نحوه نصب مخازن Noobs و Nerds Kodi در 7 مرحله

NoobsandNerds Repository در کنار “SuperRepo” به عنوان بزرگترین لیست مخزنی که می توانید در Kodi نصب کنید ، قرار دارد. پس از نصب مخزن NoobsandNerds ، به بسیاری از افزودنیهای محبوب Kodi از جمله MetalliQ ، ذن ، باب ، پرتاب SportsDevil و بسیاری دیگر دسترسی خواهید داشت. این مخزن با فیلم های فراوان ، نمایش های تلویزیونی ، رویدادهای ورزشی و بسیاری از رسانه های دیگر موجود برای پخش در جریان است. در این راهنما راهنمای گام به گام نحوه نصب مخزن NoobsandNerds Kodi را ارائه می دهیم.


برخی از افزونه های Kodi دارای محدودیت جغرافیایی هستند و برای استفاده از آنها در مناطق محدود ، باید از VPN در Kodi استفاده کنید..

نحوه نصب Noobs و Nerds در Kodi Krypton نسخه 18

 1. راه اندازی کدی > قابل اعتماد و متخصص ‘تنظیمات’ کلید موجود در بالا > مدیر فایل > دوبار کلیک کنید “منبع اضافه کنید”.نحوه نصب noobs و nerds بر روی kodi
 2. آدرس اینترنتی http://nan.aftermathwizard.net/nanrepo/ را در مکانی که می گوید “هیچ” > نام منبع رسانه را تایپ کنید “ظهر و نردس”.

نحوه نصب noobs و nerds در kodi krypton نسخه 17

 1. حالا برو صفحه اصلی Kodi با فشار دادن دکمه “Esc” در صفحه کلید خود را فشار دهید > کلیک کنید مواد افزودنی > فشار دهید “نصب بسته بندی” نماد موجود در گوشه بالا سمت چپ.مخزن noobs و nerds kodi
 2. کلیک کنید از پرونده zip نصب کنید > Noobs و Nerds > کلیک کنید Noobsandnerds Repo (1.7) .zip.فایل زیپ مخازن noobs و nerds برای kodi
 3. حالا کلیک کنید از مخزن نصب کنید > افزودنیهای ویدیویی > اکنون روی هر یک از افزودنی هایی که می خواهید از لیست نصب کنید ، مثلاً کلیک کنید. باب ، پرتاب SportsDevil ، قرص قرمز ، و غیره > روی نصب کلیک کنید و منتظر بمانید تا افزونه فعال شود. افزونه های مخزن تصویری noobs و nerds
 4. قابل اعتماد و متخصص صفحه اصلی Kodi > کلیک کنید مواد افزودنی > افزودنیهای موسیقی > کلیک کنید باب.noobs و nerds bob
 5. از فیلم ، موسیقی ، ورزش و … لذت ببرید بیشتر!.

زیبایی و ظهرها و حیوانات وحشی

نحوه نصب Noobs و Nerds در Kodi Jarvis نسخه 16

روند نحوه نصب Noobs و Nerds در Kodi Jarvis نسخه 16 همان است که در راهنمای گام به گام فوق دنبال شده است. اما به دلیل تغییر نسخه ها ، طرح بندی متفاوت است.

در Kodi Jarvis ، زبانه ها در پایین صفحه به صورت افقی قرار دارند ، در حالی که در آخرین نسخه Kodi ، زبانه ها را می توان به صورت عمودی در سمت چپ صفحه آویزان کرد..

همچنین ، کلید “سیستمها” که در Kodi Jarvis نسخه 16 موجود بود با “کلید تنظیمات” در Kodi Krypton نسخه 17 جایگزین شده است. لطفاً ضمن در نظر گرفتن این تغییرات ، راهنمای فوق را دنبال کنید.

پرونده بارگذاری مجدد Noobs و Nerds

می توانید با بارگیری پرونده فشرده Noobs و Nerds Repo ، مستقیماً از وب سایت ، دو مرحله اول راهنمای نصب را پرش کنید. پس از نصب پرونده zip روی دستگاه ، ممکن است لازم باشد یک مرحله دیگر را دنبال کنید:

مرحله 3 و 4 (ترکیبی): قابل اعتماد و متخصص صفحه اصلی Kodi > مواد افزودنی > نصب بسته بندی > از پرونده zip نصب کنید > اکنون حرکت کنید فایلی که بارگیری کرده اید روی دستگاه خود کلیک کرده و کلیک کنید خوب. اکنون برای ادامه نصب می توانید مرحله 5 را به بعد دنبال کنید.

Noobs and Nerds ورود

NoobsandNerds برای هر یک از افزونه های آن یک انجمن دارد که در آن کاربران می توانند در مورد مشکلات بحث کرده و هر مشکلی در رابطه با افزودنی NoobsandNerds Kodi را ارائه دهند. برای ارسال هرگونه سؤال یا پیشنهادی ، باید شناسه ورود و رمز ورود NoobsandNerds را داشته باشید. برای این کار باید در وب سایت ثبت نام کنید. در اینجا مراحل ثبت نام در وب سایت NoobsandNerds آورده شده است:

 1. از اینجا به وب سایت Noobs و Nerds بروید.ورود noobs و nerds
 2. موس خود را روی آن قرار دهید برگه افزودنی > به پایین بروید پشتیبانی انجمن > کلیک کنید پورتال انجمن یا هر انجمن افزودنی دیگری.وب سایت noobs و nerds
 3. شما هم می توانید ‘ثبت نام’ به وب سایت وارد شوید یا با آن وارد شوید گوگل یا فیس بوک اگر می خواهید با افزودنیهای Noobs و Nerds Kodi کمک بخواهید ، از پرتال انجمن استفاده کنید.

ثبت نام noobs و nerds

نحوه اضافه کردن کانال از مخازن Noobs و Nerds Kodi

در مخزن NoobsandNerds Kodi ، بسیاری از افزودنیهای محبوب را دریافت خواهید کرد که می توانید در Kodi بارگیری کنید. به عنوان مثال ، اگر برنامه افزودنی Kodi «The Pill Pill» را بارگیری کنید ، می توانید مستندهای سراسر جهان را در کانال های مختلف مشاهده کنید.نحوه تماشای کانال noobs و nerds در kodi

با باز کردن افزونه Red Pill Kodi ، با گزینه های گوناگونی از جمله Documentary Storm ، Top Documentary ، Free Documentary و غیره روبرو می شوید وقتی روی Documentary Storm کلیک می کنید ، می توانید ژانرهای مختلفی از مستندها را مشاهده کنید. از میان این مستندها ، هرکدام را انتخاب کنید و به همین دلیل شما را به سمت کانالهای مختلف از جمله YouTube سوق می دهد.

برای افزودن موارد بالا

ممکن است هنگام نصب مخزن NoobsandNerds Kodi ، خود را از دردسرهای زیادی نجات دهید و در آنجا به بسیاری از افزونه های محبوب دسترسی پیدا خواهید کرد تا آخرین فیلم ها ، برنامه های تلویزیونی ، ورزشی و غیره را پخش کنید چرا می توانید یک افزونه کدی جداگانه را بارگیری کنید. همه فرایندهای افزودنی Kodi را با یک فرآیند مشابه نصب کنید؟ در این راهنما مراحل نصب مخزن NoobsandNerds Kodi را ارائه دادیم ، بنابراین از تماشای آخرین مطالب رسانه ای لذت ببرید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map