نحوه نصب NordVPN بر روی Kodi (2020)

چگونه به نصب-nordvpn-on-kodi


وقتی رمزگذاری VPN مضاعف به آن وصل شده اید ، NordVPN استثنایی با Kodi بسیار عالی کار می کند. این برنامه Kodi شما را به صورت خصوصی و برنامه های افزودنی Live TV ضد آفتاب بسته نگه می دارد.

در این راهنما ، من گام به گام در مورد نحوه نصب NordVPN در Kodi بحث کرده ام. پس از اتمام نصب ، می توانید بعداً در راهنمای این گزینه را بررسی کنید که آیا NordVPN روی Kodi کار می کند یا خیر.

برنامه NordVPN Kodi دارد رمزگذاری قوی 256 بیتی و در میان بزرگترین شبکه سرور با 5،500 سرور. این سرورها به شما کمک می کنند یک آدرس IP اختصاص دهید که شما را ناشناس نگه می دارد.

نحوه نصب و استفاده از NordVPN در Kodi

مرحله 1: با NordVPN ثبت نام کنید

گام 2: دانلود و نصب برنامه NordVPN در دستگاه مورد نظر خود

مرحله 2-نحوه نصب-nordvpn-on-kodi

مرحله 3: وارد نام کاربری / رمزعبور و باز کن برنامه NordVPN

مرحله -3-نحوه نصب-Nordvpn-on-kodi

مرحله 4: به یک وصل شوید سرور ایالات متحده 

مرحله چهارم-چگونه-نصب-Nordvpn-on-kodi

مرحله 5: پس از اتصال, باز کن کدی

مرحله -5-نحوه نصب-nordvpn-on-kodi

مرحله 6: هر افزونه ای را باز کنید به عنوان مثال. جادو اژدها

مرحله -6-نحوه نصب-nordvpn-on-kodi

مرحله 7: هر نمایش فیلم یا تلویزیون را انتخاب کنید و جریان را ناشناس کنید!

مرحله -7-نحوه نصب-nordvpn-on-kodi

از ضمانت برگشت پول به سایت 30 روزه مراجعه کنید

چگونه بررسی کنیم که NordVPN در حال کار بر روی Kodi است

شماره 1 باز کن کدی

مرحله 1-چگونه به بررسی-nordvpn-is-working-on-kodi

شماره 2 قابل اعتماد و متخصص تنظیمات گزینه

مرحله 2-چگونگی بررسی-Nordvpn- کار می کند

شماره 3 کلیک کنید اطلاعات سیستم

مرحله 3-چگونگی بررسی-Nordvpn- کار می کند

شماره 4 حالا بررسی کنید که آیا شما هستید آدرس آی پی تغییر کرده است یا نه (قبل و بعد از اتصال به VPN)

مرحله چهارم-چگونگی بررسی-Nordvpn- کار می کند

از ضمانت برگشت پول به سایت 30 روزه مراجعه کنید

راهنمای ویدیو: نحوه نصب NordVPN Kodi

ویژگی های NordVPN

NordVPN بدون شک یکی از بزرگترین نام های این صنعت به دلیل ارائه خدمات و تنوع زیادی از سرورها در سراسر جهان است.

در اینجا برخی از ویژگی های NordVPN آورده شده است:

 • شبکه سرور بزرگ: NordVPN دارای 5500 سرور و حضور در 60+ کشور است. مقدار زیادی سرور به این معنی است که شما باید آدرس IP بیشتری برای اتصال و انسداد تن از مطالب داشته باشید.
 • سرعت سریع: حتی اگر NordVPN دارای رمزگذاری VPN مضاعف باشد ، این سرعت آن را کند نمی کند. من بعداً در راهنمای آزمون تست سرعت انجام داده ام.
 • رمزگذاری امن: NordVPN از رمزگذاری 256 بیتی استفاده می کند ، که قوی ترین است ، اما بیشتر از آن استفاده می کند که از رمزگذاری مضاعف VPN استفاده کند که ترافیک اینترنت را نه یک بار بلکه دو بار رمزگذاری می کند..
 • 6 اتصال دستگاه چندگانه: می توانید از NordVPN با 6 دستگاه مختلف به طور همزمان استفاده کنید. این بدان معناست که می توانید محتوای جریان Kodi را در 6 دستگاه مشاهده کنید.
 • 30 روز ضمانت برگشت پول: از NordVPN در Kodi به مدت 30 روز بدون ریسک استفاده کنید. همیشه می توانید پس از 30 روز مطالبات پول خود را انجام دهید.
 • آزمایشی رایگان 7 روزه: NordVPN یک آزمایش آزمایشی 7 روزه را در دستگاه های تلفن همراه ارائه می دهد. فقط لازم است اطلاعات کارت اعتباری خود را وارد کنید ، اما هیچ پولی را کسر نمی کند.

تست سرعت NordVPN

ما در حالی که با Kodi پخش می کردیم ، تست سرعت NordVPN را انجام دادیم و نتایج به شرح زیر است:

سرعت اینترنت من بدون VPN: 20 Mbps

سرعت اینترنت من با NordVPN (سرور ایالات متحده): 16 Mbps

تنها کاهش 20٪ در سرعت معقول است.

تست NordVPN-Kodi-Speed

آزمون نشت IP NordVPN

مهمترین چیز برای بررسی در VPN بررسی این است که آیا DNS یا IP را نشت می کند. اگر IP یا DNS شما را نشت می دهد ، دیگر نیازی به استفاده از آن نیست.

ما NordVPN را هنگام پخش جریان برای Kodi آزمایش کردیم و هیچ IP یا DNS نشتی پیدا نشد.

نشت IP NordVPN برای کدی

تست نشت IP NordVPN برای کدی

این ثابت می کند که NordVPN برای Kodi یک انتخاب عالی است و ما می توانیم به آن اعتماد کنیم.

NordVPN انسداد افزودنیهای دارای محدودیتهای جغرافیایی محدود شد

همانطور که قبلاً هم اشاره کردم که یک VPN برای رفع انسداد جغرافیایی افزودنیهای Kodi مورد نیاز است. بنابراین من سعی کردم تلویزیون cCloud را با NordVPN روی Kodi از حالت مسدود کنم و بدون هیچ مشکلی موفق شدم.

افزونه های kodi را با nordvpn مسدود کنید

سرعت پخش خوب بود حتی اگر من یک اتصال اینترنتی کم سرعت دارم. من با هیچ مشکلی برای بافر یا تاخیر مواجه نبودم و سپس توانستم به کتابخانه کامل افزودنی دسترسی پیدا کنم.

همچنین می توانید از بهترین VPN ما برای Kodi استفاده کنید که مناسب برای پخش خصوصی است و افزونه های تلویزیون زنده را مسدود می کند.

آیا NordVPN با Kodi کار می کند?

آره! NordVPN با Kodi سازگار است ، اما افزودنی اختصاصی Kodi ندارد.

ممکن است با ذکر برخی افزونه اختصاصی NordVPN Kodi به برخی از وبلاگ ها و راهنمای راه اندازی ، گیر بیفتید ، اما همه آنها شما را گمراه می کنند.

هیچ افزونه اختصاصی Kodi وجود ندارد ، زیرا آنها می گویند ، NordVPN روی دستگاه نصب شده است و وقتی از Kodi استفاده می کنید ، در پس زمینه اجرا می شود.

این به هیچ وجه جریان را قطع نمی کند و دسترسی فوری به افزودنی های Kodi با محدودیت جغرافیایی و بدون هیچ مشکلی فراهم می کند.

یکی از بهترین موارد در مورد NordVPN این است که با تمام دستگاه های محبوب و سیستم عامل های مانند مانند بسیار عالی کار می کند Windows، Android، iOS، macOS، Linux، FireStick و FireTV، Roku، RaspberryPi.

NordVPN برای بررسی Kodi

بررسیهای کاربران نمایانگر واضح و روشن از واقعیتهای اساسی در صنعت است. به این بررسی ها نگاه کنید و تصمیم بگیرید که آیا می خواهید از NordVPN استفاده کنید یا نه.

Kodi فقط سیستم عامل است که از طریق آن سرویس ارائه می شود ، کاملاً یکسان است ، فقط شبکه های مختلفی که جریان را ارائه می دهند … VPN .. از نظر IPTV اطلاعات غلط زیادی وجود دارد ، آنها به شما اعتقاد دارند که نمی توانند غرق شوید و غیره که آشغال مطلق است

– Snags (@ Snagsy1980) 4 مارس 2019

به نظر می رسد این کاربر بسیار ناامید است. ممکن است جریانهای وی محدود باشد ، زیرا او به خدمات IPTV اشاره کرده است. به همین دلیل توصیه می کنم از VPN استفاده کنید تا از مشکلات ناشی از فشار و محدودیت خودداری کنید.

Kodi (از طریق VPN … من Nord VPN را ترجیح می دهم) به شما امکان می دهد محتوای دزدان دریایی را به صورت رایگان ، ناشناس پخش کنید. به طور جدی … شما می توانید هر چیزی را تماشا کنید. مردم بلافاصله موارد را بارگذاری می کنند. من متحیر هستم که شرکت های رسانه ای برای غیرفعال کردن سرویس حملات ddos ​​انجام نداده اند.

– ZeroHedge (govttrader) 26 مارس 2019

در اینجا کاربر رضایت بخش NordVPN را ستود که همه جریانها را مسدود می کند ، اما در عین حال ، وی از مقامات در مورد اقدام علیه جریان های دزدان دریایی سؤال کرده است.

غذاهای اساسی

انتخاب VPN برای جریان ، کمی مشکل است زیرا هر ارائه دهنده دیگری در آنجا ادعا می کند که بهترین است ، اما پس از استفاده از آنها ، متوجه می شوید که آب های عمیق آنها چقدر است..

به هر ارائه دهنده VPN نمی توان اعتماد کرد ، زیرا بسیاری از موارد ثبت اطلاعات در برابر چند ارائه دهنده گزارش شده است. این راهنما به طور مفصل نحوه نصب و راه اندازی NordVPN در Kodi را توضیح می دهد.

NordVPN یک نام قابل اعتماد در صنعت است زیرا به میلیون ها کاربر خدمت کرده است ، و هیچ شکایتی علیه آن ظاهر نشده است.

ثانیا ، NordVPN رمزنگاری قدرتمند و تعداد زیادی سرور را در سرتاسر جهان فراهم می کند. این بخش از ویژگی های بالای خط است که متناسب با نیازهای حرفهایهای جریان است.

به خوانندگان من توصیه می کنم NordVPN Kodi را برای تجربه بهتر جریان ، امتحان کنند. وقتی بهتر می گویم ، منظورم جریان خصوصی و بدون بافر است.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map