظر را بدست نیاورید یا مرورگر ممکن است برخی از مخازن نامربوط یا نامناسب را ارائه دهد. افزودنیهای بی شماری در سرورهای GitHub وجود دارد و بنابراین جستجو در آنها به آسانی به نظر نمی رسد. مرورگر نتایج پرس و جو را با آنچه پیدا می کند متناسب با جستجوی شما پیدا می کند.

ثابت

اطمینان حاصل کنید که جستجوی جستجو صحیح است و از نام توسعه دهنده یا نام مخزن به درستی استفاده می کنید. بهترین کار این است که با نام توسعه دهنده جستجو کنید. این نتایج تا حدودی دقیق را در مقایسه با سایر معیارهای پرس و جو نشان می دهد.

نصب افزونه انجام نشد

از آنجا که این افزودنی در مرحله توسعه است ، بنابراین نصب افزونه ممکن است خراب باشد. در بعضی موارد ، این افزونه کاملاً نصب شده بود اما سایر افزودنیهایی که سعی داشتند از طریق مرورگر GitHub نصب شوند ، نتوانستند نصب شوند.

ثابت

در مورد نگرانی های مربوط به نصب افزونه مرورگر GitHub ، به زودی رفع تمام اشکالات رفع می شود. در حالی که ، برای سایر افزودنیهایی که نصب آنها از طریق مرورگر GitHub انجام نشد ممکن است به دلیل انتخاب نادرست فایل Zip شکست خورده باشد. مطمئن شوید که فایلهای فشرده صحیح را که این مرورگر نمایش می دهد انتخاب کرده اید.

کلمات نهایی

مرورگر GitHub یک چیز شگفت انگیز است که توسط تلویزیون Addons ساخته شده است زیرا کاربران Kodi را قادر ساخته است بدون تجربه در اینجا و آنجا برای مخازن افزونه ، از تجربه Kodi خود لذت ببرند. کاربران در پیدا کردن لینک های منبع کار مخازن مشکل دارند ، در حالی که همه آنها در GitHub در دسترس هستند. مطمئناً این یک پیشرفت شگفت انگیز است و ما توصیه می کنیم که آن را امتحان کنید. برای دیدن نحوه نصب GitHub Browser Kodi راهنمای خود را دنبال کنید و مطمئن شوید که از بهترین VPN برای سرویس Kodi استفاده می کنید تا محافظت شود.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map