نحوه نصب TV Schism TV بر روی Kodi Leia ، Krypton و Jarvis

Schism TV Build یک ساخت کلی محبوب All-in-One Kodi Build است و در مجموع هفت Build دارد که با تغییر پوست قابل تغییر است..


ما یک روش آسان برای نحوه نصب Schism TV Build در Kodi ارائه می دهیم که در آن می توانید بسیاری از بهترین افزونه های kodi را در یک مکان بدست آورید و همچنین می توانید برای گزینه های بیشتر این بهترین راهنمای جادوگران کدی را دنبال کنید..

به یاد داشته باشید ، باید از VPN برای Kodi استفاده کنید تا جریانهای افزایشی جغرافیایی محدود شده و از حریم شخصی آنلاین خود محافظت کنید.

در اینجا روش جدید نصب Schism TV Build در Kodi با راهنمای گام به گام آمده است:

هشدار! شما باید از Kodi VPN برای ناشناس ماندن در حالی که از Schism TV Build استفاده می کنید استفاده کنید زیرا این امر از حریم شخصی شما محافظت می کند. از PureVPN 85٪ تخفیف استفاده کنید و محتوای نامحدود را در Schism TV Build پخش کنید.

نحوه نصب تلویزیون Schism بر روی Kodi Leia و Krypton

 1. باز کن کدی > قابل اعتماد و متخصص تنظیمات در صفحه اصلی Kodi > مدیر فایل.نحوه نصب تلویزیون تیزهوشان بر روی کدی
 2. دوبار کلیک کنید منبع را اضافه کنید > کلیک کنید تایپ کنید http://dimitrology.com/repo و کلیک کنید خوب > نام منبع رسانه را تایپ کنید دیمیتولوژی و کلیک کنید خوب.نحوه نصب tv schism tv بر روی kodi kryption version 17
 3. بازگشت به کدی صفحه اصلی > مواد افزودنی > کلیک کنید بسته نصب نماد موجود در گوشه بالا سمت چپ.نحوه نصب افزونه tv schism بر روی kodi jarvis نسخه 16
 4. از پرونده zip نصب کنید > انتخاب کنید دیمیتولوژی > انتخاب کنید plugin.video.dimitv.zip.دانلود فایل زیپ کد پویایی
 5. صبر کنید تا افزونه را اضافه کنید فعال کردن > اکنون جادوگر شما آماده است نصب.مخزن ساختمانی مخازن ساختمانی Dimitrology
 6. بازگشت به صفحه اصلی Kodi > مواد افزودنی > افزودنیهای برنامه > کلیک کنید تلویزیون دیمیترولوژی > مطبوعات نصب / بروزرسانی کنید > یک کادر بازشو ظاهر می شود که کد را درخواست می کند ، کلیک کنید خوب.کد ساختمانی schism kodi
 7. شما می توانید دریافت کنید کد از جانب www.dimitrology.com/getcode > هر چند ساعت یک کد جدید ایجاد می شود > وارد کنید کد در کادر جدید که ظاهر می شود.راه اندازی کد schism
 8. کلیک نصب / بروزرسانی کنید از نو > انتخاب کنید تلویزیون Schism همه در One Krypton Ed نسخه 0.6 > کلیک آره.Schism kodi addon
 9. کلیک کنید نصب کامل > برو یک میان وعده بگیرید تا آن را دانلود ساخت و ساز تلویزیون Schism.کد پویایی کار نمی کند / خطاها / مسائل
 10. پس از اتمام نصب ، ممکن است بخواهید Kodi و Power را خاموش کنید در صورت لزوم.
 11. الان باز است کدی > قابل اعتماد و متخصص تنظیمات > رابط تنظیمات > کلیک کنید پوست که در نوار سمت چپ وجود دارد > هر را انتخاب کنید پوست شکم شما می خواهید > کلیک آره.کد www.schism-TV
 12. از جدیدترین مجموعه فیلم ها ، نمایش های تلویزیونی ، محتوای کودکان و بسیاری دیگر لذت ببرید.

شکاف همه در یک ساخت

نحوه نصب Schism در Kodi Jarvis نسخه 16

نصب Schism TV در Kodi Jarvis نسخه 16 از همان روشی که در Kodi Krypton نسخه 17 پیاده سازی شده است پیروی می کند. با این وجود ، به دلیل بروزرسانی نسخه Kodi ، تغییر جزئی در چیدمان نسخه قبلی Kodi وجود دارد که قبل از نصب باید در نظر بگیرید..

در Kodi Krypton ، کلید “تنظیمات” توسط یک نماد کوچک نشان داده شده است که در سمت چپ مرکز قرار دارد. در Kodi Jarvis ، “تنظیمات” کلید “سیستم” نمایش داده شده است و نمادی ندارد. جدا از این تغییرات جزئی ، مراحل همچنان یکسان است.

بنابراین ، اگر شما نیاز به نصب Schism TV Build در Kodi Jarvis نسخه 16 دارید ، باید همان مراحل را که در راهنمای گام به گام بالا توضیح داده شده است دنبال کنید.

تشیع ساخت عالی است اما بهترین کدی های ساخت وجود دارد که به شما در جریان سرگرمی های نامحدود کمک می کند.

Schism TV Kodi بارگیری

 1. فایل zip را در رایانه شخصی یا دستگاهی که استفاده می کنید بارگیری کنید > برو به Kodi صفحه اصلی > کلیک مواد افزودنی > کلیک کنید بر روی نماد جعبه.
 2. کلیک از پرونده zip نصب کنید > سیستم را مرور کرده و باز کنید plugin.video.dimitv.zip.
 3. منتظر افزودنی باشید فعال شده اطلاع > اکنون جادوگر شما آماده است نصب.
 4. بازگشت به صفحه اصلی Kodi > مواد افزودنی > افزودنیهای برنامه > کلیک کنید تلویزیون دیمیترولوژی > مطبوعات نصب / بروزرسانی کنید > یک کادر بازشو ظاهر می شود که کد را درخواست می کند ، کلیک کنید خوب.
 5. دریافت کنید کد از جانب www.dimitrology.com/getcode >تایپ کنید کد درون جعبه.
 6. کلیک نصب / بروزرسانی کنید > کلیک تلویزیون Schism همه در One Krypton Ed نسخه 0.6 > کلیک آره.
 7. انتخاب کنید نصب کامل > منتظر بمانید تا Schism TV Build بارگیری شود.
 8. راه اندازی مجدد کنید کدی.
 9. باز کن کدی > قابل اعتماد و متخصص تنظیمات > رابط تنظیمات > کلیک کنید  > مورد علاقه خود را انتخاب کنید پوست شکم  > کلیک آره > انجام شده > خودشه!

Schism TV ساخت کد جدید (کد تشیع برای Kodi)

شما نمی توانید به نصب کد ساخت Schism TV Build دسترسی پیدا کنید مگر اینکه کد خاصی را تایپ کنید که در اینجا موجود باشد. کد تلویزیون Schism برای Kodi هر ساعت به دلایل ناشناخته به روز می شود ، اما پس از دریافت کد می توانید آن را در طی مراحل نصب وارد کنید.

طنزی کد فعلی تلویزیون ساخت kodi

اگر به هر فرصتی کد شما کار نمی کند ، صفحه ای را که کد جدید را به شما نشان می دهد ، تازه کنید و آنجا را که لازم است وارد کنید.

ساخت سالگرد تلویزیون شزم

Schism TV Anniversary Build یکی دیگر از ساختهای Kodi بود که در بدو تأسیس محبوبیت یافت. این نسخه سبکتر و در مقایسه با اندازه 264MB از Schism TV Build ، فقط اندازه 170 مگابایت بود. از آنجا که پروژه تلویزیونی Schism به Dimitrology منتقل شده است ، این ساختمان دیگر کار نمی کند.

امیدوارم دیمیترولوژی به زودی ساخت سالگرد تلویزیون شیز را برای هواداران ناامید خود به زودی بازگرداند. تا آن زمان ، شما به راحتی می توانید Schism TV Build را بر روی Kodi نصب کنید.

Schism TV Kodi Build Not Working / Error / Issues

اتصال به مخزن انجام نشد

این خطا هنگامی رخ می دهد که پیوند منبع مخزن پایین باشد یا خطای اتصال به شبکه وجود داشته باشد.

ثابت

برای رفع این خطا ، همیشه منبع منبع را بررسی کنید که آیا در دسترس است یا نه. ثانیا ، همیشه از یک مخزن قابل اعتماد برای بارگیری و نصب هرگونه افزودنی استفاده کنید.

نصب وابستگی انجام نشد

خطای وابستگی در هنگام نصب بسته نشده یا مخلوط شده است.

ثابت

این خطا با استفاده از یک مخزن به روز و دارای نسخه های اضافی به روز شده به راحتی قابل برطرف است.

برای افزودن موارد بالا

Schism TV Build یک انتخاب محبوب در بین کاربران جدید Kodi است که عادت ندارند بسیاری از افزونه های محبوب را بارگیری کنند. Schism TV Build این افزودنیها را در یک مکان ترکیبی می کند که کاربران Kodi می توانند فیلم ها ، برنامه های تلویزیونی ، محتوای کودکان و سایر محتوای سرگرمی All-In-One را پخش کنند. اگرچه ، باید مطمئن باشیم كه كد ساخت Schism TV Build پس از هر ساعت تغییر می كند. برای نصب Schism TV Build در Kodi این کد لازم است.

امیدوارم که از هر بخشی از آن لذت ببرید!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map