نحوه نصب i4atv در Kodi Leia ، Krypton و Jarvis در کمتر از 3 دقیقه

فقط چند افزودنی وجود دارد که می توانید تعداد کانال های IPTV را تماشا کنید و ممکن است افزونه i4atv را در بالای آن لیست بیابید.


استفاده از VPN برای Kodi هنگامی که با برنامه های افزودنی IPTV Kodi روبرو هستید ، بسیار توصیه می شود زیرا آنها دارای جریان جغرافیایی محدود هستند و باید اطمینان داشته باشید که به طور ایمن پخش می کنید.

هشدار: پخش نمایش فیلم یا فیلم مورد علاقه خود با استفاده از Addons شخص ثالث بدون VPN ، مطمئناً شما را در موارد حق چاپ و نقض قرار می دهد. افزونه‌های غیررسمی کدی در نظر گرفته شده است غیر مجاز در اکثر کشورها این جایی است که Kodi VPN از هویت شما محافظت می کند & شما را در حالی که انسداد محتوای جغرافیایی محدود ، شما را از اعلامیه های حق چاپ و DMCA در امان نگه می دارد.
 CTA

I4atv جدیدترین افزودنی به کانال IPTV افزودنی کد Kodi است که به نوعی قادر به پخش بسیاری از کانال های محبوب از سراسر جهان است. بهترین لیست افزودنیهای Kodi ما را مشاهده کنید تا بدانید که کدام افزودنیها در صدر لیست قرار دارند.

در این راهنمای راه اندازی ، ما در مورد نحوه نصب i4atv روی Kodi بحث می کنیم تا بتوانید اکشن ورزشی زنده را روی دستگاه خود مشاهده کنید.

 1. نحوه نصب i4atv روی Kodi Leia / Krypton نسخه 18 / 17.6
 2. نحوه نصب i4atv در Kodi Jarvis نسخه 16
 3. i4atv بارگیری مجدد فایلهای فشرده
 4. i4atv apk
 5. i4atv کار نمی کند / خطا / مشکلات

نحوه نصب i4atv روی Kodi Leia / Krypton نسخه 18 / 17.6 یا بالاتر

 1. راه اندازی Kodi Krypton روی سیستم شما > کلیک کنید نماد چرخ دنده (نماد تنظیمات) واقع در بالا > گزینه را انتخاب کنید مدیر فایل > در سمت چپ خود ، به پایین بروید و دوبار کلیک کنید منبع را اضافه کنید.نحوه نصب-i4atv-on-Kodi
 2. یک جعبه به زودی روی صفحه نمایش شما ظاهر می شود تا روی ضربه بزنید ‘هیچ یک’ گزینه و چسباندن آدرس اینترنتی http://srp.nu/ > کلیک خوب > اکنون در پایین جعبه ، نام مخزن را تایپ کنید “سوپر رپو” > کلیک خوب برای بستن جعبه.نحوه نصب i4atv در کدی کریپتون نسخه 17 یا بالاتر
 3. قابل اعتماد و متخصص صفحه اصلی Kodi با ضربه زدن روی ‘خروج’ روی صفحه کلید خود کلید بزنید > سپس به سمت سر مواد افزودنی منو > انتخاب کنید نماد جعبه بر روی.i4atv روی Kodi
 4. حالا کلیک کنید از Zip File نصب کنید > در اینجا جعبه ای ظاهر می شود ، بنابراین به پایین حرکت کرده و را انتخاب کنید سوپر رپو > سپس کریپتون > کلیک کنید مخازن > SuperRepo > حالا کلیک کنید SuperRepo.kodi.krypton.repositories-0.7.04.zip > چند دقیقه طول می کشد تا نصب شود.i4atv kodi راه اندازی
 5. پس از نصب مخزن ، یک جعبه پنجره بازشو در سمت راست بالای صفحه نمایش داده می شود که نصب را تأیید می کند > حالا کلیک کنید از مخزن نصب کنید > مخازن SuperRepo [Krypton] [v7].تنظیمات کد i4atv
 6. اکنون انتخاب کنید مخزن الحاقی > در اینجا لیستی از بسیاری از مخازن Super Repo را پیدا خواهید کرد ، بنابراین کلیک کنید SuperRepo All [Krypton] [v7] > کلیک نصب > صبر کنید تا مخزن نصب شود.پیکربندی کد i4atv
 7. حالا دوباره برگردید به از مخزن نصب کنید با فشار دادن روی گزینه ‘خروج’ روی صفحه کلید خود کلید بزنید > به پایین بروید و روی آن کلیک کنید SuperRepo All [Krypton] [v7] > انتخاب کنید افزودنیهای ویدیویی > برای یافتن حرکت کنید i4atv > اصابت نصب > صبر کنید تا نصب تمام شود.نحوه نصب i4atv DX در کدی جارویس نسخه 16 یا زیر
 8. اکنون افزودنی i4atv نصب شده است > برای باز کردن افزونه i4atv 2017 ، به این قسمت بروید خانه کدی > انتخاب کنید مواد افزودنی گزینه > کلیک کنید افزودنی ویدیو > در سمت راست صفحه کلیک کنید i4atv > لذت بردن!

نحوه نصب i4atv در کدی جارویس نسخه 16 یا زیر

 1. باز کن کدی جارویس > قابل اعتماد و متخصص سیستم منو > روی منوی زیر کلیک کنید “مدیر پرونده” > دوبار کلیک کنید منبع را اضافه کنید در پایین قرار دارد.
 2. کلیک ‘هیچ یک’ وقتی جعبه ظاهر می شود گزینه > تایپ کنید آدرس اینترنتی http://srp.nu/ > کلیک انجام شده > در پایین ، نام مخزن را تایپ کنید “سوپر رپو” > کلیک انجام شده > کلیک خوب.
 3. بازگشت به منوی اصلی Kodi با فشار دادن “فضای پشتی” کلید روی صفحه کلید > کلیک کنید سیستم > سپس مواد افزودنی > اکنون شیر کنید از Zip File نصب کنید گزینه > از کادر انتخاب کنید سوپر رپو > کلیک کنید جارویس > سپس مخازن > SuperRepo > اکنون انتخاب کنید superrepo.kodi.jarvis.repositories-0.7.04.zip
 4. پس از نصب Super Repo ، روی آن کلیک کنید از مخزن نصب کنید > پیدا کنید و کلیک کنید مخازن SuperRepo [جارویس] [v6] > مخزن الحاقی > انتخاب کنید SuperRepo All [جارویس] [v6] > نصب.
 5. بازگشت به از مخزن نصب کنید گزینه > کلیک کنید SuperRepo All [جارویس] [v6] > افزودنیهای ویدیویی > انتخاب کنید i4atv > اصابت نصب.

i4atv بارگیری مجدد فایلهای فشرده

راه دیگر برای نصب i4atv 2017 ، از طریق بارگیری فایل زیپ Super Repo Repository Zip است. قبل از شروع نصب فایل zip را از زیر بارگیری کنید:

برای کریپتون: فایل زیپ Super Repo را بارگیری کنید

برای جارویس: فایل زیپ Super Repo را بارگیری کنید

 1. باز کن کدی کریپتون > قابل اعتماد و متخصص مواد افزودنی > نماد جعبه بر روی > انتخاب کنید از Zip File نصب کنید > حرکت کنید یا بارگذاری فایل زیپ سوپر Repo بارگیری شده > منتظر نصب آن باشید.
 2. قابل اعتماد و متخصص از مخزن نصب کنید گزینه > کلیک کنید مخازن SuperRepo [Krypton] [v7] > مخزن الحاقی > SuperRepo All [Krypton] [v7] > نصب.
 3. پس از نصب ، آمار دهید “فضای پشتی” دو بار کلید بزنید و سپس به پایین بروید تا انتخاب شود SuperRepo All [Krypton] [v7] > قابل اعتماد و متخصص افزودنیهای ویدیویی > انتخاب کنید i4atv > کلیک نصب > لذت بردن!

i4atv apk

اکنون با بارگیری apk i4ATV می توانید i4atv را بر روی دستگاه Android نصب کنید. مراحل زیر را برای نصب apk i4atv در Fire Stick / TV یا هر دستگاه Android دیگر دنبال کنید.

 1. سریع دانلود apk با استفاده از All-In-On Downloader
 2. در دستگاه Android خود پرونده بارگیری شده را مرور کنید.
 3. جادوگر نصب را باز کنید و نصب i4atv را شروع کنید. این بهترین جادوگران کدی را بررسی کنید.

نظرات i4atv Reddit

بابت این جریان i4atv.us از شما سپاسگزارم زیرا نمی توانم ESPN یکی را دریافت کنم تا برای زندگی من کار کند …

– Gymtertainment (Gymtertainment) 15 آوریل 2017

فقط تعداد معدودی از افزودنیهای Kodi قادرند کانال ESPN را به صورت مستقیم در Kodi پخش کنند. این مورد توسط بسیاری از کاربران Kodi مورد تأیید قرار گرفته است زیرا این افزودنی افزودنی برای تماشای ورزش های زنده است. این فعالیتهای ورزشی زنده را از سراسر جهان به ارمغان می آورد.

آیا پیوندهای خوبی برای جلسه 2 دارید؟ I4atv.us بافر برای من متوقف نمی شود

– دانیل (@ Daniel_san2013) 14 آوریل 2017

اگرچه افزودنی i4atv Kodi انتخاب زیادی را برای پخش در اختیار شما قرار می دهد ، اما بافر مسئله ای رایج است که بیشتر آنها با آن روبرو هستند. بافر کردن Kodi ممکن است هنگام تماشای ورزش ، تمام صندوق را برای شما خراب کند ، بنابراین برای مقابله با مشکلات بافر i4atv ، بخش زیر را دنبال کنید.

i4atv کار نمی کند / خطا / مشکلات

مشکلات ایجاد شده

Buffering یک مسئله رایج در مورد افزودنی ها و به طور خاص با i4atv است. بافر Kodi که در طول فیلم و برنامه های تلویزیونی اتفاق می افتد ، هنگام تماشای ورزش های زنده به همان اندازه آزار دهنده است. این ممکن است همه سرگرمی را خراب کند ، اما از همه مهمتر ممکن است باعث شود کاربران دیگر از Kodi بازدید نکنند.

راه حل

مسئله بافر Kodi به دلیل افزایش حافظه پنهان روی Kodi رخ می دهد. بنابراین ، ما به کاربران Kodi توصیه می کنیم حافظه پنهان را با Merlin Wizard پاک کنید. در کنار پاک کردن حافظه نهان ، مرلین جادوگر همچنین ریزگردها و بسته ها را نیز حذف می کند.

نصب وابستگی انجام نشد

هنگام نصب افزونه i4atv به غیر از Super Repo ، کاربران Kodi معمولاً خطایی به نام “موفق به نصب یک وابستگی انجام نشد” دریافت می کنند. این مسئله معمولاً زمانی اتفاق می افتد که یک مخزن یا یک افزودنی متوقف شده است یا یک بروزرسانی را پشت سر می گذارد.

راه حل

یک راه حل ساده برای حل این مسئله وجود دارد و شامل نصب مخزن صحیح برای i4atv است. Super Repo مخزن مناسب برای نصب i4atv است. بنابراین ، ما راهنمای تنظیم از Super Repo را ارائه داده ایم که مشکل را برطرف می کند.

برای به پایان رساندن کارها

افزودنیهای i4atv Kodi با داشتن یک لیست چشمگیر از کانالهای IPTV که برای پخش در دسترس است ، در کاربران Kodi تأثیر جدی می گذارد. این افزونه را می توان در بسیاری از افزونه های دیگر در مخازن Super Repo یافت. این راهنمای تنظیم جزئیات در مورد نحوه نصب i4atv در Kodi را ارائه می دهد.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map