Kodi The Ultimate نرم افزار سینمای خانگی منبع باز

آیا تا به حال فکر کرده اید که قادر خواهید بود بسیاری از انواع محتوا را از طریق یک پخش کننده پخش جریان پخش کنید؟ نه ، درست است! خوب ، هیچ کس فکر نکرده و این همان کاری است که کدی انجام داده است!


این یک استاندارد عالی را تنظیم کرده است که رقابت با آن آسان نیست. Kodi و افزودنیهای آن به کاربران امکان می دهند فیلم ها ، برنامه های تلویزیونی ، کارتون ها ، ورزش ها ، اخبار و بسیاری از انواع محتوای زنده دیگر را از طریق یک پلتفرم پخش کنند..

Kodi با کسب شهرت فراوان ، در سرتاسر جهان مشهور است و یک جریان واقعی واقعی مطمئناً یک بار در زندگی خود از Kodi استفاده کرده است..

کدی چیست؟?

Kodi یک برنامه پخش رسانه ای منبع باز است که 14 سال پیش توسط بنیاد XBMC ساخته شده است. Kodi به تماشاگران زرنگ و حرفهایهای بخارپز اجازه می دهد فیلم های مورد علاقه خود ، برنامه های تلویزیونی ، تلویزیون زنده ، اخبار ، رویدادهای ورزشی زنده ، موسیقی ، کارتون و موارد دیگر را تماشا کنند. Kodi به دلیل در دسترس بودن محتوای متنوع از طریق افزودنی های آن ، محبوبیت خود را بدست آورد.

بسیاری از سرویس های پخش آنلاین موجود می توانند برای پخش انواع مطالب مورد استفاده قرار گیرند اما محدودیت های آنها به همین دلیل است که مردم برای آنها تصمیم نمی گیرند. سرویس های جریان مانند هولو و آمازون غول هستند اما Kodi بودن یک برنامه نرم افزاری است که به دلیل قابلیت سفارشی سازی و تنوع آن ، آنها را در مسابقات پخش آنلاین و پوشش مخاطبان بر عهده گرفته است..

نرم افزار kodi چیست؟

تنوع Kodi نه تنها به محتوای آن مربوط می شود بلکه با سیستم عامل ها و دستگاه هایی که می توان از آنها استفاده کرد نیز هست. Kodi تقریباً در هر دستگاه و تقریباً در هر سیستم عامل قابل نصب است. وب سایت رسمی نرم افزار XBMC Kodi.tv است

شگفت انگیز است ، درست است?

آخرین باری که شاهد یک برنامه پخش جریان مجدد بودید که می تواند در سیستم عامل های مختلف و برنامه های مختلف مانند Windows ، Android ، Linux ، iOS ، Fire TV ، Xbox ، Roku ، Raspberry Pi و در تلویزیون های هوشمند مورد استفاده قرار گیرد?

این مزیت رقابتی واقعی است که کدی نسبت به دیگران دارد.کد gif نرم افزار چیست

Kodi صدها افزونه وجود دارد که به کاربران امکان می دهد محتوای مورد علاقه خود را با کیفیت HD از طریق یک کلیک مشاهده کنند. بهترین چیز در مورد Kodi این است که افزودنیهای موجود در Kodi ، افزودنیهای اختصاصی برای هر گروه است که انتخاب را برای کاربران آسان می کند و هر نوع افزودنی متناسب با نیاز آنها را انتخاب می کند..

افزودنیهای ویژه Kodi برای مناطق مختلف وجود دارد که جریاناتی را برای آن منطقه خاص فراهم می کند و Kodi را با استفاده از مخاطبان متنوع می کند. این تنوع XBMC به همین دلیل است که در بین مردم چنین شهرت خوبی کسب کرده است.

چه چیزی می تواند جریان / تماشای Kodi را داشته باشد?

در Kodi ، تقریباً می توانید همه چیز را که می توانید در تلویزیون کابلی یا ماهواره ای تماشا کنید ، پخش کنید یا تماشا کنید. این طیف گسترده ای از افزودنی ها ، هر یک کانال و جریان متنوعی را برای شما انتخاب می کند.

Kodi برای کاربران خود امکان دسترسی به کانالهای زنده از مناطق مختلف را فراهم می کند و به آنها امکان دسترسی به جریانهایی از محتوا را که در منطقه آنها در دسترس نیست ، دسترسی می دهد. برخلاف سایر دستگاه های پخش آنلاین مانند Amazon FireStick و Chromecast ، XBMC میزبان برنامه ها نیست اما دارای افزودنی هایی است که می تواند برای پخش محتوای آن استفاده شود.نصب kodi xbmc

دو نوع افزودنی وجود دارد:

 1. افزودنیهای رسمی

افزودنیها ، که دارای مجوز از توزیع کنندگان محتوا هستند و نیاز به هزینه اشتراک دارند زیرا جریانهای ارائه شده توسط آنها پخش و متعلق به آنهاست و درگیر دزدی دریایی نیستند. این افزودنیها به راحتی در مخزن رسمی الحاقی Kodi در دسترس هستند.

نیازی نیست که به دنبال آن در هر کجای وب بروید و به سادگی به بخش افزودنیها بروید و در آنجا ، مرورگر افزودنی را باز کنید ، به گزینه Install from Repository بروید و مخزن افزودنی Kodi در مقابل آن قرار خواهد گرفت. شما.

 1. افزودنیهای غیررسمی

بنیاد XBMC یا هر شرکت مجاز و دارای مجوز ، افزودنیهای غیررسمی ایجاد نمی کند ، اما توسعه دهندگان و برنامه نویسان آزاد این افزونه های غیر رسمی کدی را توسعه می دهند..

تعجب میکنم چرا?

به نظر می رسد مانند دزدی دریایی!

بله ، این زیر پرچم دزدی دریایی قرار دارد زیرا این نقض حق نسخه برداری است. با این حال ، لازم نیست که هر یک از افزودنیهای شخص ثالث Kodi ممکن است در دزدی دریایی شرکت داشته باشند ، زیرا چند افزونه وجود دارد که لینکهای با جریان حق بیمه را ارائه می دهند.

حال تعجب خواهید کرد که چرا کسی از یک افزودنی شخص ثالث استفاده می کند!

خوب ، دلیل آن بسیار ساده است و ارزش توافق با آن را دارید! این افزودنیها بدون اشتراک هستند و تقریباً از هر کانال و برای هر گروه محتوا ، جریانی با کیفیت ارائه می دهند. این دلیل مورد استقبال بسیاری از تماشاگران پرتلاش و حرفهایهای جریانی قرار گرفته است زیرا آنها به هر چیزی که مایل به دیدن هستند دسترسی پیدا می کنند ، از این رو آنها تصمیم به چنین افزودنی هایی دارند.

بعد از دانستن اینکه محتوای این افزونه ها رایگان است و تا حدودی غیرقانونی است ، ممکن است فکر کنید آیا راهی برای استفاده از این افزونه ها وجود دارد یا خیر. خوب ، یک روش ایمن برای استفاده از این افزونه ها وجود دارد و آن این است که با استفاده از یک اعتماد به نفس شایسته و بهترین VPN برای پخش کد Kodi که امنیت با کیفیتی را فراهم می کند ، زیرا در آزادی دیجیتال هیچ گونه سازشی وجود ندارد.

مسائل قانونی بودن و نگرانی در مورد Kodi به دلیل این افزودنی ها در زیر شرح داده شده است. اطمینان حاصل کنید که به خوبی از میان آنها عبور می کنید.

بارگیری کد

Kodi به طور رسمی در سیستم عامل های مختلف موجود است. در اینجا لیست با لینک های بارگیری آنها وجود دارد:

سکولینک دانلود
پنجره هاKodi را برای ویندوز بارگیری کنید
OSX / iOS / MacOSبارگیری Kodi برای OSX / iOS؛ بارگیری Kodi برای MacOS
اندرویددانلود Kodi برای اندروید
لینوکسKodi را برای لینوکس بارگیری کنید
تمشک پیدانلود Kodi برای Raspberry Pi

نصب Kodi و افزودنیهای آن بر روی این سیستم عامل ها بسیار آسان است و در صورت نیاز به کمک ، می توانید به راهنماهای نصب Kodi ما مراجعه کنید.

با این حال ، Kodi را می توان در چند سیستم عامل دیگر نیز نصب کرد. بله ، به طور غیر رسمی!

در زیر سکوهای غیر رسمی است که بر روی آنها می توان Kodi را نصب کرد و من راهنماهای نصب خود را برای این سیستم عاملها برای راحتی شما پیوند داده ام:

 1. آمازون آتش TV / FireStick
 2. روکو
 3. ایکس باکس
 4. تلویزیون هوشمند سامسونگ
 5. Kodi در Android
 6. کدی در تمشک پی

نصب Kodi در این دستگاه ها کمی پیچیده است به همین دلیل می توانید به سادگی بر روی آنها کلیک کنید و بر روی راهنماهای نصب فرود خواهید آمد.

آیا کدی قانونی است?

خود كدی از هر نظر قانونی است و سؤال درباره قانونی بودن كدی باید الان باطل شود. از آنجا که بحث های بسیاری در مورد آن شده است و بسیاری از توضیحات توسط جریان حرفهایها و طرفداران حفظ حریم خصوصی آنلاین ارائه شده است.

دلیل اصلی این نگرانی های قانونی در مورد Kodi به دلیل ضعف ایجاد شده توسط این افزودنیهای شخص ثالث مطرح شده است. با توجه به مشارکت آنها در دزدی دریایی ، ادعاهایی در مورد Kodi انجام شد و بنیاد XBMC مجبور بود با این امر واکنش های زیادی نشان دهد..

بسیاری از مناطق ممنوعیت شدید بسیاری از جریانها و مواد افزودنی را تحمیل کردند و برخی از آنها حتی نظارت بر فروش و خرید جعبه های Kodi را آغاز کردند.

اما اینجا متوقف نشد!

مقامات همچنین نظارت بر استفاده از نرم افزار Kodi و جعبه های Kodi را در سرتاسر جهان آغاز کردند و اوضاع بدتر شد برای افرادی که جعبه های غیرقانونی Kodi را می فروشند هنگامی که نهادهای نظارتی و تولید کنندگان محتوا در این گودال پریدند.

می خواهید مناطق عمده ای را انجام دهید که علیه کد و دزدی دریایی اقدامات جدی انجام داده اند. به لیست زیر نگاه کنید:

 1. اروپا
 2. ایالات متحده آمریکا
 3. انگلستان
 4. آلمان
 5. کانادا
 6. استرالیا

 آیا Kodi قانونی در کانادا است?

خود Kodi در کانادا قانونی است اما فروش جعبه های کامل بارگذاری شده Kodi غیرقانونی است! توجه داشته باشید که!

معدود شرکت هایی در کانادا فکر می کردند که فروش جعبه های کاملاً لود شده Kodi بدون داشتن کوچکترین چیزهایی که می تواند اشتباه باشد ، سرگرم کننده و سودآور است. جعبه های کامل بارگذاری شده Kodi به سادگی جعبه های Kodi هستند که دارای افزودنیهای شخص ثالث یا محتوای جریانی غیررسمی هستند که از قبل بارگیری شده اند. استفاده از چنین جعبه های Kodi غیرقانونی است زیرا این امر زیر پرچم دزدی دریایی قرار می گیرد.

خرده فروشان و فروشندگانی مانند ITVBOX.NET ، My Electronics ، Android Bros Inc. ، WatchNSaveNow Inc و MTLFreeTV نام های مشهوری در میان کسانی هستند که این جعبه های کامل بارگذاری شده Kodi را به فروش رسانده اند..

این خرده فروشان و فروشندگان جعبه های کامل بارگذاری شده Kodi با طرح دعوی از تولید کنندگان محتوا و دارندگان مانند Rogers Communications ، Bell ، Videotron و چند نفر دیگر روبرو شدند..

ممنوعیت وضع شده توسط دادگاه فدرال هنوز دست نخورده است و هیچ کس مجاز به فروش ، خرید یا استفاده از جعبه های کامل بارگذاری شده Kodi نیست. سطح شخصی سازی Kodi برای مسئولان کمی نگران کننده و دشوار است. یکی از بارزترین نامهای قانونی برای اقدامات قانونی ، افزودنیهای تلویزیون بود که به دلیل اعلامیه های فدرال مجبور شد دامنه رسمی خود را خاموش کند..

با این حال ، عادت های قدیمی سخت می میرند و به همین دلیل است که وی با یک دامنه جدید در صنعت بازگشت. ما باید ببینیم که چقدر این زنده مانده است.

Kodi دیگر بخشی از بازار طاقچه ها نیست بلکه موضوعی برجسته از نظر پخش آنلاین و دزدی دریایی است.

مطمئن نیستید که آیا این باعث ایجاد مشکل برای بنیاد XBMC می شود یا خیرخواهانه محبوبیت Kodi است.

 آیا کدی قانونی در ایالات متحده است?

ایالات متحده آمریکا بزرگترین بازار بالقوه برای پخش کنندگان آنلاین و تماشاگران پرتلاش محسوب می شود و از این رو Kodi در این منطقه بسیار محبوب بوده است. با این حال ، دولت ایالات متحده خواستار اقدامات شدید علیه همه افرادی است که در جریان غیرقانونی و دزدی دریایی آنلاین فعالیت می کنند.

حتی هالیوود در برابر استفاده غیرقانونی XBMC ایستادگی کرده است!در ایالات متحده کدی قانونی است

مقامات بسیار ناظر بوده اند و علیه افرادی که جعبه های غیرقانونی Kodi را می فروشند ، سرکوب شدیدی را دنبال می کنند. با این وجود ، استفاده از نرم افزار Kodi و افزودنیهای رسمی آن هنوز استفاده قانونی و ایمن است.

بسیاری از توسعه دهندگان افزودنی شخص ثالث Kodi ، اخطارها و هشدارهایی را از طرف مقامات دریافت کرده اند و در عوض خدمات خود را خاموش کرده اند.

حتی eBay و Amazon هم فروش چنین جعبه های Kodi را در وب سایت های خود ممنوع اعلام کرده اند و رئیس جمهور آمریکا خواستار اقدام جدی علیه جریان غیرقانونی شده است. حتی بهترین بستر اجتماعی برای فروش این دستگاه؛ فیس بوک اعلام کرده است که فروش چنین موارد غیرقانونی در فیس بوک به طور کامل مجاز نیست.

 آیا Kodi قانونی در استرالیا است ?

مرجع ضد دزدی دریایی طی سالهای گذشته در استرالیا بسیار فعال بوده و اقدام به سرکوب علیه سایت های تورنت و سکوهای جریان غیرقانونی کرده است. به تازگی ، آنها سعی در تلاش برای به حداقل رساندن استفاده از بیت تورنت در منطقه خود داشتند ، اما آنها به همان اندازه که انتظار داشتند موفق نبودند. آنها توانستند 20٪ از کاربران تورنت تازه کار را به حداقل برسانند اما حرفهایها به هیچ وجه دلسرد نشوند.

اکنون آنها بداهه نویسی در برنامه عمل خود را آغاز کرده اند و اکنون تمرکز خود را بیشتر به سمت جعبه های کاملاً لود شده Kodi سوق داده اند که فروش آن در سراسر جهان غیرقانونی است.

در این مورد اشتباه نکن, خود Kodi در استرالیا قانونی است, ما فقط در مورد جعبه های کامل بارگذاری شده Kodi صحبت می کنیم.

اخیراً ، اتحاد برای خلاقیت و سرگرمی و سایر شرکاء در عملیاتی علیه سرویس های غیرقانونی IPTV که برای فیلم ها و برنامه های تلویزیونی و بدون هیچگونه حق چاپ استفاده می کنند ، دست به دست هم دادند. مقامات ضد دزدی دریایی همچنین هدف قرار دادن توزیع کنندگان جعبه های غیرقانونی Kodi و همچنین کاربران را آغاز کرده اند.

 آیا Kodi قانونی در انگلیس است ?

تعداد زیادی از مخاطبان از Kodi و سایر سرویس پخش آنلاین در انگلستان استفاده می کنند. در واقع این منطقه بسیار پتانسیل و ایجاد پول برای چنین خدماتی است. با این حال ، از زمان افزایش روند دزدی دریایی آنلاین ، مقامات نگهبان خود را بالا برده و قوانین و مقررات سختگیرانه ای در نظر گرفته شده اند.

طبق تحقیقات انجام شده در منطقه ، بیش از 5 میلیون کاربر از Kodi در خانه های خود استفاده می کنند. با قضاوت از این واقعیت ، می توان میزان کاربرانی را که ممکن است در نقض حق نسخه برداری و دزدی دریایی درگیر شوند ، ارزیابی کرد..

انگلیس قوانین ضد دزدی دریایی خود را سخت تر کرده و حکم زندان در چنین مواردی افزایش یافته است. به تازگی ، دادگاه نیوکاسل تاج چهار و نیم سال زندان به دو مرد که در فروش جعبه های کامل بارگذاری شده Kodi دست داشته اند محکوم کرده است.

هر دو جان داودز و جیسون ریچاردز اعتراف کرده اند و طبق گزارش های رسیده ، هر دو صدها جعبه غیرقانونی Kodi را برای پخش لیگ برتر انگلیس به فروش رسانده اند. انگلیس منطقه ای است که برای فوتبال دیوانه است و لیگ برتر خودشان در سراسر جهان مشهور است. این افراد مظنون به دنبال شکایات مطرح شده توسط لیگ برتر دستگیر شدند.

آژانس های دولتی و مقامات ضد دزدی دریایی همه این مناطق هم اکنون در کنترل دزدی دریایی آنلاین و پخش غیرقانونی بسیار فعال هستند. دفتر مالکیت معنوی انگلستان و دیوان عدالت اروپا در از بین بردن عملیات جریان غیرقانونی بسیار فعال بوده اند.

کاربرانی که از Kodi و افزودنیهای شخص ثالث XBMC استفاده می کنند ، باید بی خطر باشند و این تنها با کمک یک سرویس VPN ممکن است اتفاق بیفتد. یک شبکه محافظت شده به کاربران این امکان را می دهد تا بدون ترس از مشکل در اینترنت ، جریان و گشت و گذار در وب داشته باشند.

نحوه استفاده از Kodi?

Kodi دارای رابط کاربری بسیار ساده و سازمان یافته ای است که همه می توانند به راحتی از آن استفاده کرده و آنرا درک کنند. نصب افزونه ها بسیار ساده است و طی چند دقیقه قابل انجام است. اگر می خواهید یک افزونه رسمی را نصب کنید ، می توانید با مراجعه به مخزن رسمی افزودنی کدی که از قبل نصب شده است ، این کار را انجام دهید..

با رفتن به منوی افزودنیها و کلیک بر روی نماد نصب بسته ، می توانید به این مخزن دسترسی پیدا کنید. یک پنجره جدید باز خواهد شد که در آنجا گزینه “Install from Repository” را مشاهده خواهید کرد ، روی آن کلیک کنید و لیستی از تمام مخازن را مشاهده خواهید کرد. از اینجا ، می توانید به مخزن افزودنیهای Kodi بروید و تمام افزودنیهای رسمی را که می خواهید استفاده کنید ، نصب کنید.

پس از نصب افزونه ها ، می توانید با رفتن به منوی افزودنی ها ، از پخش جوی با آنها لذت ببرید. منوی افزودنیها دارای چندین دسته مانند:

 • افزودنیهای ویدیویی
 • افزودنیهای برنامه
 • افزودنیهای موسیقی
 • افزودنیهای تصویر

فقط به دسته ای بروید که Add-on شما به آن تعلق دارد و به راحتی آن را در لیست پیدا خواهید کرد. بیشتر افزودنیهای مورد استفاده برای پخش از دسته افزودنیهای ویدیویی هستند. با این حال ، ابزارهای نگهدارنده و افزودنیهای مربوطه در گروه افزودنیهای برنامه قرار می گیرند.

به غیر از این ، اگر می خواهید افزونه های شخص ثالث Kodi را نصب کنید ، باید مخازن آنها را بارگیری کنید. شما می توانید این کار را با پیروی از دو روش انجام دهید:

افزودنیهای Kodi را نصب کنید: منبع مخزن را اضافه کنید

برای نصب هرگونه افزودنی با افزودن منبع مخزن ، این مراحل را دنبال کنید:

 1. Kodi را بر روی دستگاه خود باز کنید.
 2. با کلیک بر روی نماد چرخ دنده موجود در بالای منوی سمت چپ ، به منوی تنظیمات بروید.
 3. File Manager را از این فهرست باز کنید.
 4. اکنون گزینه Add Source را مشاهده خواهید کرد ، از لیست سمت چپ روی گزینه کلیک کنید.
 5. کادر گفتگو باز خواهد شد. زمینه هایی را برای URL منبع و نام مشاهده خواهید کرد. URL مخزن را تایپ کرده و OK را بزنید.
 6. سپس نامی به این منبع بدهید و OK را بزنید.
 7. هر دو مقادیر وارد شده را مجدداً بررسی کنید و برای بستن کادر گفتگو ، دوباره روی OK کلیک کنید.
 8. اکنون به صفحه اصلی Kodi برگردید.
 9. با کلیک روی زبانه افزودنیها از ستون سمت چپ ، وارد منوی افزودنیها شوید.
 10. از گوشه بالا سمت چپ روی نماد نصب بسته بندی (نماد جعبه شکل) کلیک کنید.
 11. یک منوی جدید باز خواهد شد ، روی “نصب از فایل پستی “
 12. لیست را پایین بیاورید و منبع را با نامی که قبلاً اضافه کرده اید انتخاب کنید. پوشه باز خواهد شد و یک فایل فشرده خواهد داشت ، روی آن کلیک کنید و چند ثانیه صبر کنید تا یک اعلان ظاهر شود.
 13. اکنون بر روی گزینه Install from Repository کلیک کنید ، لیست را پیمایش کنید و مخزنی را که برای افزودنی مربوطه بارگیری کرده اید باز کنید.
 14. افزودنی مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی نصب کلیک کنید.

افزودنی نصب خواهد شد و یک اعلان ظاهر می شود. اکنون می توانید به راحتی از منوی افزودنی ها به افزونه دسترسی پیدا کنید.

برخی از بهترین افزودنیهای رسمی کدی را امتحان کنید:

 1. Plex
 2. سیمی
 3. بازیکن Eurosport
 4. ESPN 3
 5. iPlayer بی بی سی

به غیر از این ، اگر به دنبال برخی از افزودنیهای شخص ثالث برای پخش محتوای رایگان هستید ، این موارد را امتحان کنید:

 1. خروج
 2. میثاق
 3. جفت
 4. Neptune Rising
 5. ورزشDevil
 6. جوکر ورزشی
 7. لگد زدن
 8. تجدید حیات
 9. تناسب اندام
 10. IPTV نهایی

همچنین می توانید Build Kodi را نصب کنید ، که یک روش عالی برای جلوگیری از دردسرهایی مانند نصب هر یک از افزودنی ها یک به یک است. ساختمان ها به اندازه بزرگ هستند و برخی از افزودنی های Kodi را از قبل نصب کرده اند. کاربران می توانند به راحتی هر کدام از ساخت ها افزونه های مورد نظر خود را انتخاب کنند و با استفاده از همان روشی که در بالا نشان داده شده است می توانند به راحتی آن ساختمان را نصب کنند..

ساختمان ها باعث صرفه جویی در وقت می شوند اما حافظه سیستم زیادی را نیز در بر می گیرند. من شخصاً ساختمانهای Kodi را ترجیح نمی دهم زیرا تجربه من با چند ساخت Kodi بسیار عالی نبوده است زیرا آنها Kodi را کند می کنند. با این حال ، چند ساخت عالی اجرا شده و تجربه پخش یکنواخت را ارائه می دهد.

نکته مهم دیگر که کاربران می توانند پوسته های Kodi را امتحان کنند ، رابط کاربری Kodi خود را تغییر دهند. پوسته ها ظاهر جدیدی به داشبورد Kodi می بخشد و به کاربران کمک می کند تا کدی خود را به دلخواه خود تنظیم کنند ، به روشی که دوست دارند.

افزودنیهای Kodi را نصب کنید: روش بارگیری مستقیم

روش دیگر نصب یک افزونه ، بارگیری فایل Zip مخزن آن به طور مستقیم از وب سایت منبع و سپس نصب آن است. این یک روش نسبتاً کوتاه است و حرفهایها آنرا یک روش بارگیری مستقیم می نامند. در اینجا روش نصب هرگونه افزودنی با روش بارگیری مستقیم آورده شده است:

 1. فایل Zip Repository را در دستگاه خود بارگیری کنید.
 2. Kodi را بر روی دستگاه خود اجرا کرده و از منوی افزودنیها بروید.
 3. از گوشه سمت چپ بالای صفحه روی نماد نصاب نصب بسته بندی کلیک کنید.
 4. اکنون بر روی گزینه Install from Zip file کلیک کنید.
 5. سیستم را مرور کرده و پرونده zip بارگیری شده را باز کنید. مخزن نصب خواهد شد و یک اعلان ظاهر می شود.
 6. پس از ظاهر شدن اعلان ، روی گزینه Install from Repository کلیک کنید.
 7. اکنون مخزن بارگیری شده خود را باز کرده و افزودنی مورد نظر خود را انتخاب کنید.
 8. اکنون بر روی Install کلیک کرده و صبر کنید تا اعلان افزودنی فعال شود.

در آنجا شما افزونه خود را از طریق روش بارگیری مستقیم فعال کرده اید. بیشتر کاربران تمایل دارند که با استفاده از این روش ، افزونه هایی را نصب کنند ، زیرا کوتاه و ساده است.

بررسی Kodi Reddit و توییتر

Kodi در سراسر دنیا طرفداران بسیار خوبی دارد. با این حال ، بررسی ها در مورد Kodi تا حدودی مختلط است زیرا افرادی وجود دارند که از استفاده از Kodi لذت می برند و از طرف دیگر ، افرادی هستند که مخالف آن هستند. به این توییت ها و موضوعات Reddit نگاهی بیندازید تا ببینید مردم نسبت به Kodi چه احساسی دارند.

ابتدا به سمت مثبت نگاه کنید

نظر از بحث نظر d4nm3d از بحث "کد پدی برای چیست?".

نظر از بحث نظر Boogertwilliams از بحث "کد پدی برای چیست?".

نظر از بحث نظر sillycyco از بحث "کد پدی برای چیست?".

بیایید به افکار منفی درباره Kodi بپردازیم.

نظر از بحث نظر NedSc از بحث "پس از بحث و گفتگو کوتاه ، اکنون می خواهیم از همه بخش های خاکستری / گفتگوی افزودنی دزدی دریایی در / r / Addons4Kodi اتفاق بیفتد".

نظر از بحث نظر 13378 از بحث "پیش بینی پیش بینی های Kodi Piracy و Addon for 2018".

|| هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا، هاها من در قسمت اپیزود عروسی کیت و ژول هستم اما نمی توانم آنها را تماشا کنم زیرا مادرم این دستگاه را به نام Kodi غیرقانونی است که داشتن آنها این کار را روی نیمه راه من از طریق قسمت 16 متوقف کرد. دوشنبه هفته منتظر بمانید تا جعبه بازی را بدست آورید. xD

– Stι ᥣᥱ s Stι ᥣ ι ᥒ skι (SpazWithABat) 19 آگوست 2018

کسی باید به این پسر بگوید که Kodi کاملاً قانونی است!

در اینجا جمله ای معقول است که همه چیز را با یک جمله خلاصه می کند:

همه صندوق های Kodi قانونی هستند – این چیزی است که کسی در آنها قرار می دهد که ممکن است غیرقانونی باشد.

– simonmel (@ simonmel5) 14 آگوست 2018

کلمات نهایی

Kodi به خودی خود یک کهکشان است ، زیرا کاربران را قادر می سازد فراتر از تصورات باشند. افزونه ها و افزونه های آن چیزی است که زیبایی را ایجاد می کنند و به کاربران این امکان را می دهند تا با یک کلیک از محتوای مورد علاقه خود در سراسر جهان لذت ببرند.

Kodi در صنعت پخش آنلاین و رسانه بازی معیاری تعیین کرده است که از آن فراتر نمی رود. فرقی نمی کند که رقبا کدی سعی در پیشی گرفتن از آن داشته باشند ، هیچگاه نمی توان فید را که برای استریمرها ارائه کرده است مطابقت داد.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map