نحوه تماشای HBO ، HBO Go و HBO اکنون در Kodi

HBO کانال تلویزیونی برتر در سراسر جهان است و این گفته به دلیل محبوب ترین نمایش های تلویزیونی که از شبکه پخش می شود صحیح است. Game of Thrones ، Silicon Valley، Westworld ، برخی از محبوب ترین برنامه های تلویزیونی هستند که در HBO نمایش داده می شوند.


هیچ چیز به ارزش بهتر از HBO نیست ، حتی Netflix هنگام تولید برنامه های برتر تلویزیون با این حال ، ممکن است کسی تعجب کند که چگونه HBO را روی Kodi از سراسر جهان تماشا کند. این راهنما درک کاملی از چگونگی جابجایی HBO به همراه سایر کانالهای IPTV برای شما فراهم می کند.

با این حال ، این را بخاطر بسپار که HBO Now و HBO Go برای پخش کانال به یک Kodi VPN احتیاج دارند. HBO یک کانال آمریکایی است ، بنابراین فقط به تعداد کمی از کشورهای جهان مجاز است. برای راهنمای نصب بخوانید.

نحوه تماشای HBO در Kodi Krypton نسخه 17.6 یا بالاتر

 1. باز کن کدی > کلیک کنید روی تنظیمات (دنده) آیکون > در کلیک کنید فایل مدیر > دوبار کلیک کنید منبع را اضافه کنید گزینه از ستون سمت چپ.نحوه تماشای HBO در Kodi Krypton نسخه 17.6 یا بالاتر
 2. کادر گفتگو باز خواهد شد ، کلیک کنید <هیچ یک> و تایپ کنید در این آدرس اینترنتی “http://mavericktv.net/mavrepo” را کلیک کنید و کلیک کنید خوب > این منبع را به عنوان “موریک” > کلیک خوب > کلیک خوب دوباره برای بستن کادر گفتگو.HBO را روی kodi krypton نصب کنید
 3. برگشت به منوی اصلی Kodi و روی آن کلیک کنید مواد افزودنیمخزن maverick برای نصب HBO روی کدی
 4. اکنون بر روی کلیک کنید نماد جعبه شکل از گوشه بالا سمت چپ.نحوه اضافه کردن کد افزودنی HBO برای تماشای بازی تاج و تخت
 5. انتخاب کنید از فایل پستی نصب کنید گزینه از لیست > به پایین لیست بروید و کلیک کنید موریک.فایل زیپ افزودنی کد HBO
 6. حالا کلیک کنید maverickrepo-3.8.zip و منتظر اطلاع رسانی باشید.تماشای HBO Go on kodi
 7. حالا کلیک کنید از مخزن نصب کنید گزینه و را انتخاب کنید MaverickTV مخزن از لیست > قابل اعتماد و متخصص افزودنیهای ویدیویی پوشه > کلیک کنید ماوریک تلویزیوننحوه نصب hbo بر روی kodi firestick
 8. کلیک نصب و هنگام نصب افزونه صبر کنید تا اعلان ظاهر شود.نحوه تنظیم hbo در kodi jarvis
 9. حالا برگردید منوی اصلی Kodi > کلیک کنید روی اضافه کردنیکبار برگه > قابل اعتماد و متخصص افزودنیهای ویدیویی بخش > کلیک کنید ماوریک تلویزیون > کلیک کنید ماوریک تلویزیون به طور زنده و سپس به تلویزیون زنده پوشه > به پایین لیست بروید و را انتخاب کنید HBO.

نحوه تماشای HBO در Kodi Jarvis نسخه 16 یا زیر

 1. راه اندازی Kodi Jarvis > به سیستم بروید > روی File Manager کلیک کنید > روی افزودن منبع کلیک کنید > برای نوشتن آدرس اینترنتی http://archive.org/download/ روی None کلیک کنید ،
  repository.streamhub / کلیک کنید انجام شد > نام را برای مخزن وارد کنید یعنی “StreamHub” > انجام شد کلیک کنید > تأیید را کلیک کنید.
 2. به صفحه اصلی Kodi بروید > بر روی System کلیک کنید > سپس افزودنیها > نصب را از Zip File انتخاب کنید > StreamHub > repository.streamhub.zip > منتظر نصب آن باشید.
 3. از مخزن نصب کنید > مخزن StreamHub > افزودنیهای ویدیویی > روی StreamHub کلیک کنید > نصب.
 4. برای تماشای HBO در Kodi ، به صفحه اصلی Kodi بروید > فیلم های > مواد افزودنی > StreamHub > تلویزیون زنده > API Android > مودرو > به پایین بروید و HBO را جستجو کنید ، روی آن کلیک کنید و از تماشای آن لذت ببرید.

نحوه تماشای HBO در Kodi – آموزش تصویری

با مشاهده فیلم آموزشی چگونه می توانید HBO را در Kodi 2017 دریافت کنید. این یک راهنمای کامل برای نصب HBO دنبال می کند تا بتوانید برنامه های تلویزیونی مورد علاقه خود را تماشا کنید.

نحوه تماشای HBO Now در Kodi

HBO اکنون در Kodi در دسترس نیست زیرا مخازن مورد استفاده برای پخش کانال توسط نیروهای انتظامی برداشته شده است. با این حال ، هنوز هم می توانید از طریق نصب افزونه Covenant روی Kodi ، برنامه هایی را پخش کنید که HBO Now پخش می شود.

راهنمای نصب به همراه آموزش تصویری به شما امکان می دهد تا میثاق را نصب کنید تا بتوانید نمایش هایی را مشاهده کنید که اکنون در HBO موجود هستند. به عنوان مثال ، می توانید بدون خرج یک پنی ، کارآگاه واقعی ، The چپ Overs ، The Silicon Valley و بسیاری نمایش های دیگر را تماشا کنید.

نحوه تماشای HBO در Kodi Fire Stick

برای تماشای HBO در Kodi Fire Stick ، ​​باید Debugging ADB و منابع ناشناخته را روشن کنید تا بتوانید HBO را در Fire Stick نصب کنید. پس از آن ، شما باید به صفحه اصلی Fire Stick مراجعه کرده و بر روی برنامه هایی کلیک کنید که شما را به سمت Kodi App سوق می دهد. اگر از زندان Firestick شکسته استفاده می کنید ، توصیه می شود برای اطمینان از امنیت از VPN در Firestick استفاده کنید. از آنجا باید همان مراحل را که برای نصب در Kodi Krypton یا Kodi Jarvis توضیح داده شده است ، دنبال کنید.

نحوه تماشای HBO Now در Kodi Fire Stick

در Kodi Fire Stick می توانید با بارگیری برنامه HBO Now از فروشگاه App Amazon ، HBO Now را به سادگی تماشا کنید. این ساده ترین راه برای بارگیری برنامه است اما به محض باز کردن آن نیاز به هزینه اشتراک دارد. اگر قبلاً در HBO مشترک شده اید ، فقط دو قدم از تماشای کانال فاصله دارید.

نحوه تماشای HBO Go on Kodi Fire Stick

 1. برای تماشای HBO Go on Kodi Fire Stick ، ​​مراحل نصب زیر را دنبال کنید:
 2. Open Fire Stick > برنامه HBO Go را بارگیری کنید > پس از نصب برنامه را باز کنید.
 3. روی فعال کردن دستگاه خود کلیک کنید تا یک کد فعال سازی دریافت کنید > اکنون آن کد را در رایانه خود وارد کنید.
 4. رایانه خود را باز کرده و روی HBOGO.com/activate کلیک کنید. اگر خارج از ایالات متحده نیستید ، به دلیل محدودیت های جغرافیایی ، به یک Kodi VPN نیاز دارید تا به آن دسترسی پیدا کند.
 5. در آن صفحه شما باید Amazon Fire TV یا Fire Stick را انتخاب کرده و روی ادامه کلیک کنید.
 6. در اینجا شما باید ارائه دهنده تلویزیون خود را انتخاب کنید > سپس نام کاربری و رمز عبور را برای ارائه دهنده تلویزیون خود وارد کنید. در صورت عدم نام کاربری و رمز عبور می توانید با ارائه دهنده تلویزیون خود تماس بگیرید.
 7. اکنون باید کد فعال سازی خود را از تلویزیون خود تهیه کرده و سپس گزینه فعال سازی دستگاه را انتخاب کنید.
 8. یک پیام موفقیت آمیز از HBO Go به شما خواهد گفت که شما آماده تماشای HBO Go هستید. لذت بردن!

HBO در خطاهای Kodi / رفع

HBO یکی از کانال های سرگرمی مورد علاقه در میان کاربران Kodi ، گرمای زیادی را برای توسعه دهندگان افزونه ایجاد کرده است. HBO در Kodi به دلیل پخش برنامه Game of Thrones که محبوب ترین برنامه تلویزیونی جهان است ، محبوب شد. مقامات ضد دزدی دریایی مانند DMCA متوجه بسیاری از سایتهای پخش شده بودند که پخش رایگان این نمایش را فراهم می کردند و افزودنیهای Kodi در بالای این لیست بودند.

بسیاری از افزودنیهای Kodi که قبلاً کانال HBO را در کتابخانه خود میزبانی می کردند ، به دلیل سرکوب مسئولان و فشار ضد دزدی دریایی از شبکه HBO ، تعطیل شدند یا مجبور بودند HBO را از کتابخانه خارج کنند..

برخی از رایج ترین خطاهایی که به دلیل این سرکوب ها علیه دزدی دریایی HBO روبرو هستند در زیر مورد بحث قرار می گیرد:

خطای وابستگی نصب نشد

اگر مخزن الحاقی منسوخ شده باشد یا برخی از پرونده ها از بین رفته باشند ، شکست وابستگی رخ می دهد. اگر هنگام استفاده از HBO در Kodi با این مشکل روبرو هستید ، باید با افزودنی که استفاده می کنید مشکلی ایجاد شود.

ثابت

سعی کنید با به روز کردن افزونه ، این خطا را برطرف کنید. اگر کمکی نکند ، مجبور خواهید بود مانند یک مورد ذکر شده در این راهنما ، به یک افزودنی متفاوت Kodi تغییر دهید.

اتصال به مخزن انجام نشد

مسئله افزودنیهای شخص ثالث Kodi این است که مخازن آنها در حال خاموش شدن یا بعضی اوقات از اتصال نیستند. دلیل این خطا یا تغییر URL میزبان مخزن یا خاموش شدن مخزن است.

ثابت

ابتدا ، با باز کردن آن در مرورگر ، URL منبع را به صورت دستی بررسی کنید. اگر مخزن آنلاین است ، با مراجعه به File Manager URL منبع را که وارد کرده اید ، بررسی کنید. اطمینان حاصل کنید که آدرس اینترنتی صحیح و بدون هیچ فضایی را وارد کرده اید.

در صورت عدم کارکرد مخزن ، یک افزودنی جایگزین را که کانال HBO در کتابخانه خود دارد جستجو کنید و آن را نصب کنید. این راه حل بهینه برای چنین مواردی است.

پیچیدن آن به بالا

HBO دارای بسیاری از برنامه های تلویزیونی محبوب است که نادیده گرفتن آنها دشوار است. شما می توانید HBO را در Kodi 2017 با دنبال کردن مراحلی که در این راهنما مشخص شده است ، دریافت کنید و با کمک آنها می توانید Game of Thrones را بصورت آنلاین ، Westworld ، Veep و بسیاری برنامه های تلویزیونی دیگر تماشا کنید. HBO را می توان در دستگاه Fire Stick خود نصب کرد که مراحل نصب آن نیز ارائه شده است. برای افزودنیهای عالیتر کدی ، به اطراف بچسبید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map