نحوه نصب پناهگاه روی Kodi 17.6 ، Jarvis ، Firestick در 6 مرحله اساسی

اشتباه نخواهد بود که افزودن Sanctuary را به موازات Exodus در تهیه سرگرمی شدید برای بینندگان Kodi در نظر بگیریم. در این راهنما مراحل مفصلی در مورد نحوه نصب پناهگاه روی Kodi ارائه شده است.


هشدار! شما باید از VPN برای ناشناس ماندن در حین استفاده از Sanctuary استفاده کنید زیرا این امر باعث حفظ حریم خصوصی شما خواهد شد. از PureVPN 85٪ تخفیف استفاده کنید و محتوای نامحدود را در Sanctuary پخش کنید.

افزودنی Sanctuary چیست؟?

افزودنی کوانتومی ، در اصل Sanctuary ، همه چیز را در لیست پخش خود دارد و یک افزودنی کامل برای کاربران Kodi است. جدا از تماشاگران سرگرم کننده با فیلم ، نمایش تلویزیونی و ورزش های زنده ، همچنین یک بخش تلویزیون زنده و بچه ها را برای هدف قرار دادن مخاطبان بزرگتر ارائه می دهد. این افزودنی در حال حاضر توسط Apprentice پذیرفته شده است ، اما نگران نباشید تمام ویژگی ها و محتوای آن دست نخورده باقی بماند.

گذرواژه Kodi Sanctuary

اگر می خواهید به محتوای بزرگسالان در افزونه Sanctuary Kodi دسترسی پیدا کنید ، یک رمز عبور لازم خواهد بود که می توانید از طریق توییتر مستقیماً از توسعه دهنده افزونه دریافت کنید..

نحوه نصب Sanctuary Kodi در Krypton نسخه 17.6 یا پایین تر

در اینجا مراحل نصب افزونه Sanctuary (Quantum) روی Kodi آورده شده است:

 1. ابتدا باید باز کنید کدی > انتخاب کنید تنظیمات آیکون (واقع در بالا) > کلیک کنید مدیر فایل > دوبار کلیک کنید منبع را اضافه کنید.نحوه نصب پناهگاه بر روی Kodi
 2. جعبه ای نمایش داده می شود که در آن باید کلیک کنید ‘هیچ یک’ > تایپ کنید آدرس اینترنتی ارائه شده http://sanctuaryrepo.esy.es/sanc/ > کلیک خوب > اکنون بر روی Media Source Name کلیک کرده و تایپ کنید ‘جایگاه مقدس’ > و کلیک کنید خوب.نحوه نصب Sanctuary در Kodi Krypton نسخه 17
 3. حالا برگردید به منوی اصلی Kodi با فشار دادن “فضای پشتی” یا ‘خروج’ چندین بار روی صفحه کلید خود کلید بزنید > کلیک کنید مواد افزودنی > سپس را انتخاب کنید نصب بسته بندی آیکون (واقع در بالا سمت چپ).راه اندازی kodi sanctuary
 4. قابل اعتماد و متخصص از Zip File نصب کنید > پیدا کردن و کلیک کنید جایگاه مقدس > سپس کلیک کنید repository.sanctuary-1.0.0.zip > برای نصب مخزن باید چند ثانیه صبر کنید.پرونده zipi sanctuary kodi
 5. حالا کلیک کنید از مخزن نصب کنید > جایگاه مقدس > افزودنیهای ویدیویی > افزودنی کوانتومی > کلیک نصب.کد کوانتومی Sanctuary
 6. قابل اعتماد و متخصص منوی اصلی Kodi > مواد افزودنی > افزودنیهای ویدیویی > افزودنی کوانتومی > لذت بردن!

تنظیمات kodi sanctuary

نحوه نصب پناهگاه بر روی Kodi Jarvis نسخه 16 یا زیر

 1. کدی را باز کنید > سیستم > مدیر فایل > روی افزودن منبع کلیک کنید.
 2. روی None کلیک کنید > آدرس اینترنتی http://sanctuaryrepo.esy.es/sanc/ را تایپ کنید > تأیید را کلیک کنید > نام منبع رسانه “Sanctuary” را تایپ کنید > تأیید را کلیک کنید.
 3. صفحه اصلی Kodi > سیستم > مواد افزودنی > از Zip File نصب کنید > جایگاه مقدس > repository.sanctuary-1.0.0.zip
 4. بر روی Install from Repository کلیک کنید > جایگاه مقدس > افزودنیهای ویدیویی > کوانتوم > نصب.
 5. قابل اعتماد و متخصص صفحه اصلی > سیستم > مواد افزودنی > کوانتوم > لذت بردن!

نحوه نصب Sanctuary Kodi در Fire Stick

 1. راه اندازی کدی برنامه در Fire Stick.
 2. Kodi را روی Fire Stick نصب کنید.
 3. قابل اعتماد و متخصص گزینه های توسعه دهنده > اشکال زدایی و برنامه های ADB را از منابع ناشناخته روشن کنید.
 4. از اینجا به بعد ، مراحل نصب بالا را برای نصب Sanctuary Kodi در Kodi Krypton دنبال کنید.

بارگیری در پناهگاه

برای نصب مستقیم مخازن Sanctuary ، از اینجا کلیک کنید و مراحل زیر را در زیر مشاهده کنید:

 1. روی بارگیری کلیک کنید.بارگیری در پناهگاه
 2. کدی را باز کنید > مواد افزودنی > نماد نصب بسته > از Zip File نصب کنید > فایل بارگیری از سیستم خود را مرور کنید.
 3. از مخزن نصب کنید > جایگاه مقدس > افزودنیهای ویدیویی > کوانتوم > نصب > لذت بردن!

خطاها در Kodi Sanctuary / Not Working / Issues

هیچ جریانی موجود نیست

این خطا هنگام مرور برنامه افزودنی برای جریانی رخ می دهد. دلایل مختلفی وجود دارد که ممکن است باعث شود این خطا مانند حافظه نهان کامل باشد ، باید این افزونه به روز شود یا به روز شود یا افزودنی ممکن است دارای محدودیت جغرافیایی باشد..

راه حل

برای رفع این خطا ، حافظه نهان افزودنی خود را پاک کنید و تعداد ارائه دهندگان را کاهش دهید. اگر خطایی هنوز ظاهر می شود ، افزودنی را به روز کنید یا با استفاده از یک مخزن افزودنی قابل اعتماد ، آن را دوباره نصب کنید.

نصب وابستگی انجام نشد

خطای وابستگی نصب نشد هنگامی که منبع مخزن در دسترس نباشد ، منسوخ یا خاموش شود.

ثابت

همیشه بررسی کنید که آیا مخزنی که قرار است استفاده کنید قابل دسترسی ، کارایی و به روز شده است. اگر همه موارد فوق مثبت باشد ، این افزونه دقیقاً خوب نصب و کار خواهد کرد.

خطای اطلاعات ورود به سیستم

بعضی اوقات ، هنگام نصب افزونه Sanctuary ، پیامی ظاهر می شود که خطای اطلاعات ورود به سیستم است. در نتیجه ، شما قادر به نصب افزونه Sanctuary روی سیستم خود نیستید.

راه حل 1

یکی از راه های حل این مسئله پاک کردن تمام حافظه پنهان است. با نصب افزونه Merlin می توان این کار را بدست آورد. این یک ویژگی خاص دارد که تمام حافظه پنهان شما را در هنگام راه اندازی Kodi حذف می کند.

راه حل 2

راه حل دیگر برای حل این مشکل استفاده از Kodi VPN است که همه شما را برای دسترسی به افزودنی ها و محتویات Kodi در اختیار شما قرار می دهد. این اطلاعات مورد آزمایش و آزمایش قرار می گیرد ، بنابراین باید برای شما نیز کار کند.

برای به پایان رساندن کارها

پس از بررسی افزودنی Sanctuary ، عاقلانه تر است که افزودنی Quantum را جایگزین Exodus بدانیم ، اما با ویژگی های شدید که حتی الحاقات Exodus مطابقت ندارد. امکاناتی مانند تلویزیون زنده و بخش بچه ها بسیار نادر است. در این راهنما ما درباره نحوه نصب پناهگاه بر روی Kodi و چگونگی مستقیم بارگیری آن بحث کردیم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map