نحوه نصب مخزن ماوریک بر روی Kodi Krypton ، Jarvis & FireStick

مخزن Maverick به خوبی شناخته شده است زیرا میزبان افزونه های خود Maverick TV Kodi و بسیاری از افزودنی های محبوب Kodi مانند Sports Devil ، Joker Sports ، Cartoon Network ، Gen-X و غیره است. این مخزن بدون داشتن هر مسئله ای برای یادگیری نحوه نصب مخزن ماوریک بر روی Kodi ، راهنمای ما را دنبال کنید.


بررسی مخزن ماوریک کدی

مخزن Maverick به دلیل افزودنی مخصوص Maverick محبوبیت خود را پیدا کرد. با این حال ، بسیاری از دیگر افزودنیهای اصلی شخص ثالث Kodi وجود دارد. این مخزن قبلاً با عنوان Joker TV شناخته می شد و کاملاً محبوب بود.

جوکر نام خود را به ماوریک تغییر داد و مخزن ماوریک یک نام برجسته در جامعه Kodi شد. مخزن Maverick افزودنیهایی برای تأمین نیازهای جریان همه دارد.

نحوه نصب repo Maverick در Kodi krypton 17.6 و بالاتر

برای نصب مخزن ماوریک در Kodi Krypton نسخه 17.6 این مراحل را دنبال کنید:

 1. باز کن کدی > کلیک کنید بر روی نماد تنظیمات > جلیسیدن مدیر فایل.نحوه نصب repro Maverick در Kodi krypton 17.6
 2. دوبار کلیک کنید منبع را اضافه کنید > کادر گفتگو با نوار آدرس و فیلد نام باز خواهد شد > کلیک > و این URL را در نوار آدرس “http://mavericktv.net/mavrepo تایپ کنید > کلیک خوب > این منبع رسانه را به عنوان “موریک> کلیک خوب > کلیک خوب دوباره برای بستن کادر گفتگو.نحوه تنظیم مجدد ماوریک در Kodi krypton 17.6
 3. برگشت به منوی اصلی > کلیک کنید روی مواد افزودنی برگه > کلیک کنید روی نماد نصب بسته (جعبه) از گوشه بالا سمت چپ.نحوه نصب مخزن maverick در kodi jarvis
 4. انتخاب کنید از Zip File نصب کنید > کلیک کنید موریک > انتخاب کنید maverickrepo-3.5.zip > منتظر اطلاع رسانی باشید.

repo maverick kodi repo را از پرونده zip نصب کنید

نحوه نصب repo Maverick بر روی kodi jarvis 16 و زیر

 1. باز کن Kodi Jarvis V16.
 2. کلیک سیستم > کلیک مدیر فایل.
 3. دوبار کلیک کنید منبع را اضافه کنید.
 4. کلیک <هیچ یک> و این را تایپ کنید آدرس اینترنتی http://mavericktv.net/mavrepo > کلیک انجام شده > این لینک منبع رسانه را نام ببرید موریک > کلیک انجام شده > کلیک
 5. برگردید به خانه کدی صفحه نمایش > کلیک سیستم > کلیک مواد افزودنی.
 6. انتخاب کنید از Zip File نصب کنید گزینه > انتخاب کنید موریک > کلیک کنید maverickrepo-3.5.zip.

نحوه نصب مخزن ماوریک در FireStick Kodi

نصب مخزن Maverick در FireStick با سایر دستگاه ها تفاوت ندارد. در مرحله اول ، شما نیاز به نصب دارید Kodi را در دستگاه Fire Stick خود قرار دهید. پس از آن شما می توانید نصب سرویس های شخص ثالث را بر روی دستگاه خود فعال کنید.

قابل اعتماد و متخصص گزینه های توسعه دهنده از منو و اشکال زدایی و برنامه های ADB را از منابع ناشناخته روشن کنید.

پس از آن می توانید مخزن Maverick را به راحتی در دستگاه FireStick خود نصب کنید و از همه افزونه های فوق العاده این پیشنهادات مخزن در دستگاه FireStick خود لذت ببرید.

افزودنیهای Maverick Kodi

در اینجا لیستی از بهترین افزونه های Kodi موجود در مخزن موجود است:

 1. جوکر ورزشی
 2. ماوریک تلویزیون
 3. ورزشDevil
 4. اژدها جادویی
 5. Gen-X
 6. ITV
 7. در Flix
 8. شبکه کارتونی
 9. LiveStreams Pro
 10. YouTube

پرسشهای متداول در مورد مخازن ماوریک

در اینجا چند مورد از سوالات متداول توسط کاربران Kodi در رابطه با مخزن ماوریک آورده شده است:

 ماوریک رپو کار نمی کند

اگر با دسترسی به نصب یا نصب افزونه روبرو هستید ، باید فوراً بررسی کنید که آیا URL منبع که در File Manager اضافه کرده اید صحیح است یا نه.

اگر نشانی اینترنتی منبع وارد شده صحیح است ، اما مخزن هنوز کار نمی کند ، ممکن است مخزن تحت به روز رسانی قرار بگیرد و شما باید چند ساعت صبر کنید.

 ماوریک تلویزیون نتوانست یک وابستگی را نصب کند

در صورت منسوخ شدن مخزن ، نصب خطای وابستگی انجام نشد ، URL منبع منقضی شده یا اگر برخی از پرونده ها در مخزن وجود ندارد. اگر با این eroor روبرو شدید ، دوباره مخزن را بارگیری کنید و دوباره آن را نصب کنید.

نتیجه

بسیاری از مخازن Kodi با ارائه افزودنیهای به روز شده Kodi محبوبیت پیدا کرده اند و مخزن Maverick یکی از آنهاست. افزودنی بسیار جذاب Maverick Kodi ، یک افزودنی شگفت انگیز Kodi نیز برای پخش فیلم ها و نمایش های تلویزیونی با کیفیت عالی است.

یک مورد که هر مخزن نتواند انجام دهد زنده ماندن در رقابت صنعت است. بسیاری از مخازن بزرگ به دلیل اینکه بسیاری از آنها هیچگونه نوآوری یا منحصر به فرد بودن در آنها وجود ندارد ، می آیند و می روند. در حالی که بسیاری از آنها توسط مقامات مجازات می شوند و مجبور می شوند خدمات خود را تعطیل کنند.

شرط شرط بندی برای استفاده از افزودنی یا مخزن شخص ثالث Kodi با یک VPN پرداخت یا رایگان برای Kodi است تا از حریم شخصی شما اطمینان حاصل کند. در حالی که جریان دارید مطمئن شوید و بهترین ارائه دهنده VPN در بازار را انتخاب کنید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map