Tubi TV Kodi: نحوه نصب Tubi.TV در Kodi Leia ، Krypton ، Jarvis & FireStick

tubi-tv-on-kodi


افزودنی Tubi TV Kodi یک توقف برای سرگرمی است ، زیرا همه جدیدترین و محبوب ترین فیلم ها و نمایش های تلویزیونی را از سراسر جهان دارد. این پیشنهاد افزودنی فیلم ها و نمایش های تلویزیونی از همه ژانرها مانند اکشن ، کمدی ، وحشت ، درام ، کمدی استندپ و خیلی موارد دیگر.

استفاده از یک VPN در Kodi برای اطمینان از حریم شخصی آنلاین و دسترسی شما به محتوای محدود جغرافیایی بسیار توصیه می شود..

افزودنی Tubi TV Kodi به دلیل ارائه جریانی باکیفیت برای هر عنوان از مطالب مشهور بوده است و با خرابی یا نشان دادن خطاها کاربران خود را ناامید نمی کند و بنابراین در بین بهترین افزونه های kodi.

مخزن توبی کدی Addon

افزونه TubiTV Kodi از طریق مخزن جادوگر Diamond Wizard در دسترس است ، که میزبان چند افزودنی محبوب دیگر Kodi مانند Cartoon Network ، Vortex و چنگال جدید Exodus است. افزودنی کره سینمای کره آدرس اینترنتی مخزن: http://repo.rubyjewelwizard.com/INSTALL_DIAMOND_REPO/repository.Diamond-Wizard-Repo-3.3.9.zip

نحوه نصب تلویزیون توبی در کدی لییا و کریپتون

با پیگیری این مراحل ، افزونه Tubi TV Kodi را می توان به راحتی و فقط در 2 دقیقه در Kodi Krypton نسخه 17.6 نصب کرد:

 1. باز کن کدی در دستگاه شما > روی چرخ دنده کلیک کنید آیکون (تنظیمات) از ردیف بالای ستون سمت چپ.نحوه نصب تلویزیون تی وی در kodi krypton 17.6
 2. یک پنجره جدید ظاهر می شود ، روی کلیک کنید مدیر فایل گزینه.نحوه افزودن tubi tv kodi addon در kodi krypton 17.6
 3. اکنون ، دوبار کلیک کنید منبع را اضافه کنید > یک کادر محاوره ای با نوار آدرس و زمینه نام ظاهر می شود ، کلیک کنید <هیچ یک> و این را تایپ کنید URL ‘http://repo.rubyjewelwizard.com/ ‘ و سپس کلیک کنید خوب > به این URL به عنوان Giveالماس “ و کلیک کنید خوب > اکنون کلیک کنید خوب و کادر گفتگو بسته خواهد شد.دانلود tubi tv kodi addon
 4. به منوی اصلی Kodi برگردید > کلیک کنید اضافه کردنیکبار از ستون سمت چپ.مخزن addi kodi addon را نصب کنید
 5. کلیک کنید روی “نماد جعبه“در گوشه بالا سمت چپ موجود است > یک پنجره جدید با لیستی از گزینه ها ظاهر می شود ، کلیک کنید از پرونده zip نصب کنید > انتخاب کنید الماس > کلیک INSTALL_DIAMOND_REPO / > سپس بر روی کلیک کنید repository.Diamond-Wizard-Repo.zip > صبر کنید تا اعلان ظاهر شود.بارگیری فایل zip TV tubi
 6. کلیک کنید نصب از مخازن > انتخاب کنید جادوگر الماس جادوگر Repo > کلیک کنید افزودنیهای ویدیویی > کلیک کنید TUBITVتلویزیون tubi را از مخزن الماس نصب کنید
 7. اصابت نصب و منتظر بمانید تا افزونه فعال شود ، پس از پایان نصب ، اعلانی را مشاهده خواهید کرد.

لوله راه اندازی در کد Firestick

نحوه نصب Tubi TV Kodi در Jarvis نسخه 16 یا بالاتر

اگر از Verison Jison Verison of Kodi استفاده می کنید ، این مراحل را دنبال کنید تا فیلم های رایگان تلویزیون Tubi که در حال پخش افزونه Kodi هستند ، پخش کنید:

 1. باز کن کدی.
 2. کلیک کنید سیستم.
 3. کلیک کنید فایل مدیر.
 4. دوبار کلیک کنید اضافه کردن منبع.
 5. کلیک هیچ یک و این را تایپ کنید URL http://repo.rubyjewelwizard.com/ > کلیک انجام شده > نام را تایپ کنید ‘الماس “ > کلیک انجام شده > تأیید را کلیک کنید.
 6. بازگشت به Kodi منوی اصلی.
 7. کلیک سیستم از نو > کلیک کنید اضافه کردنیکبار.
 8. کلیک کنید نصب از جانب زیپ فایل.
 9. حرکت به پایین و انتخاب کنیدالماس “ > کلیک کنیدDiamond-Wizard-Repo.zip.
 10. حالا کلیک کنید نصب از جانب مخزن.
 11. باز کن جادوگر الماس جادوگر Repo > قابل اعتماد و متخصص فیلم اضافه کردنیکبار
 12. کلیک کنید TUBITV.
 13. اصابت نصب > منتظر اطلاع رسانی باشید.

نحوه نصب Tubi TV Kodi در Fire Stick

می توانید از افزونه شگفت انگیز Tubi TV Kodi در دستگاه FireStick خود نیز استفاده کنید اما باید Kodi را در FireStick نصب کنید.

بعد از نصب Kodi در FireStick ، ​​این مراحل را طی کنید و افزونه Tubi.TV Kodi را برای پخش بهترین مطالب با بهترین دستگاه پخش با بهترین vpn برای firestick نصب کنید..

 1. باز کن کدی برنامه در Fire Stick
 2. باز کن گزینه های توسعه دهنده > اشکال زدایی و برنامه های ADB را از منابع ناشناخته روشن کنید.

پس از آن ، مراحل نصب TubiTV را بر روی Kodi Krypton نسخه 17.6 ، که قبلاً در این راهنما ذکر شد ، دنبال کنید. رویه از این نقطه در بخش ها مشابه است.

Tubi TV Kodi بارگیری

 1. فایل زیپ Tubi TV Kodi را در دستگاه خود بارگیری کنید
 2. اجرا کن کدی > باز کن اضافه کردنیکبار
 3. کلیک کنید روی “نماد جعبه” > انتخاب کنید از پرونده zip نصب کنید گزینه > باز کن فایل زیپ بارگیری شده با مرور سیستم خود > منتظر اطلاع رسانی باشید.
 4. انتخاب کنید نصب از مخازن > باز کن جادوگر الماس جادوگر Repo > قابل اعتماد و متخصص افزودنیهای ویدیویی پوشه > انتخاب کنید
 5. کلیک نصب >منتظر اطلاع رسانی باشید.

این روش بارگیری مستقیم تلویزیون Tubi برای نسخه Kodi Leia کریپتون نسخه 17.6 و Kodi Leia نسخه 18 است. در واقع ساده ترین روش نصب برای هر افزونه شخص ثالث است..

Tubi TV پایین / کار نمی کند / خطا / رفع

تلویزیون Tubi از نظر عملکرد یک افزونه عالی است و نگرانی های زیادی در مورد خطا و مشکلات توسط کاربران ایجاد نشده است. اما ممکن است هنگام استفاده از این افزونه ها با دو خطا روبرو شوید و باید بدانید که چگونه با آنها مقابله کنید.

خطای ورود را بررسی کنید

خطای ورود به سیستم معمولاً وقتی حافظه نهانگاه سیستم و داده های باطن زیاد جمع می شوند ظاهر می شوند. ترس از آن خطایی نیست و می توان آن را به راحتی برطرف کرد.

ثابت

اگر با این خطا روبرو شدید ، حافظه نهانگاه سیستم و سایر داده های باطن را از فهرست تنظیمات پاک کرده و Kodi خود را مجدداً راه اندازی کنید. اگر این مشکل شما را برطرف نکرد ، پس دوباره سعی کنید افزونه را نصب کنید.

هیچ جریانی موجود نیست

این یک خطای متداول است که تقریباً در همه ویدئوهای افزودنی Kodi addon مشاهده شده است. این خطا هنگام تلاش برای دستیابی به عنوان محتوا از هر گروه محتوا ، پدیدار می شود. این خطا به نظر می رسد زیرا یا عنوان محتوا که می خواهید به آن دسترسی داشته باشید نسخه جدیدی است ، به همین دلیل جریان های آن به صورت آنلاین در دسترس نیست یا افزودنی در ضبط لینک ها از ارائه دهندگان ناموفق است.

ثابت

با به روزرسانی افزونه Kodi این خطا را برطرف کنید ، زیرا وقتی یک افزونه را به روز می کنید ، کتابخانه آن نیز به همراه ارائه دهندگان آن به روز می شود. پس از به روزرسانی افزودنی ، حافظه نهان افزودنی را پاک کنید تا افزونه بتواند پیوندها را بهتر بچرخاند. این باید خطای No Streams را برطرف کند.

نتیجه

تلویزیون توبی به دلیل تنوع محتوایی که ارائه می دهد یک افزودنی عالی برای تماشاگران پرتلاش است. فقط چند مورد افزودنی Kodi سرگرمی بی وقفه با چنین ویژگی های عالی را ارائه می دهند. من خودم افزونه را امتحان کردم و به این نتیجه رسیده ام که این افزودنی از نظر سرعت و دسترسی شگفت انگیز است.

نصب های افزونه هموار و خوب کار می کنند ، هیچ لک و لکه ای تجربه نشد. به طور کلی ، افزودنی خوبی در کتابخانه افزودنیهای Kodi شما است.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map