نحوه نصب هرم در Kodi در کمتر از 1 دقیقه

هرمی-کدی-افزون


این افزودنی یک بسته کامل برای کلیه کاربرانی است که عاشق پخش برنامه های تلویزیونی ، فیلم ها ، رویدادهای ورزشی ، کارتون های کودکان و غیره هستند.

هنگام پخش آنلاین با Kodi ، اطمینان حاصل کنید که از یک VPN قابل اعتماد برای Kodi محافظت می کنید. این ترافیک شما را رمزگذاری می کند و محدودیت های جغرافیایی را دور می زند ، به شما امکان می دهد تا از هر نقطه جهان ، هر آنچه را که می خواهید جریان دهید.

در این راهنما نحوه نصب Pyramid بر روی Kodi Leia نسخه 18 ، Krytpon نسخه 17.6 و Kodi Jarvis نسخه 16 به شما ارائه می دهیم..

نحوه نصب Pyramid بر روی نسخه های Kodi Leia و Krypton

 1. ناهار کدی > کلیک کنید بر روی تنظیمات آیکون > باز کن فایل مدیر.نحوه نصب هرم روی کدی
 2. انتخاب کنید اضافه کردن منبع > کلیک هیچ یک > این را وارد کنید آدرس اینترنتی: http://repozip.teamzt.seedr.io/ > کلیک خوب.نحوه نصب هرم در کدی کریپتون نسخه 17 یا بالاتر
 3. این منبع را نامگذاری کنیدصفر > کلیک خوب > بازگشت به خانه صفحه نمایش با فشار دادن فضای پشتی کلید.کد افزودنی کدوم هرمی
 4. قابل اعتماد و متخصص مواد افزودنی منو > کلیک کنید روی جعبه شکل آیکون > انتخاب کنید نصب از جانب زیپ فایل > انتخاب کنید صفر > کلیک کنید Repo.zipنحوه اضافه کردن هرم در کدی
 5. حالا برو نصب از جانب مخزن > انتخاب کنید صفر تحمل مخزن > باز کن فیلم اضافه کردنیکبار > کلیک کنید هرم > کلیک نصب > افزونه نصب خواهد شد!برنامه kodi هرمی
 6. اکنون می توانید به راحتی از این گزینه به این افزونه دسترسی پیدا کنید اضافه کردنیکبار منو و از محتوای مورد علاقه خود لذت ببرید.

نحوه نصب Pyramid در Kodi Jarvis نسخه 16 یا زیر

 1. قابل اعتماد و متخصص سیستم > باز کن فایل مدیر.
 2. کلیک اضافه کردن منبع > پیوند را وارد کنید: http://repozip.teamzt.seedr.io/ > اسم بده ‘صفر به این منبع > تأیید را کلیک کنید.
 3. برگشت به خانه صفحه نمایش > قابل اعتماد و متخصص سیستم > کلیک اضافه کردنیکبار > کلیک نصب از جانب زیپ >انتخاب کنید صفر > کلیک کنید مخزن.زیپ > صبر کنید تا اعلان ظاهر شود.
 4. کلیک نصب از جانب مخزن > انتخاب کنید صفر تحمل مخزن > قابل اعتماد و متخصص فیلم اضافه کردن-یکبار > انتخاب کنید هرم > کلیک نصب > صبر کنید تا افزونه نصب شود.

نصب Pyramid Kodi کاملاً پیچیده نیست?

بارکاف افزونه Pyramid Kodi Repo

 1. بارگیری کنید زیپ فایل در دستگاه شما > کلیک مواد افزودنی > کلیک کنید بر روی جعبه آیکون از گوشه بالا سمت چپ > کلیک نصب از جانب زیپ فایل > مسیر سیستم را فراهم کنید بارگیری شد فایل > انتخاب کنید Repo.zip
 2. کلیک نصب از جانب مخزن > کلیک صفر تحمل مخزن > قابل اعتماد و متخصص فیلم اضافه کردنیکبار > انتخاب کنید هرم> کلیک نصب > صبر کنید تا افزونه نصب شود.
 3. پس از نصب می توانید از این افزودنی از فهرست افزودنی موجود در صفحه اصلی استفاده کنید.

Pyramid Kodi Down / Not Working / Error / Issues

Pyramid Kodi کار نمی کند / پایین:

کاربران شکایت زیادی در مورد کار نکردن یا در حال پایین آمدن بودن هرم کدی دارند. به طور معمول ، هر افزونه شخص ثالث با این خطا روبرو هستند. این خطای خاص به دلیل خاموش بودن مخزن یا هنگام انتقال مخزن به هر دامنه دیگر ، از شما خواسته می شود.

راه حل

تنها رفع این خطا استفاده از لینک منبع معتبر و به روز شده برای بارگیری و نصب مخزن است. در اینجا پیوند مخزن به روز شده برای Pyramid آورده شده است.

پخش Pyramid Kodi ناموفق بود (اطلاعات ورود به سیستم را بررسی کنید)

پخش خطای ناموفق معمولاً توسط کاربرانی که از Pyramid Kodi 17.4 در رایانه شخصی یا دستگاه اندرویدی استفاده می کنند ، گزارش می شود. با این وجود ، این نسخه در نسخه های بعدی Pyramid Kodi 2017 ادامه ندارد.

راه حل

با حذف پرونده های پایگاه داده منسوخ شده ، این خطا به راحتی برای Pyramid Kodi 17.4 یا نسخه های پایین تر قابل رفع است. برای پاکسازی بانک اطلاعات این مراحل را دنبال کنید:

 1. باز کن تنظیمات از Kodi.
 2. قابل اعتماد و متخصص مدیر فایل.
 3. اکنون انتخاب کنید دایرکتوری پروفایل از ستون سمت چپ.
 4. کلیک کنید بانک اطلاعات.
 5. اکنون کلیک راست کنید Addons27.db > کلیک حذف.

مشکل حل شد!

اما برای سایر نسخه های Pyramid Kodi 2017 ساده ترین راه حل غیر از این استفاده از یک سرویس Kodi VPN است. دلیل اصلی این است که برخی از سایت های محدود جغرافیایی وجود دارند که توسط Kodi بدون VPN غیرقابل دسترسی هستند..

وابستگی به هرمی کدی

این خطا هنگام نصب مخزن ظاهر می شود. دلیل اصلی این خطای وابستگی این است که مخزن میزبان ممکن است قدیمی یا به روز شده باشد.

راه حل

راه حل این خطای وابستگی فقط در انتظار بروزرسانی است. به محض بروزرسانی مخزن ، این خطا دیگر ظاهر نمی شود. به غیر از بسیاری از انجمن ها ، پاک کردن حافظه نهان نیز ترجیح می دهند ، اما این راه حلی برای این خطا نیست.

بررسیهای Pyramid Kodi

این افزونه به عنوان یک مورد کوچک شروع شد اما اکنون در بین کاربران Kodi شهرت فراوانی کسب کرده است. Pyramid Kodi توسط Tomb Raider Movies ساخته شده است ، و یک بسته کامل برای همه دوستداران جریان است.

Pyramid Kodi به دلیل رابط کاربری پسند آن ، اغلب توسط کاربران Kodi به سایر مبتدیان Kodi توصیه می شود. این را می توان از طریق مباحث بحث Reddit در مورد افزودنیهای مورد علاقه Kodi برای پخش جریان مشاهده کرد. یک کاربر فقط این افزودنی را نامگذاری نکرده بلکه انواع کتابخانه خود را نیز ذکر کرده است ، نگاهی بیندازید:
بررسی هرم

این چیزی است که کاربران رضایت بخش ، رسا هستند!

بررسیهای توییتر Pyramid Kodi

بازگشت هرم کدی مطمئنا حرفهایها را خوشحال کرد. یکی از کاربران توییتر درباره بازگشت The Pyramid توییت کرد:

همه در یک افزودنی پشت با یک گزارش جدید است !!!! PYRAMID BACk است !!!! https://t.co/u8Fm0MqN5P از ​​طریقYouTube #kodi #pyramid

– Doggmatic 71 (@ Doggmatic71) ۷ نوامبر ۲۰۱۷

همچنین یک کاربر طولانی مدت از Pyramid وجود داشت که ابراز خوشحالی وی:

عاشقتان هستم که ادامه این کار را انجام داده اید … شما فقط دلیل IM هنوز در حال چک کردن KODI هستید! همیشه فیلم های اول را با به روزرسانی ها دارند … هیچ کس این کار را نمی کند … فقط فیلم های Tomb Raider (با عرض پوزش از مدتها پیش پیروان اینجا) Pyramid

– im lil Rick (DannyZiko) 21 نوامبر 2017

کلمات نهایی

هر یک از افزودنی های شخص ثالث Kodi منحصر به فرد است و کاربران را قادر می سازد چیزهایی فراتر از تصور خود را مشاهده کنند. بازگرداندن Pyramid بدیهی است که مورد استقبال کاربران قرار می گیرد زیرا فقط تعداد کمی از افزودنیهای قابل اعتماد با چنین قابلیت ها و ویژگی هایی وجود دارند. هرم کدی مطمئناً زیبایی خوبی دارد.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map