آیا کدی قانونی است؟ در اینجا پاسخ به پیچیده ترین سؤال

Kodi فقط پخش کننده رسانه دیگر نیست؛ بلکه یک بسته سرگرمی کامل است. کاربران می توانند هر آنچه را که می خواهند و هرجای دلخواه خود را جابجا کنند. تصور کنید که کاربران آزادی با این برنامه کاربرد دارند ، اما شهرت آن بسیار رنگ آمیزی شده است.


با توجه به همه مشکلات دزدی دریایی و نقض حق نسخه برداری ، Kodi / XBMC موضوعی است که به صورت آنلاین مورد بحث قرار گرفته است. این بحث ها و اخبار بسیاری از ابروها را برانگیخته و مردم شروع به تعجب کرده اند که کدی قانونی است یا خیر؟ قانونی بودن افزونه های kodi و kodi vpn چیست؟

نگران نباشید ، ما نگرانی های شما را می دانیم و بنابراین تصمیم گرفتیم هوای تصورات غلط را یک بار و برای همیشه پاک کنیم.

Kodi XBMC چیست؟?

Kodi یک نرم افزار پخش کننده رسانه منبع باز است که در روزهای ابتدایی خود به XBMC معروف بود. XBMC مخفف Xbox Media Center است که در سال 2004 منتشر شد ، اما در سال 2014 نام آن را به Kodi تغییر داده است. کدگذاری منبع این برنامه مبتنی بر Python و C ++ است که تکرار آن بسیار آسان است ، زیرا این یک برنامه منبع باز است.

Kodi برای پخش فیلم ها ، برنامه های زنده تلویزیونی ، رویدادهای پرداخت در هر بازدید ، کارتون ، انیمه ، رویدادهای ورزشی و نکات برجسته ، نمایش های موسیقی ، و غیره استفاده می شود. این برنامه بسیار ستوده ، توصیه شده و ارجحیت در بین همه تماشاچیان جذاب و حرفهای استریم است.

آیا کدی قانونی است?

کدی قانونی یا غیرقانونی است

جریان noobs و کاربران جدید این سوال را هر چند وقت یکبار مطرح می کنند. پاسخ آن است؛ بله ، Kodi کاملاً قانونی است. پرونده قانونی بودن در مورد Kodi منوط به افزودنی ها و منابعی است که شما برای پخش محتوا از آن استفاده می کنید. محتوای رسانه ای که توسط Kodi از طریق مخزن رسمی افزودنی آن تهیه شده است به هیچ وجه در نقض حق چاپ یا دزدی دریایی دخیل نیست ، بنابراین استفاده از آن را قانونی می کند..

رابطه اضافه های غیررسمی با کدی

جریان ارائه شده توسط Kodi بی شک فوق العاده است اما بدیهی است ، کاربران مجبورند هزینه مطالبی را که مایل به پخش هستند بپردازند. افزودنیهای موجود در Kodi بصورت پیش فرض همه افزودنیهای پرداخت شده هستند ، که بدیهی است چیزی است که مورد استقبال همه طرفداران جریان قرار نمی گیرد.

به همین دلیل است که برخی از توسعه دهندگان مستقل ، شخص ثالث افزونهای Best Kodi را به طور غیررسمی ایجاد کردند که پیوندهای جریان را خراشیده و به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می دهند. این افزودنیهای غیررسمی توسط Kodi مورد تشویق ، پشتیبانی یا توصیه قرار نمی گیرند زیرا در نقض حریم خصوصی درگیر هستند.

صدها افزودنی غیررسمی به صورت آنلاین در دسترس است که میلیون ها کاربر فقط به دلیل رایگان بودن آنها استفاده می کنند. بسیاری از افزودنیهای شخص ثالث به صورت روزانه خاموش می شوند اما مجدداً ظاهر می شوند و از طریق مخازن دیگر میزبانی می شوند.

آیا کدی غیرقانونی است?

نه ، خود Kodi غیرقانونی نیست! با این حال ، استفاده از افزودنیهای غیررسمی (شخص ثالث) در Kodi غیرقانونی است زیرا محتوای ارائه شده توسط افزودنیهای شخص ثالث دزدی دریایی است و این عمل خلاف دستورالعمل DMCA است. سهولت تنظیم بر روی سیستم عامل های مختلف مانند kodi در android ، iOS ، Linux و بسیاری موارد دیگر باعث محبوبیت آن می شود.

آیا کدی ایمن است؟ – رابطه افزونه های رسمی با کدی

تعدادی مخازن افزودنی موجود در مخزن رسمی افزودنی کد به صورت پیش فرض وجود دارد که طبق نوع محتوا در آن دسته بندی می شوند. اگر از افزودنیهای رسمی ارائه شده استفاده می کنید ، مطمئناً استفاده از آن بی خطر است.

علاوه بر این ، کاربران همچنین با توجه به نیازها و ترجیحات خود می توانند افزودنیهای بیشتری را مستقیماً از وب سایت رسمی Kodi بارگیری کنند. ‘این افزودنیها مراحل قانونی دارند زیرا مطابق با دستورالعملهای حق چاپ و دزدی دریایی ارائه شده توسط DMCA مطابقت دارند..

مثال افزودنیهای رسمی Kodi

در زیر برخی از افزودنیهای رسمی Kodi وجود دارد که قابل استفاده هستند:

 1. Plex
 2. Pluto.TV
 3. TubeCast
 4. NBC Sports Extra فوق العاده
 5. پخش زنده
 6. Fox Sports GO
 7. خانواده ABC
 8. تلویزیون تنبل
 9. iPlayer BBC WWW
 10. TVDB

به عنوان مثال افزودنیهای غیر رسمی Kodi

در اینجا برخی از غیر رسمی آورده شده است. افزودنیهای Kodi برای استفاده غیرقانونی در Kodi غیرقانونی است:

 1. میثاق
 2. خروج
 3. بدون رمزگذاری
 4. گورزیل
 5. Neptune Rising
 6. پوزیدون
 7. IPTV نهایی
 8. تیتانیوم
 9. خارق العاده
 10. بنو

آیا کدی قانونی در ایالات متحده است?

Kodi در ایالات متحده آمریکا قانونی است اما افزودنیهای شخص ثالث برای استفاده در این کشور قانونی نیست. در حقیقت ، به دلیل استفاده از افزونه های غیر رسمی Kodi ، چندین اعلامیه برای کاربران صادر شده است. یک لایحه ، یعنی S. 978 در ایالات متحده ارائه شد که نقض کپی رایت را نقض جدی دانست. با این حال ، این لایحه بعداً منحل شد ، اما ایالات متحده بخشی از یک کمیته ضد دزدی دریایی است که کشورهای اصلی را در آن سوار می کند.

این سرکوب ایالات متحده در برابر کاربران افزودنی شخص ثالث است و افرادی که جعبه های کاملاً لود شده را با افزودنیهای شخص ثالث نصب می کنند ، اکنون در اوج خود قرار دارند و در چند ماه گذشته شدت خود را بدست آورده اند.

آیا Kodi در انگلیس غیرقانونی است?

میلیون ها نفر از ساکنان انگلستان از Kodi در خانه های خود استفاده می کنند و این تعداد به تدریج در حال افزایش است. با این حال ، استفاده از Kodi غیرقانونی نیست ، اما نگرانی اصلی استفاده از افزودنیهای غیررسمی شخص ثالث است. مقامات در انجام اقدامات علیه كاربران افزودنی شخص ثالث فعال بودند.

از آنجا که طرفداران فوتبال زیادی در انگلستان وجود دارند ، کاربران پخش کننده اضافه کننده شخص ثالث به طور قابل توجهی افزایش یافته اند. در این حالت ، یوفا و لیگ برتر دستور دادگاه در انگلیس را برای خاموش کردن الحاقات غیر رسمی و جریان های غیرقانونی صادر کرده اند. تعداد زیادی بازداشت علیه افرادی که جعبه های اندرویدی لود شده می فروشند ، بازداشت شده است.

آیا Kodi قانونی در کانادا است?

Kodi در کانادا قانونی است ، اما استفاده از افزودنیهای شخص ثالث به هیچ وجه مجاز نیست. مقامات کانادایی دزدی دریایی آنلاین را به عنوان یک نگرانی جدی در نظر می گیرند و قوانینی سختگیرانه در مورد مشاهده مطالب مربوط به حق نسخه برداری به صورت رایگان دارند.

استفاده از Kodi در استرالیا بی خطر است?

استرالیا همچنین در بین کشورهایی است که اتحاد ضد دزدی دریایی را تشکیل داده است. مشابه همه اعضای آن اتحاد ، Kodi در استرالیا قانونی است اما استفاده از جعبه های kodi مجهز به افزودنیهای شخص ثالث کاملاً ممنوع است.

چرا Kodi قانونی است؟?

Kodi قانونی است زیرا فقط یک برنامه پخش کننده رسانه ای منبع باز است که برای پخش محتوای از طریق افزودنی ها استفاده می شود. افزودنی هایی که Kodi در مخزن خود دارد ، در نقض حریم خصوصی دخیل نیستند و بنابراین استفاده از آنها قانونی است. مسئله غیرقانونی بودن ، فقط به این دلیل که در نقض حق نسخه برداری دخیل هستند ، روی افزودنیهای شخص ثالث تمرکز دارد.

خود Kodi مخالف این افزودنیهای شخص ثالث است زیرا آنها به شهرت كدی در سطح جهانی آسیب جدی وارد كرده اند. Kodi در خاموش کردن برخی مخازن اصلی شخص ثالث مانند Colossus ، Ares Wizard و Super repo و غیره از مقامات حمایت کرده است..

پخش آنلاین رایگان قانونی است?

این یک مورد ذهنی است. جواب این سؤال به ماهیت جریانها بستگی دارد.

چند سایت پخش آنلاین ، جریانهای قانونی رایگان از رویدادها را ارائه می دهند. مثل Reel Good؛ که جریانهایی را از منابع قانونی دیگر مانند MTV ، Crackle و غیره استخراج می کند ، چنین پخش آنلاین قانونی است.

با این حال ، اگر می خواهید از منبعی که مشغول پخش جریان های دزدگیر از هر کانال یا منبع بدون حق پخش است ، جریانی داشته باشید ، متاسفانه این غیرقانونی است.

جعبه Kodi قانونی است?

بله ، جعبه Kodi دقیقاً مانند خود Kodi قابل استفاده است ، اما نگرانی و مرزهای قانونی بودن دلالت بر Kodi ، به همین ترتیب به جعبه های Kodi دلالت دارد. جعبه های Kodi دارای افزودنیهای پیش فرض رسمی Kodi در مخزن آن هستند که قابل استفاده هستند.

با این وجود ، برخی از جعبه های Kodi نیز در بازار وجود دارد که دارای افزودنی های شخص ثالث هستند ، که بدیهی است استفاده آنها غیرقانونی است. اخیراً کلاهبرداری دیگری ارسال شد مبنی بر اینکه خرده فروشان برای افزودنیهای نصب شده به صورت پیش فرض اضافی را شارژ می کنند و احمق را از عموم خارج می کنند.

آیا Kodi Exodus قانونی است

نه ، Kodi Exodus از نظر قانونی نیست زیرا این یک افزونه شخص ثالث است که جریاناتی را برای فیلم ها و نمایش های تلویزیونی فراهم می کند. این یکی از محبوب ترین افزونه های Kodi است که بصورت آنلاین و در سطح جهان با پخش حرفهایها ترجیح داده است.

تعداد زیادی چنگال Exodus نیز وجود دارد که بصورت آنلاین وجود دارد ، که پس از متوقف شدن به روزرسانی های آن منتشر شد. یکی از معروف ترین چنگال Kodi Exodus میثاق است.

آیا Kodi Genesis قانونی است

بزرگترین رقیب Exodus Genesis بود. یکی از معتبرترین افزودنی های شخص ثالث Kodi برای پخش فیلم ها ، نمایش های تلویزیونی و تلویزیون زنده. وقتی یک سال پیش پیدایش Kodi تعطیل شد.

آیا سؤالات متداول حقوقی Kodi است

آیا می توانید از Kodi ویروس دریافت کنید?

بله ، شما فقط در صورت استفاده از مخزن مشكوك ، در معرض ابتلا به ويروس آسيب پذير هستيد. غیر از این ، شما هیچ نگرانی ندارید.

آیا كدی غیرقانونی در آتش است?

خیر ، Kodi برای همه دستگاههای Firestick قانونی است مگر اینکه از افزودنیهای غیررسمی قسمت سوم استفاده می کنید.

آیا تماشای یک فیلم بصورت آنلاین غیرقانونی غیرقانونی است?

تماشای فیلم به صورت آنلاین غیرقانونی است اگر جریانها از طریق منبع سرچشمه بگیرند و هیچ گونه حق مالکیت نداشته باشند. سایتهای پخش آنلاین فیلمهای قانونی مانند چربی های Reel وجود دارند که کاربران می توانند از آنها استفاده کنند.

کلمات نهایی

Kodi یک پیشرفت شگفت انگیز در دنیای دیجیتال است ، اما منفی بودن آن به دلیل افزودنیهای شخص ثالث چیزی است که شایسته آن نبود. آنها واقعاً منجر به جبران شهرت كدی در سراسر جهان شده اند.

در یک یادداشت روشن تر ، بسیاری از قوانین سختگیرانه اتخاذ شده و مقامات علیه توسعه دهندگان گام های موثری برداشته اند. بگذارید صبر کنیم و تماشا کنیم که آینده برای Kodi چقدر است.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map