Jailbreak Firestick: 100٪ راه حل کار برای دستگاه FireStick در سال 2020

FireStick به دلیل کیفیت جریانی که در اختیار شما قرار می دهد ، مطلوب ترین دستگاه پخش جریان در سراسر جهان است و بسیار آشکار است. با این حال ، قیمتی که کاربران باید بپردازند بسیار سنگین است و به همین دلیل است که بسیاری از کاربران گزینه Jailbreak FireStick را انتخاب می کنند و یا به سادگی یک VPN رایگان برای firestick Kodi دریافت می کنند. راهنمای نهایی addons kodi ما را از دست ندهید.


معنای Jailbreak FireStick چیست?

Amazon FireStick یک وسیله سرگرمی پیشگام است که صنعت جریان آنلاین را در یک لحظه متحول کرده است. از زمان انتشار FireStick ، ​​تعداد زیادی از افراد که عادت به تماشای تلویزیون داشتند ، روی آن رفتند و چرا چنین نمی کنند؟ اینکه بتوانید همه نمایش ها و فیلم های مورد علاقه خود را از طریق یک دستگاه واحد و با یک کلیک پخش کنید ، چیزی است که همه می خواهند.

amazon-firestick-banner

با این حال ، یک نکته ناامیدکننده در مورد FireStick این است که کاربران مجبورند هزینه هایی را برای خدمات ارائه شده توسط FireStick پرداخت کنند. این اشتراک ها هنگام جمع آوری هزینه بسیار بالایی دارند و این چیزی است که باعث کاهش ارزش FireStick می شود.

به همین دلیل است که کاربران تمایل دارند Jailbreak دستگاه های FireStick خود را جیلبریک کنند. فرار از زندان FireStick به معنای نصب یک نرم افزار رایگان جریان رسانه ای است. شکستن زندان غیرقانونی نیست و می توان طی چند دقیقه بسیار آسان انجام داد. معمولاً کاربران FireStick برای نصب Kodi که از بالاترین نرم افزارهای پخش کننده منبع باز خط است ، دستگاه های FireStick خود را فرار می کنند..

Kodi از قبل نصب نشده است و نمی تواند مستقیماً در FireStick نصب شود ، بنابراین یک برنامه شخص ثالث برای نصب Kodi در FireStick لازم است. روش نصب کامل Kodi در FireStick بعداً در این راهنمای بحث خواهد شد.

چگونه Jailbreak Firestick 2020?

دو روش برای شکستن زندان FireStick وجود دارد:

1. از طریق ES Explorer File

 1. FireStick خود را راه اندازی کنید > به فروشگاه App Amazon بروید >بر روی جستجو کلیک کرده و “ES File Explorer” را تایپ کنید > از نتایج جستجو روی ES File Explorer کلیک کنید.
 2. روی بارگیری کلیک کنید > برنامه بر روی دستگاه شما بارگیری و نصب می شود.
 3. پس از نصب ، بر روی “Open” کلیک کنید و برنامه ES File Explorer آماده استفاده خواهد بود.

2. از طریق برنامه بارگیری

 1. خودت را اجرا کن FireStick دستگاه > قابل اعتماد و متخصص تنظیمات
 2. روی دستگاه کلیک کنید > کلیک کنید گزینه های توسعه دهنده.
 3. کلیک کنید فعال کردنبرنامه ها از منابع ناشناس” > روی “روشن کردن” کلیک کنید.
 4. کلیک کنید و “دور زدن بر ADB اشکال زدایی” > اکنون “فعال کردن منابع ناشناخته”.
 5. اکنون به قسمت اصلی برگردید تنظیمات
 6. روی گزینه Preferences کلیک کنید > اکنون غیرفعال کنید شناسه تبلیغات.
 7. برگشت به FireStick صفحه اصلی.
 8. روی نوار جستجو کلیک کنید و جستجو کنید بارگیری کننده .
 9. بر روی “بارگیری کننده“از نتایج جستجو.
 10. اکنون بر روی کلیک کنید دانلود آیکون و بارگیری شروع می شود.
 11. برنامه بعد از اتمام بارگیری به طور خودکار نصب می شود.
 12. برنامه را بعد از نصب باز کنید.

Jailbreak FireStick با کامپیوتر

FireStick و PC هر دو دارای درگاه HDMI زن هستند و این بدان معنی است که کاربران نمی توانند از طریق رایانه یا لپ تاپ جیلبریک کنند..

Firestick Jailbreak کانالها و Firestick Jailbreak Apps

کانالهای فرار از زندان Firestick

بهترین چیز در مورد FireStick این است که انواع مختلفی از بهترین کانال ها و برنامه های کاربردی را از سراسر جهان به شما ارائه می دهد و همه یک دور با هم است. در اینجا لیستی از برخی از بهترین برنامه ها و کانال های Firestick با توجه به ژانرها و مناطق آنها آورده شده است:

کانال های کابل موجود در FireStick

اخبار ABCهولوعلوم پرطرفدار
نتفلیکسدیزنی جونیوردرخت بید
تلویزیون زنجیرCBSفیلم های کتاب مقدس
تركفیلم در هر نقطهحرکت روزانه
رول تردWSJ LiveQFQ.Tv
اکنون HBOAT&T U- آیهیاهو
ESPN را تماشا کنیداخبار CBSتلویزیون نمایش اتومبیل
HGTV را تماشا کنیدکانال کشفYouTube
CBS All Accessشبکه WWEتلویزیون دفاع
شبکه غذایی را تماشا کنیدشرطOm Nom Toons
اخبار بی بی سیCBS Sports

بهترین برنامه آب و هوا در FireStick

 1. پیش بینی ، رادار & برنامه هشدارها

کانال ها و برنامه های ورزشی در FireStick

 1. تنظیم تلویزیون IPTV
 2. مودرو
 3. ESPN را تماشا کنید

برنامه های موسیقی در FireStick

 1. چرخش
 2. Spotify

با توجه به نیاز خود می توانید از همه این برنامه ها استفاده کنید. برخی از این برنامه های پرداخت شده در حالی که برخی دیگر برنامه ها و کانال های رایگان هستند.

Jailbreak FireStick غیرقانونی یا قانونی است?

Jailbreak فقط نامی است که به روش اصلاح دستگاه FireStick داده می شود ، که قانونی است. هیچ پیامد قانونی برای کاربران برای پیگیری زندان در مورد دستگاه FireStick وجود ندارد زیرا ماهیت سفارشی سازی هایی که می توان انجام داد مغایر با دستورالعمل های حریم خصوصی نیست.

با این حال ، نرم افزار یا برنامه هایی که نصب کرده اید و پس از اجرای جیلبریک برای پخش جریانی از آنها استفاده می کنید ، ممکن است تحت قوانین نقض حریم خصوصی قرار بگیرد. Jailbreak روشی است که معمولاً توسط دوستداران جریان و کاربران FireStick انجام می شود زیرا آنها می خواهند به محتوای رایگان دسترسی پیدا کنند که با FireStick پیکربندی شده کارخانه ای امکان پذیر نیست..

اگر نرم افزاری که بعد از جیلبریک کردن دستگاه FireStick خود استفاده می کنید ، جریانهای رایگان را ضبط کرده و درگیر دزدی دریایی شوید ، استفاده از چنین برنامه هایی غیرقانونی است. رایج ترین نرم افزاری که کاربران برای آن جیلبریک می کنند Kodi و قانونی آن است که یک نرم افزار منبع باز است و سپس کاربران افزونه های رایگان Kodi (افزودنیهای شخص ثالث Kodi) را نصب می کنند که در Piracy درگیر هستند. بنابراین ، استفاده از چنین نرم افزاری غیرقانونی شمرده می شود ، اما داشتن فرار از زندان FireStick غیرقانونی نیست.

Jailbreak FireStick Kodi

همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، رایج ترین نرم افزار در مورد jailbreak FireStick Kodi است زیرا از طریق افزودنی های آن دسترسی به بهترین و با کیفیت ترین مطالب را فراهم می کند و رایگان است. Kodi را نمی توان مستقیماً روی FireStick نصب کرد به همین دلیل کاربران روش Jailbreak را انجام می دهند. پس از نصب Kodi در Firestick ، ​​می توانید جریانهای آن را با یک VPN رایگان برای Kodi Fire باز کنید..

بیش از 20 میلیون کاربر Kodi در سراسر جهان وجود دارد و شما می توانید خودتان تصور کنید که از بین این 20 میلیون نفر تعداد قابل توجهی از کاربران FireStick نیز حضور خواهند داشت. مردم به دلیل راحتی و سرگرمی در بخار شدن دستگاههای FireStick از Kodi در FireStick استفاده می کنند. چه کسی دوست ندارد فیلم سینمایی Kodi را با کیفیت بالا و با اتصال مستقیم یک دستگاه به آن ، رایگان از تلویزیون هوشمند HD خود پخش کند.

برای نصب Kodi در دستگاه FireStick یا جستجوی کمک در هر صورت در رابطه با Kodi در FireStick ، ​​به سادگی راهنمای “نحوه نصب Kodi در FireStick” را مشاهده کنید. این دانش جامع در مورد همه خطاها و رفع آنها دارد.

Jailbreak FireStick Terrarium

jailbreak firestick terrarium tv

Terrarium TV برنامه انقلابی بود که چهره رایگان پخش هزینه های مختلف در سراسر جهان را در دستگاه های Android تغییر داد. این نسخه ای از Popcorn Time به روشی بود اما بسیار بهتر از آن عمل می کند تا اینکه مدتی پیش بدون هیچ دلیل ناپدید شد.

Terrarium TV بازده بهتری پیدا کرده و تلویزیون Terrarium هنوز بصورت آنلاین حضور دارد و به راحتی بر روی دستگاههای مختلف مانند Android ، iOS ، FireStick ، ​​Windows PC و غیره قابل نصب است..

با این حال ، تلویزیون Terrarium تحت رادار قانونی قرار دارد زیرا گفته می شود درگیر دزدی دریایی و نقض حق چاپ است. از این رو ، استفاده از تلویزیون Terrarium می تواند شرایط حقوقی شما را به خطر اندازد و شما را دچار دردسر بزرگی کند.

برای نصب تلویزیون Terrarium در FireStick این مراحل را دنبال کنید

 1. باز کن FireStick > کلیک کنید تنظیمات > کلیک سیستم > قابل اعتماد و متخصص گزینه های توسعه دهنده > برنامه ها را از منابع ناشناخته فعال کنید.
 2. به برنامه خانه FireStick خود برگردید > کلیک کنید جستجو و تایپ کنید “اکسپلورر فایل ES” > کلیک کنید اکسپلورر فایل ES نتیجه جستجو را تشکیل داده و آن را بارگیری کنید.
 3. پس از نصب برنامه ، آن را باز کنید > کلیک ابزارها > کلیک کنید مدیریت دانلود > کلیک “+ جدید“.

جزئیات زیر را در کادر گفتگو تایپ کنید

مسیر: http://bit.ly/TTV1910

نام: ttv198

 1. کلیک اکنون بارگیری کن.
 2. پس از بارگیری آن ، کلیک کنید باز کردن پرونده.
 3. کلیک “نصب.

در آنجا شما Terrarium TV را در FireStick خود نصب کرده اید ، اکنون می توانید از پخش یکپارچه لذت ببرید و این برنامه رایگان است.

سؤالات متداول درباره فرار از زندان Firestick

 چه کاری می توانید با Fire Fire Fire Jailbroken Amazon انجام دهید?

FireStick با فرار از زندان می تواند برای پخش محتوای بدون کیفیت و بدون پرداخت هزینه از طریق کانال ها و برنامه های مختلف موجود در اینترنت ، مورد استفاده قرار گیرد.

 با FireStick چه کانالهایی می توانید آزاد کنید?

شما می توانید برای لذت بردن از سرگرمی مورد نظر خود کانالهای رایگان زیر را در FireStick دریافت کنید:

 1. تلویزیون Terrarium
 2. تلویزیون پلوتو
 3. FreeFlix HQ
 4. مودرو
 5. YouTube
 6. Spotify

 آیا هزینه FireStick ماهانه است?

خیر ، چنین هزینه ماهانه برای خود FireStick وجود ندارد ، اما هزینه اشتراک برای کانال ها و برنامه های موجود در FireStick وجود دارد.

 FireStick چه کاری انجام می دهد?

FireStick یک دستگاه پخش جریان و وصل است که می تواند به تلویزیون هوشمند شما وصل شود و به شما امکان می دهد با پرداخت هزینه اشتراک خاصی ، از طریق برنامه ها و کانال های خود فیلم و سایر رسانه های سرگرمی را پخش کنید..

کلمات نهایی

اگر شما یک مزاحم سرگرمی و حرفهای جریان هستید ، بدون شک FireStick یک چیز شگفت انگیز است. این امکان را به شما می دهد که تمام دنیای سرگرمی را در کف دست خود داشته باشید. برنامه های موجود در FireStick محتوای با کیفیت HD و تجربه پخش یکپارچه را ارائه می دهند.

نکته عالی دیگر در مورد FireStick این است که برخلاف سایر دستگاههای استریم ، به مرور زمان نیازی به ترفند ندارد. با این حال ، این واقعیت که کاربران مجبورند هرکدام و هر آنچه را که در دسترس است ، پرداخت کنند ، چیزی است که باعث می شود دوستداران جریان از خرید آن تمایلی نداشته باشند.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map