بهترین Kodi Forks for April 2020 – گزینه های برتر Kodi

چنگال ها یک ماکت دقیق از نسخه اصلی برنامه هستند. چنگال ها با استفاده از برنامه نویسی برنامه های اصلی و سفارشی سازی آنها با توجه به نیاز کاربر ایجاد می شوند. تهیه چنگال های نرم افزار و برنامه های منبع باز آسان است.


Kodi یک پخش کننده رسانه منبع باز است ، به همین دلیل چنگال های زیادی از Kodi در دسترس است. بهترین چیز در مورد این چنگال ها ، انواع سیستم عامل است که می تواند از آنها پشتیبانی کند. ما در مورد برخی از بهترین چنگال های Kodi موجود با توجه به سیستم عامل های آنها ، بینش مختصری ارائه کرده ایم. ما سعی کردیم تا این راهنما را به عنوان بهترین افزونه های کد و بهترین راهنمای Kodi VPN جامع و جامع قرار دهیم.

SPMC بهترین چنگال Kodi برای ماه مه طبق نظر KodiVPN است

چنگال بهترین کدو

بهترین Kodi Forks برای ویندوز

در اینجا چند مورد از بهترین چنگال های Kodi برای کاربران ویندوزهای kodi آورده شده است:

1) پخش کننده رسانه DVDFab

دانلود DVDFab Media Player Kodi Fork

این چنگال به خوبی شناخته شده Kodi در میان چنگال های محبوب شما می توانید پیدا کنید. دلیل اصلی موفقیت آن چند پلتفرم آن است. به غیر از ویندوز ، می توان از آن روی سیستم عامل هایی همچون android نیز استفاده کرد.

بهترین چنگال های kodi

DVDFab Media Player در میان چنگال های بزرگ Kodi 17.3 و Kodi 17.4 چنگال به دست آورد. با این حال ، اکنون جزو محبوب ترین چنگال های Kodi 17.6 به حساب می آید ، و این نام را در بین چنگال های Kodi 17 به خود اختصاص داده است.

2) SPMC

دانلود SPMC Kodi Fork

مرکز رسانه ای Semper بدون شک محبوب ترین چنگال Kodi است که امروزه در دسترس است. از این ویژگی چنگال Kodi در سطح جهان استفاده شده است و نسبت به دیگر چنگالها ترجیح داده است.

بهترین Kodi Forks برای ویندوز

چنگال SPMC Kodi توسط Koying ساخته شده است. یک برنامه نویس سابق اندرویدی برای بنیاد Kodi.

3) چنگال Kato Kodi Krypton

دانلود چنگال Kato Kodi

چنگال Kato Kodi یک چیز شگفت انگیز است زیرا هم چنگال Kodi 16 و Kodi 17 Fork دارد. این سرویس در صورت نیاز کاربر به هرگونه کمک ، از پشتیبانی عالی جامعه در دسترس آنلاین است.

چنگال کاتو کدی

4) LibreELEC

LibreELEC را برای ویندوز بارگیری کنید

LibreELEC یک چنگال Kodi است که برای کاربران ویندوز در لینوکس طراحی شده است. برای بکار بردن این کارت به کارت SD نیاز دارد. قابلیت دسترسی آن مشابه Kodi است و می تواند به برنامه رسمی Kodi نیز اضافه شود.

چنگال libreelec kodi

بهترین Kodi Forks برای ویندوز 10

5) Xbian

دانلود Xbian

Xbian یک چنگال Kodi است که می تواند در ویندوز نصب شود و بسیار عالی عمل می کند زیرا سریع است و فضای کمتری را مصرف می کند. در اصل برای Raspberry Pi ساخته شده بود اما می تواند در ویندوز نیز مورد استفاده قرار گیرد.

بهترین Kodi Forks برای ویندوز 10

6) Alienware Alpha

Alienware را بارگیری کنید

این چنگال Kodi جزو بهترین چنگال های Kodi است زیرا یک جعبه رسانه یا به عبارت دیگر یک کنسول است. شبیه به جعبه های Kodi Box است و می توان آن را براحتی روی ویندوز نصب کرد.

بهترین Kodi Forks for Amazon Fire TV / Fire stick

7) FireMC

این چنگال جزو بهترین چنگال های Kodi است زیرا مورد علاقه کاربران Kodi 17.3 است. FireTV Guru FireMC را توسعه داده است ، و با Amazon Fire TV و Fire Stick سازگار است.

چنگال firemc kodi

8) STVMC

چنگال STVMC Kodi را بارگیری کنید

این چنگال توسط توسعه دهنده تلویزیون Spinz ساخته شده است. بله افزودنی محبوب که بسیاری از کاربران Kodi با آن آشنا هستند. افزودنیهای آنها محبوب و در بین بهترین افزونه های Kodi بوده است و اکنون با یک چنگال Kodi در اینجا هستند. و شکی نیست که این چنگال Kodi جزو بهترین کوره های Kodi Forks است.

چنگال کد STMC

9) عیسی باکس

دانلود Jesus Box برای FireTV / Fire Stick

Jesus Box یک Kodi Fork عالی است زیرا پشتیبانی فنی 2 هفته ای را ارائه می دهد و به روزرسانی های آن را در طول زندگی ارائه می دهد. اگر قصد دارید Kodi را در Fire Stick یا TV TV جایگزین کنید ، بسیار چنگالی است.

چنگال Jesus Box kodi

Jesus Box یک چنگال عالی Kodi 17.6 است که تجربه ای دقیقاً مانند Kodi Krypton 17.6 در اختیار کاربران قرار می دهد.

10) تلویزیون Terrarium

دانلود TerrariumTV

نگرانی از دزدی دریایی در مورد تلویزیون Terrarium وجود دارد ، بنابراین توصیه می شود در حین استفاده از این چنگال از Firestick VPN استفاده کنید تا در امان ماندن باشد. همه حرفهایهای جریان با برنامه افزودنی Terrarium Kodi آشنا هستند ، اما اکنون توسعه دهنده آن یک قدم به جلو حرکت کرده است و یک Kodi Fork ایجاد کرده است. برنامه ای که دقیقاً مانند Kodi رفتار می کند و می تواند برای سرگرمی مورد استفاده قرار گیرد.

چنگال TV kodi terrarium

بهترین Kodi Forks برای اندروید

11) MyGica

دانلود MyGica Kodi Fork APK: https://tinyurl.com/y96vwdpj

این چنگال جزء بهترین چنگال های Kodi 17 به ویژه چنگال Kodi 17.4 است. چنگال MyGica Kodi برای دستگاه های Android ساخته شده است. با تمام جدیدترین دستگاه های Android سازگار است و تجربه ای عالی را ارائه می دهد.

چنگال کد MyGica

پیدا کردن چنگال های Kodi apk بسیار ساده و کار ساده ای نیست ، اما ما این کار را برای شما انجام داده ایم.

12) EBox MC

سریع دانلود apk با استفاده از All-In-On Downloader

این چنگال شگفت انگیز جدید Kodi با رم 3 گیگابایتی و 32 گیگابایت فضای ذخیره سازی ارائه می شود. این جعبه به کاربران این امکان را می دهد تا فراتر از نیازهای خود قرار بگیرند و هر آنچه را که می خواهند ، جریانی کنند. با دستگاه های Android کاملاً کار می کند.

چنگال EBox MC kodi

13) نودی

نودی یکی دیگر از چنگال های Kodi است که به خوبی در دستگاه های Android کار می کند اما برخلاف MyGica ، نسخه های جدیدی را اجرا نمی کند. این سازگار با 4.4 Android است. Nodi دقیقاً مانند SPMC مسیر دایرکتوری خاص خود را دارد.

چنگال nodi kodi

14) Vdub Style MC 17.6 کریپتون

سریع دانلود apk با استفاده از All-In-On Downloader

این چنگال Kodi اخیراً به دلیل عملکرد شگفت انگیز ، عناوین جدیدی را ایجاد کرده است و به همین دلیل است که مطمئناً ما آن را در بهترین چنگال های Kodi 2018 قرار داده ایم. از این چنگال می توان در دستگاه های اندرویدی لذت برد. بنابراین ، Kodi را با این کار جایگزین کنید و لذت ببرید!

چنگال Vdub Style MC 17.6 Krypton kodi

بهترین راه حل های Kodi Linux Forks

15) OSMC

OSMC Kodi Fork را برای لینوکس بارگیری کنید

OSMC یک مرکز رسانه ای منبع باز است که خود را “مرکز رسانه ای ساخته شده برای مردم” می نامد. این در واقع یکی از Kodi Forks برای کاربران لینوکس است. کاربران لینوکس بدیهی است که برخلاف کاربران سایر سیستم عامل ها نیستند و جریان دادن محتوای مورد علاقه خود را از طریق برنامه های مختلف دشوار می کنند.

چنگال osmc kodi

16) OpenELEC

چنگال OpenELEC Kodi را بارگیری کنید

این در واقع یک مجموعه رسانه ای منبع باز است که اکنون به عنوان یک مرکز رسانه ای در دسترس است. این برنامه در لینوکس ساخته شده است و برای کلیه برنامه های جادوگری بسیار مفید است. جریان گوروس ادعا کرده است که از Kodi VPN خلاق تر است و این تصمیم برای شماست.

چنگال Openelec kodi

بهترین چنگال های منبع باز کد

17) MrMC

دانلود MRMC Kodi Fork

از آنجا که آمازون Kodi را از فروشگاه برنامه خود حذف کرد ، MrMC جای خود را گرفت و شهرت بسیار خوبی کسب کرد. MrMC یک فرم اصلاح شده از Kodi است که منبع باز است و در هر وسیله ای قابل استفاده است. دارای رابط کاربری 10 فوت برای پخش کنندگان تلویزیون و فیلم است.

چنگال mrmc kodi

18) CEMC

CEMC را بارگیری کنید

Community Edition Media Center یک چنگال منبع باز از Kodi معروف است و می تواند بدون هیچ گونه تردیدی در کنار Kodi نصب شود. مشکلی ایجاد نمی شود و دخالت می کند ، همانطور که توسعه دهندگان CEMC آن را تضمین می کنند.

چنگال کد CEMC

بهترین چنگال های Kodi Raspberry Pi

19) RasPlex

دانلود RasPlex

Rasplex یک چنگال Kodi مقرون به صرفه برای لذت بردن از جریان ها و همه چیز در Raspberry Pi است. این یک نسخه اصلاح شده از Kodi است ، به خصوص برای کاربران Raspberry Pi.

چنگال kodi RASPLEX

20) OpenPHT

بارگیری OpenPHT

OpenPHT فقط یک چنگال Kodi نیست ، بلکه یک چنگال RasPlex نیز هست. همچنین برای کاربران RaspberryPi طراحی شده است ، اما می تواند بر روی ویندوز ، لینوکس و مک نیز نصب شود.

چنگال kodi OpenPHT

بهترین چنگال های Kodi Vender یا دستگاه

21) ZDMC

ZDMC را بارگیری کنید

ZDMC یک چنگال Kodi است که توسط سازندگان دستگاه Zidoo ساخته شده است و دارای تراشه های RK3368 است ، که Kodi معمولاً از کار نمی افتد. کاربران می توانند از ZDMC در این تراشه ها استفاده کنند و با مشکلی روبرو نخواهند شد.

چنگال zdmc kodi

22) پخش کننده رسانه WeTek

WeTek را بارگیری کنید

WeTek یک مرکز رسانه ای عالی و یک چنگال Kodi است که تجربه کاربر را به سطح بعدی افزایش می دهد. کاربران می توانند از جعبه های WeTek و نرم افزار درست مانند Kodi لذت ببرند.

چنگال کدکی مرطوب

بهترین Kodi Old Forks که اصلاً کارشکنی نیست

 1. Crystalbuntu
 2. E2BMC
 3. GeeXboX
 4. iConsole
 5. OpenBricks

بارگیری Kodi Forks

 1. دانلود DVDFab Media Player Kodi Fork
 2. دانلود SPMC Kodi Fork
 3. دانلود چنگال Kato Kodi
 4. LibreELEC را برای ویندوز بارگیری کنید
 5. دانلود Xbian
 6. دانلود FireMC Kodi Fork
 7. چنگال STVMC Kodi را بارگیری کنید
 8. دانلود Jesus Box برای FireTV / Fire Stick
 9. دانلود TerrariumTV
 10. سریع دانلود apk با استفاده از All-In-On Downloader
 11. سریع دانلود apk با استفاده از All-In-On Downloader
 12. سریع دانلود apk با استفاده از All-In-On Downloader
 13. سریع دانلود apk با استفاده از All-In-On Downloader
 14. OSMC Kodi Fork را برای لینوکس بارگیری کنید
 15. چنگال OpenELEC Kodi را بارگیری کنید
 16. دانلود MRMC Kodi Fork
 17. CEMC را بارگیری کنید
 18. دانلود RasPlex
 19. بارگیری OpenPHT
 20. ZDMC را بارگیری کنید
 21. WeTek را بارگیری کنید

کلمات نهایی

ما در مورد برخی از بهترین چنگال های Kodi برای کاربرانی که جزء بهترین چنگال های Kodi 2018 هستند بحث کرده ایم. این چنگال ها اشکال اصلاح شده Kodi هستند و آنها فقط تجربه عملکردی مانند Kodi را ارائه می دهند. با این حال ، ممکن است برخی از تنظیمات و نوآوری ها وجود داشته باشد ، اما ممکن است برخی از اشکالات نیز وجود داشته باشد. امتحان کنید و به ما اطلاع دهید!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map