نحوه نصب مخازن Supremacy Kodi در Krypton ، Jarvis & FireStick

Supremacy Repository یک بسته کامل برای کلیه حرفهایهای جریان است که می خواهند یک مخزن واحد برای فیلم ها ، نمایش های تلویزیونی و ورزش ها و غیره داشته باشند. بسیاری از کاربران.


با استفاده از KodiVPN از این راهنمای استفاده کرده و با مخازن و بهترین افزودنیهای Kodi بیشتر بدانید.

بازبینی برتر برتر

Supremacy Repository یکی از محبوب ترین مخازن موجود در جامعه Kodi است. دلیل محبوبیت آن این است که میزبان افزودنیهای خود و سایر افزودنیهای شخص ثالث است. بسیاری از مخازن افزودنیهای Kodi خود را ندارند و بهترین بخش در مورد Supremacy این است که سه افزودنی مختلف خود را دارد:

 1. برتری؛ افزونه اصلی که کاربران را قادر می سازد فیلم ها ، مستندها ، نمایش های تلویزیونی ، فیلم های 4K ، فیلم های کودکانه و تلویزیون زنده را تماشا کنند..
 2. ورزش برتری؛ یک برنامه افزودنی متمرکز بر ورزش که جریانی برای ورزش های زنده فراهم می کند.
 3. برتری iptv؛ افزونه ای برای همه دوستداران IPTV.

مخزن Supremacy به طور مرتب توسط توسعه دهندگان آن به روز می شود و به همین دلیل است که افراد از استفاده از این مخزن و افزودنی های آن ترجیح می دهند. افزودنیهای Supremacy Kodi با ارائه تجربه عالی با کیفیت جریان ، به طور مستقل شهرت خوبی برای آنها کسب کرده اند.

نحوه نصب مخزن Supremacy در Kodi krypton 17.6 و بالاتر

این مراحل را دنبال کنید تا Supremacy Repository را در Kodi Krypton نسخه 17.6 خود نصب کنید:

 1. باز کن کدی > کلیک کنید نماد تنظیمات (چرخ دنده) > باز کن مدیر فایل.نحوه نصب مخازن برتری kodi در کریپتون 17.6
 2. دوبار کلیک کنید منبع را اضافه کنید > کادر گفتگو ظاهر می شود > کلیک کنید که در آن می گوید > این URL را در نوار آدرس “http://2supremacy.uk/repo/” تایپ کنید > کلیک خوب > این منبع رسانه را به عنوان “برتری> کلیک خوب > کلیک خوب دوباره برای بستن کادر گفتگو.نحوه نصب مخازن برتری کد در jarvis
 3. بازگشت به منوی اصلی > کلیک مواد افزودنی > کلیک کنید روی نماد جعبه از گوشه بالا سمت چپ.نحوه نصب مخازن برتری کد در Firestick
 4. انتخاب کنید از Zip File نصب کنید > کلیک کنید برتری > انتخاب کنید برتری-2.6.zip > منتظر اطلاع رسانی باشید.مخزن برتری را بارگیری کنید
 5. کلیک کنید روی از مخزن نصب کنید گزینه > اکنون می توانید به راحتی هر افزونه را از این مخزن نصب کنید.

repo سیستم کدو repo را از پرونده zip نصب کنید

نحوه نصب Supremacy Repo در کدی جارویس 16 و پایین تر

 1. باز کن کدی جارویس.
 2. کلیک سیستم > قابل اعتماد و متخصص مدیر فایل.
 3. کلیک منبع را اضافه کنید.
 4. کلیک <هیچ یک> و این را تایپ کنید آدرس اینترنتی http://supremacy.org.uk/zip/repo/ > کلیک انجام شده > نام خود را به این لینک منبع رسانه ای بفرستید برتری > کلیک انجام شده > کلیک
 5. برگردید به خانه کدی صفحه نمایش > کلیک سیستم > باز کن مواد افزودنی.
 6. انتخاب کنید از Zip File نصب کنید > کلیک برتری > کلیک کنید برتری-2.6.zip.

نحوه نصب مخزن Supremacy در FireStick Kodi

 1. نصب Kodi در دستگاه Fire Stick.
 2. قابل اعتماد و متخصص گزینه های توسعه دهنده > اشکال زدایی و برنامه های ADB را از منابع ناشناخته روشن کنید.

پس از اتمام مراحل فوق ، به مراحل نصب Kodi Krypton نسخه 17.6 مراجعه کنید.

بارگیری مخزن برتر

 1. فایل زیپ افزودنی Supremacy Kodi را از (http://2supremacy.uk/repo/) بارگیری کنید
 2. قابل اعتماد و متخصص منوی اصلی Kodi.
 3. کلیک کنید مواد افزودنی.
 4. کلیک جعبه
 5. کلیک از Zip File نصب کنید.
 6. سیستم را مرور کرده و پرونده zip بارگیری شده را باز کنید.
 7. حالا کلیک کنید از مخزن نصب کنید گزینه.
 8. کلیک کنید
 9. باز کن افزودنیهای ویدیویی پوشه ها را نصب کرده و هر یک از افزونه های مورد علاقه خود را که موجود در مخزن موجود است مخفی کنید و جریان را شروع کنید.

برتری Kodi Addons

Supremacy Repository با تعداد زیادی برنامه افزودنی محبوب Kodi مانند:

 1. آسپس
 2. یودا
 3. iPlayer بی بی سی
 4. Elektra Vault
 5. ترور شب
 6. سیاره MMA
 7. برتری iptv
 8. ورزش برتر
 9. کاملا
 10. JoyRide

همه این افزودنی ها به روز هستند و کاملاً کار می کنند. من شخصاً سعی کردم همه این افزودنیها را یکی یکی نصب کنم و با هیچ مشکلی روبرو نشدم.

سوالات متداول برتری

بسیاری از مردم در سراسر جهان از مخزن برتری استفاده کرده اند. به همین ترتیب ، کاربران آن نمایش داده شد بسیاری از نمایش داده شد در انجمن های مختلف. در اینجا دو نگرانی رایج توسط بسیاری از کاربران مطرح شده است:

repo برتر برتر کار نمی کند

در بعضی مواقع ، ممکن است نتوانید به مخزن Supremacy دسترسی پیدا کنید و این می تواند به دو دلیل اصلی باشد. یا مخزن در حال به روزرسانی است یا URL منبع شما در Kodi اضافه کرده اید نادرست است.

همیشه اطمینان حاصل کنید که آدرس صحیح منبع رسانه را وارد کرده اید و قبل از افزودن URL ، همیشه بررسی کنید که URL منبع آنلاین باشد یا نه.

افزونه برتر کار نمی کند

این به طور عادی اتفاق نمی افتد زیرا افزودنی Supremacy Kodi هر از گاهی به روز می شود و افزودنی هیچگاه کاهش نیافته است. اما اگر افزونه روی سیستم شما کار نمی کند ، سعی کنید دوباره این افزودنی را از مخزن نصب کنید..

اطمینان حاصل کنید که از یک مخزن Supremacy به روز شده استفاده می کنید ، زیرا اگر می خواهید این افزودنی را از هر مخزن دیگر نصب کنید ، احتمال دارد که شما برای نسخه قدیمی خود بیفتید.

نتیجه

Supremacy یک مخزن عالی است که هر نوع افزودنی مورد نیاز برای تماشای پرحرفی را دارد. مخزن قابل اطمینان است زیرا اکنون مدت مدیدی است که به روز شده است و کاربران در مورد آن هیچ خطایی یا مشکلی را گزارش نکرده اند.

این واقعیت که میزبان مواد افزودنی مخصوص به خود ، آن را به یک مخزن معتبر تبدیل می کند و کیفیت افزودنی های آن نیز قابل توجه است. من به کاربران توصیه می كنم كه این مخزن را امتحان كنند اما بدون VPN رایگان یا با هزینه رایگان برای Kodi ، زیرا استفاده از افزودنیهای شخص ثالث ، شما را در برابر مسائل قانونی آسیب پذیر می كند..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map