نحوه نصب Pro Sport روی Kodi در کمتر از 5 دقیقه

چه فوتبال آمریکایی ، چه هاکی و چه ورزش دیگری در جهان ، Pro Sport این همه را دارد. این یک برنامه افزودنی شخص ثالث Kodi است که می توانید تا زمانی که دوست دارید ورزش های آمریکایی را تماشا کنید. Pro Sport Kodi 2017 برنامه های ورزشی زنده را از هر نقطه جهان پخش می کند و مستقیماً روی جعبه های Kodi یا رایانه شما قرار می گیرد.


در این راهنما نحوه نصب Pro Sport بر روی Kodi و همچنین Fire Stick بحث می کنیم. در ادامه به کلیه موارد مربوط به Pro Sport Kodi می پردازد ، بنابراین در ادامه بخوانید!

نحوه نصب Pro Sport در Kodi Jarvis 16
نحوه نصب Pro Sport در Kodi Fire Stick
نحوه بروزرسانی Pro Sport بر روی Kodi
Pro Sport Kodi دانلود URL فشرده
نظرات Sport Sport Kodi Reddit
Pro Sport Kodi کار نمی کند / خطا / مشکلات

نحوه نصب Pro Sport در Kodi Krypton نسخه 17 یا بالاتر

 1. راه اندازی Kodi روی سیستم شما > قابل اعتماد و متخصص تنظیمات (نماد چرخ دنده واقع در منوی بالای صفحه) > اکنون بر روی کلیک کنید مدیر فایل > در اینجا شما باید دوبار کلیک کنید منبع را اضافه کنید.نحوه نصب sport sport بر روی kodi
 2. پس از باز شدن کادر ، روی جایی که می گوید کلیک کنید ‘هیچ یک’ > سپس تایپ کنید آدرس اینترنتی https://cazwall.com/repo/ و کلیک کنید خوب > مخزن را نامگذاری کنید “SC” و کلیک کنید خوب > کلیک خوب دوباره به طوری که جعبه بسته شود.نحوه نصب sport sport در کدی کریپتون نسخه 17 یا بالاتر
 3. قابل اعتماد و متخصص خانه کدی > کلیک کنید مواد افزودنی در فهرست سمت چپ > حالا کلیک کنید نماد جعبه واقع در بالا.نحوه اضافه کردن طرفدار ورزش بر روی کدی
 4. در اینجا شما باید روی آن کلیک کنید از Zip File نصب کنید گزینه > سپس را انتخاب کنید SC از لیست بلند > سپس کلیک کنید مخزن > حالا بالاخره کلیک کنید repository.simplycaz-1.0.2.zip > منتظر نصب آن باشید.pro sport kodi zip دریافت فایل url
 5. کلیک کنید از مخزن نصب کنید > به پایین بروید و روی آن کلیک کنید به سادگی Caz Repo > سپس افزودنیهای ویدیویی > انتخاب کنید Pro Sport > نصب.راه اندازی کدی ورزشی حرفه ای
 6. برای مشاهده افزودنی ، به بروید خانه کدی > مواد افزودنی > افزودنیهای ویدیویی > Pro Sport > اکنون NHL ، NFL NBA و سایر ورزش ها را در Pro Sport تماشا کنید.

تنظیمات کد ورزشی طرفدار

نحوه نصب Pro Sport بر روی Kodi Jarvis نسخه 16 یا زیر

 1. راه اندازی Kodi Jarvis > روی منوی سیستم ضربه بزنید > روی گزینه File Manager کلیک کنید > روی افزودن منبع کلیک کنید > “جعبه” را هنگام باز کردن کادر گفتگو کلیک کنید.
 2. تایپ کنید آدرس اینترنتی https://cazwall.com/repo/ و کلیک کنید انجام شده > نام را تایپ کنید “SC” و کلیک کنید انجام شده > کلیک خوب برای بستن جعبه.
 3. حالا برگردید به منوی اصلی Kodi > کلیک کنید سیستم گزینه دوباره > سپس کلیک کنید مواد افزودنی > از Zip File نصب کنید > انتخاب کنید SC از لیست > حالا کلیک کنید مخزن > repository.simplycaz-1.0.2.zip
 4. اکنون انتخاب کنید از مخزن نصب کنید > به سادگی Caz Repo > افزودنیهای ویدیویی > Pro Sport > نصب > از ورزش زنده لذت ببرید!

نحوه نصب Pro Sport در Kodi Fire Stick

 1. دستگاه Fire Stick را روی صفحه نمایش باز کنید > به تنظیمات بروید > روی دستگاه کلیک کنید > سپس گزینه توسعه دهنده > اکنون گزینه Turn ON ADB Debugging و برنامه ها را از منابع ناشناس انتخاب کنید.
 2. اکنون به Fire Stick Home بروید > Kodi را باز کنید و مراحلی را که در بخش فوق بیان شده است دنبال کنید.

نحوه بروزرسانی Pro Sport بر روی Kodi

Kodi به طور خودکار افزودنیهای Kodi را به روز می کند. اگر Kodi شما به روزرسانی افزونه ها را ندارد ، باید آن را بصورت دستی انجام دهید.

 1. برای به روزرسانی Pro Sport دستی ، باز کنید کدی > سپس کلیک کنید مواد افزودنی > افزودنیهای ویدیویی > سپس بر روی Pro Sport راست کلیک کنید و کلیک کنید اطلاعات.
 2. در پایین صفحه خود پیدا خواهید کرد به روز رسانی گزینه ، بنابراین بر روی آن کلیک کنید. در هر صورت ، شما همچنین می توانید کلیک کنید به روز رسانی خودکار در کنار گزینه به روزرسانی موجود باشد و آن را روشن کنید بر.

Pro Sport Kodi دانلود URL فشرده

راه دیگر برای بارگیری Pro Sport Kodi 2017 از طریق Zip URL است. برای بارگیری Simply Caz Repo اینجا را کلیک کنید و مراحل زیر را که در زیر آمده است دنبال کنید:

 1. راه اندازی Kodi > به افزودنیها بروید > نماد جعبه > از Zip File نصب کنید > فایل زیپ بارگیری شده را بارگیری کرده و آن را بارگذاری کنید.
 2. بر روی Install from Repository کلیک کنید > به سادگی Caz Repo > افزودنیهای ویدیویی > Pro Sport > نصب.

نظرات Sport Sport Kodi Reddit

ESPNCleveland Pro برنامه ورزشی در Kodi در Firestick ، ​​من هیچ مشکلی با تماشای بازی نداشتم.

– Tully Mars (@ TullyMars6) 7 اکتبر 2017

ESPNCleveland Pro برنامه ورزشی در Kodi در Firestick ، ​​من هیچ مشکلی با تماشای بازی نداشتم.

– Tully Mars (@ TullyMars6) 7 اکتبر 2017

کاربران Kodi با برنامه Pro Sport در Kodi Fire Stick ، ​​فوتبال آمریکا را تماشا کرده اند. مردم به دلیل کیفیت جریانی که ارائه می دهند مشکلی در تماشای بازی ندارند.

Kodi ، Sports ، Pro Sport ، NFL ، یک بازی را انتخاب کرده و سپس یک جریان را انتخاب کنید. ممکن است برای پیدا کردن یک جریان خوب باید چند جریان را جستجو کرد. pic.twitter.com/XLu2oqtIrz

– sarah (@ sarahleigh27) 17 سپتامبر 2017

طبق گفته برخی از کاربران Kodi ، ممکن است لازم باشد قبل از اینکه جریان مناسب را برای کار در Kodi دریافت کنید ، روی چند جریان در افزودنی Pro Sport کلیک کنید. این بیانیه صحیح است زیرا به دلیل ادعاهای حق چاپ ، برخی از منابع وب سایت پخش مستقیم ممکن است در حین اقدام مستقیم خاموش شوند.

Pro Sport Kodi کار نمی کند / مشکلات را نمی کند

Pro Sport Kodi 2017 عدم کار با مشکلات ممکن است برای شما باقی بماند ، اما ما راه حل مناسبی برای این افزونه داریم. برخی از موضوعات و راه حلهای آنها در زیر ارائه شده است:

ورود به سیستم خطای نرم افزار Pro Sport

این خطای Kodi Pro Sport هنگامی رخ می دهد که مخزن اشتباهی را نصب کرده اید یا یکی از آن را خاموش کرده اید. در هر صورت ، خطای بررسی ورود نیز ممکن است هنگام بسته شدن هر افزونه به طور موقت ظاهر شود.

راه حل

برای حل این مشکل ، باید نصب Pro Sport را با Simply Caz Repo در نظر بگیرید. نصب این افزودنی با مخازن دیگر ممکن است به مناسب کار نکند.

مرور کند یا هیچ منبعی یافت نشد

برای برخی از کاربران Kodi ، مرور کند و یا به راحتی مرور موجود نمی تواند بزرگترین مشکل آنها باشد. وقتی برای تماشای ورزش های زنده روی منبع کلیک می کنید ، ناامید می شوید که متوجه شوید جریان پخش نمی شود.

راه حل

برای مرور کند شما نیاز به پاک کردن حافظه پنهان کدی برای افزایش سرعت مرور دارید. اکنون با توجه به “خطای بدون منبع” ، Pro Sport فقط مسابقات بازی را به صورت زنده نشان می دهد. هیچ برجسته ای برای مسابقات یا هرگونه تحلیل مسابقات قبل از ورزش موجود نیست. بنابراین ، منابع را می توان در حین شروع عمل زنده یافت.

بسته بندی کردن آن

Pro Sport ، یک افزودنی Kodi که شامل ورزش های زنده آمریکایی است ، یک افزودنی بسیار محبوب Kodi در بین کاربران آمریکایی Kodi است. این برنامه به صورت زنده برای مسابقات NFL ، NHL و NBA با پخش HD پخش می شود. این راهنما به شما کمک می کند تا Pro Sport را روی Kodi با Simply Caz Repo نصب کنید و ورزش های زنده را تماشا کنید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map