Kodi on Roku: بیاموزید که چگونه Kodi را روی Roku Stick ، ​​Ultra و Roku Express تنظیم کنید

آیا شما یک جریان حرفهای است و نمی دانید که آیا راهی برای استفاده از Kodi روی Roku وجود دارد یا خیر?


خوب ، ما همه پاسخ ها را برای شما داریم! از طریق این راهنما بروید و ببینید که چگونه می توانید Kodi را روی Roku ، محدودیت ها ، کانال ها و موارد دیگر نصب کنید.

روکو چیست؟?

Roku انواع دستگاههای جریان است که توسط Roku Incorporation تولید و طراحی شده است. این برنامه به دوستداران جریان اجازه می دهد تا محتوای مورد نظر خود را از هر کجا با استفاده از این دستگاه ها پخش کنند. این برنامه دارای تعدادی برنامه از پیش نصب شده برای پخش و تماشای فیلم و برنامه های تلویزیونی است. برنامه های کاربردی شامل Hulu ، Fubo TV ، Showtime Redbox ، RT ، SiriusXM ، Showtime ، Sling TV ، TVLuux ، Tubi TV ، TuneIn Radio ، TheBlaze ، کابل Time Warner ، Vmedia ، Xfinity ، Vudu ، شبکه WWE و غیره.

همه این برنامه ها برای پخش جابجایی به اشتراک نیاز دارند اما کیفیتی که ارائه می دهند شگفت انگیز است و ارزش پرداخت آن را دارد. با وجود تمام هزینه های مورد نیاز برای جریان ، مردم به دلیل ارائه تجربه ای با کیفیت از آن ، همچنان روکو را انتخاب می کنند.

آیا کدی روی روکو است?

نه در واقع! Kodi را نمی توان به طور مستقیم روی Roku نصب کرد ، زیرا سیستم عامل مورد استفاده Roku یک سیستم عامل شخصی لینوکس به نام Roku OS است. حتی کانال فروشگاه روکو نیز کدایی را در کتابخانه خود ندارد. Kodi یک پخش کننده جریان است که در بسیاری از سیستم عامل ها در دسترس است اما افسوس که در Roku در دسترس نیست.

Kodi vs Roku

Kodi بودن یک نرم افزار استریم درجه یک به انتخاب برتر جریان حرفهایها در سراسر جهان تبدیل شده است. نه تنها این ، کدی در عناوین بسیار مورد بحث بوده است! به دلیل کارزارها و سیاستی که به دلیل نگرانی از نقض حریم خصوصی در سطح جهانی علیه آن آغاز شده است. با این حال ، Kodi نسبت به هر سیستم عامل جریان دیگر ، چیزهای بیشتری برای ارائه دارد.

این واقعیت که Kodi یک نرم افزار استریمینگ است در حالی که Roku در واقع یک وسیله استریم است ، مقایسه این دو قابل توجهی نخواهد بود. Roku یک پخش کننده جریان بالا است و پتانسیل زیادی دارد. استفاده از Kodi مطمئناً انتخاب بهتری برای دوستداران جریان خواهد بود زیرا هم محتوای رایگان و هم محتوای پرداختی را ارائه می دهد (با استناد به هر دو افزودنی رسمی و غیر رسمی Kodi صرف نظر از رفتار دزدی دریایی آنها). این همان چیزی است که Roku فاقد آن است ، بدون هیچ انتخابی محتوای رایگان دارد.

همه کاربران از محتوای پرداخت شده استفاده نمی کنند و این یک واقعیت است که باید هنگام ارائه خدمات مورد توجه قرار گیرد. علاوه بر این ، ارائه مطالب با کیفیت و رایگان و بدون هیچ گونه هزینه اشتراک ، کاری عاقلانه و آسان نیست.

آیا می توانم Kodi را برای Roku بارگیری کنم ?

هیچ مانعی نمی تواند حرفهای جریان را فراتر از محدودیت های یک دستگاه پخش کند. با تشکر از همه حرفهایهایی که این هک استفاده از Kodi در Roku را پیدا کرده اند ، این امکان را فراهم کرده است که تماشاچیان binge و صاحبان Roku را در شخصی سازی دستگاههای Roku بتوانند.

با وجود اینکه Kodi در Roku در دسترس نیست یا توسط Roku پشتیبانی نمی شود ، راهی برای نصب Kodi روی Roku وجود دارد و ما روش کامل را در این راهنما بیان کرده ایم..

روش های مختلف برای تنظیم Kodi یا XBMC در Roku

در اینجا دو روش استفاده از Kodi در Roku با استفاده از دو سیستم عامل مختلف ارائه شده است:

 چگونه می توان Kodi را در Roku با استفاده از PC Windows دریافت کرد ?

ابتدایی ترین و رایج ترین وسیله یا سیستم عامل برای Kodi ویندوز است. از این رو ، ما این روش نصب Kodi را روی Roku با استفاده از Windows PC ارائه داده ایم. این مراحل را مانند تصویر زیر دنبال کنید:

 1. کامپیوتر خود را بوت کنید و به آن بروید منوی شروع.
 2. از نوار جستجوی ویندوز, جستجو کنید ‘تنظیمات دستگاه’.
 3. کلیک کنید افزودن دستگاه.
 4. گزینه های بسیاری را در فرم لیست مشاهده خواهید کرد ، روی آن کلیک کنید روکو 3 و به عنوان دستگاه پخش کننده شما اضافه می شود.

پس از طی کردن این مراحل ، می توانید با ریخته گری صفحه به Kodi در دستگاه Roku خود دسترسی پیدا کنید. ریخته گری روی صفحه نمایش به شما امکان می دهد فیلم ها ، فیلم ها و موارد دلخواه مورد علاقه خود را در دستگاه Roku تماشا کنید. ساده نیست ، اینطور نیست?

نحوه دریافت Kodi در Roku با استفاده از تلویزیون هوشمند اندرویدی ?

در اینجا روش دیگری برای نصب Kodi روی Roku با استفاده از تلویزیون هوشمند اندرویدی شما وجود دارد و این کار از طریق آینه سازی صفحه انجام می شود. این مراحل را دنبال کنید:

 1. Kodi را در تلویزیون هوشمند Android خود نصب کنید.
 2. حالا برو به روکو 3 صفحه اصلی.
 3. کلیک کنید تنظیمات > کلیک کنید به روزرسانی سیستم و دستگاه خود را به نرم افزار Roku Build 5.2 یا نسخه به روزرسانی کنید.
 4. بازگشت به تنظیمات > کلیک کنید معکوس روی صفحه نمایش گزینه.
 5. روم اینجا, آینه سازی صفحه را فعال کنید از روکو > کلیک خوب.

نحوه نصب exodus روی Roku

برای نصب افزونه Exodus Kodi روی Roku ، دیگر نیازی به انجام مراحل خاصی ندارید. فقط راهنمای ما “نحوه نصب افزونه Exodus Kodi” را دنبال کنید و آن را روی دستگاه ریخته گری / غربالگری اصلی که از آن استفاده می کنید ، نصب کنید. در تلویزیون هوشمند Android یا رایانه شخصی Windows خود.

کانالهای Kodi Roku

بهترین چیز در مورد Roku این است که فروشگاه مخصوص کانال های معروف به فروشگاه کانال Roku را دارد. نکته جالب دیگر این است که برخی از کانال های Roku که افزودنی های Kodi خود را دارند. در اینجا چند کانال Kodi Roku آورده شده است که حتماً باید آنها را امتحان کنید:

 1. چشم انداز
 2. iPlayer بی بی سی
 3. VEVO
 4. NHL
 5. Snagfilms

نحوه استفاده از Kodi Leia نسخه 18.5 یا پایین تر در Roku Streaming Stick ، ​​Ultra و Roku Express

فرقی نمی کند که از نسخه Roku استفاده می کنید ، نسخه Kodi که در دستگاه ریخته گری خود نصب کرده اید اهمیت دارد. اگر از طریق رایانه شخصی ویندوز خود Kodi را روی Roku خود ریخته اید ، باید نسخه Kodi خود را در ویندوز خود به روز کنید. با نصب Kodi Krypton نسخه 17.6 در رایانه شخصی ویندوز یا تلویزیون هوشمند اندرویدی خود می توانید Kodi Krypton نسخه 17 را روی Roku نصب کنید..

نحوه استفاده از Kodi Jarvis نسخه 16 یا بالاتر در Roku Streaming Stick ، ​​Ultra و Roku Express

همانطور که در ابتدا توضیح داده شد ، نسخه Kodi در دستگاه ریخته گری / نمایشگر اصلی شما نکته قابل توجه است زیرا Kodi شما در واقع روی Roku نصب نشده است بلکه توسط تلویزیون هوشمند اندرویدی یا رایانه شخصی ویندوز شما ریخته می شود. بنابراین ، با پیروی از مراحل ذکر شده ، Kodi Jarvis نسخه 16 را نصب کنید این راهنما, بر روی دستگاه خود نصب کنید تا روی Roku نصب شود.

بهترین افزودنیهای Kodi در Roku

در اینجا 10 مورد برتر افزودنی کد که باید در Roku استفاده کنید:

 1. میثاق
 2. خروج
 3. شروع مسابقات ورزشی
 4. گورزیل
 5. جفت
 6. شیطان ورزشی
 7. Neptune Rising
 8. FireCat
 9. هجوم
 10. DAZN

دستگاه های جایگزین Roku برای Kodi

 1. Kodi در ویندوز
 2. کدی در تمشک پی 
 3. Kodi در iPad
 4. Kodi در Firestick
 5. Kodi در اپل تی وی
 6. Kodi در Xbox One
 7. Kodi در Nvidia Shield

جایگزین های Kodi برای Roku

اگرچه من همیشه به هر عاشق جریان توصیه می کنم از Kodi بخاطر ویژگی های منحصر به فرد خود استفاده کند ، اگر به دنبال گزینه های دیگری برای Kodi هستید ، موارد زیر را پیشنهاد می کنم:

 1. Stremio
 2. Plex
 3. تلویزیون Terrarium
 4. امبی
 5. تزریق کنید

کد در مورد سوالات متداول Roku

وقتی سعی می کنید چیزی را به طرز احمقانه نصب کنید ، همیشه نگرانی وجود دارد که ممکن است در ذهن شما ایجاد شود. در اینجا سؤالات متداول متداول آورده شده است:

آیا می توانم جیلبریک رووک کنم?

جواب این سؤال فقط “نه” است. جیلبریک کردن یک دستگاه جریان به معنای اصلاح / سفارشی کردن دستگاه به شکلی است که می تواند فراتر از موانع و محدودیت های سهام خود را انجام دهد..

نکته Roku این است که سازنده آن آن را به گونه ای طراحی کرده است که شما نمی توانید آنرا فرار از زندان کنید. اما اگر می خواهید از ویژگی سهام آن فراتر بروید ، استفاده از Kodi بهترین گزینه برای شماست.

به جای اینکه به فکر استفاده از خدمات PPV خطرناک باشید ، می توانید به راحتی فیلم های رایگان ، برنامه های تلویزیونی ، تلویزیون زنده و ورزش را از طریق افزونه های Kodi پخش کنید..

آیا می توان Kodi را روی Roku با استفاده از دستگاه های iPhone / Mac دریافت کرد?

بله ، می توانید با نصب Kodi در Roku با استفاده از iPhone ابتدا Kodi را بر روی iPhone نصب کرده و سپس آن را روی دستگاه Roku خود آینه کنید..

آیا می توانم Kodi را روی Roku بدون کامپیوتر / بدون آینه کاری روی صفحه قرار دهم?

خیر ، به دلیل پیچیدگی سیستم عامل آن ، روش دیگری برای نصب Kodi روی Roku وجود ندارد.

چگونه تلفن خودم را به روکو آینه کنم ?

اگر تلفن شما از گزینه آینه سازی صفحه استفاده می کند ، مانند امروز مشکلی ایجاد نمی شود ، بسیاری از تلفن های هوشمند این ویژگی را دارند. در صورتی که تلفن شما گزینه آینه کاری صفحه را نداشته باشد ، می توانید یک برنامه شخص ثالث را برای فعال کردن این ویژگی نصب کنید.

کلمات نهایی

Roku یک چیز عالی برای امتحان کردن است و همه حرفهای استریم آن را می شناسند. گیلاس در بالا با داشتن Kodi روی Roku ، محتوای مورد علاقه خود را با همکاری دو تا از بهترین سیستم عاملهای پخش موجود در سراسر جهان یکپارچه پخش می کند. علیرغم اینکه به طور رسمی روی روکو در دسترس نیست ، حرفهایها راه را برای حمله کدی در دنیای روکو پیدا کرده اند.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map