نحوه نصب VPN بر روی Kodi با استفاده از 2 روش مختلف [2020]

Kodi مدت ها است که در این صنعت فعالیت می کند و در بین تماشاگران پرتلاش محبوبیت دارد زیرا دارای ویژگی های بالا و محتوای با کیفیت بالا است. علاوه بر این ، تنوع مطالب موجود در Kodi باعث نمی شود که به چیز دیگری فکر کنید. این یک توقف برای سرگرمی ، اخبار ، ورزش ، موسیقی و موارد دیگر است.


یکی از بزرگترین نگرانی در این عصر دیجیتال ، امنیت سایبری است و پخش کنندگان آنلاین از بزرگترین قربانی آن هستند. کاربران Kodi محتوای خود را از طریق افزودنیهای آن ، که یا افزودنیهای رسمی یا افزودنیهای غیر رسمی (شخص ثالث) هستند ، جریانی می کنند. افزودنیهای رسمی Kodi ، جریانی را ارائه می دهد که توسط صاحبان محتوا و توزیع کنندگان توزیع شده است و آنها در هیچ دزدی دریایی شرکت نمی کنند. افزودنیهای شخص ثالث بیشتر از موارد رسمی استفاده می شود و بسیاری از آنها جریان های دزدی دریایی را فراهم می کنند ، که این امر علامت گذاری آنها برای استفاده غیرقانونی است.

مقامات و بسیاری از هکرها از آسیب پذیری پخش کننده آنلاین استفاده می کنند و در حالی که به صورت آنلاین و بدون سرنخ پخش می شوند ، از آنها جاسوسی می کنند. نرم افزارهای جاسوسی و بدافزارها موضوعی رایج است که میلیون ها شهروند شهروند در سراسر جهان با آن روبرو هستند. به خصوص ، هنگامی که از یک سیستم عامل منبع باز مانند Kodi استفاده می کنید ، محافظت از حریم خصوصی شما بسیار توصیه می شود.

کاربران هوشمند از حریم خصوصی و حضور آنلاین خود از طریق VPN محافظت می کنند ، زیرا این سرویس باعث رمزگذاری ترافیک و اتصال شما می شود. با این وجود ، نمی توان از هر VPN برای پخش آنلاین استفاده کرد زیرا همه ارائه دهندگان VPN دارای سرورهای پر سرعت نیستند. من توصیه می کنم برای محافظت از حریم خصوصی شما در برابر مقامات و از پخش یکپارچه از بهترین VPN برای Kodi استفاده کنید.

2 روش استفاده از VPN در Kodi

دو راه مختلف وجود دارد که می توانید از VPN در Kodi برای انسداد جریان و حفظ حریم خصوصی استفاده کنید. اگر ارائه دهنده افزونه اختصاصی Kodi را دارد می توانید VPN را مستقیماً بر روی Kodi نصب کنید. در غیر اینصورت ، شما باید VPN را بر روی دستگاه خود نصب کرده و سپس Kodi را روی آن اجرا کنید. هر دو روش آزمایش و آزمایش شده اند و هیچ مشکلی در آن مشاهده نشده است.

اجازه دهید نگاهی به نحوه نصب VPN در Kodi با استفاده از هر دو روش بیندازیم:

1. نحوه نصب VPN در دستگاه برای استفاده در Kodi

یکی از کارآمدترین روش برای استفاده از VPN روی Kodi ، نصب آن بر روی دستگاه شما و سپس اجرای Kodi بر روی یک اتصال مطمئن است. استفاده از VPN مانند این باعث ایجاد مزاحمت در هنگام پخش نمی شود و بدون مشکل می توانید جریان را از حالت مسدود خارج کنید. این روش اساساً برای ارائه دهندگان VPN که افزونه اختصاصی Kodi ندارند ، قابل استفاده است.

برای نصب VPN در دستگاه خود ، این مراحل ساده را دنبال کنید:

  1. با انتخاب پکیج که بیشتر مناسب شما باشد ، به وب سایت رسمی ارائه دهنده مراجعه کرده و برای خدمات خود ثبت نام کنید.
  2. اکنون مشتری / برنامه مربوط به دستگاه و سیستم عامل خود را بارگیری کنید. به عنوان مثال ، اگر از Windows استفاده می کنید ، یک سرویس دهنده دسک تاپ ویندوز را بارگیری کنید.
  3. پس از بارگیری آن ، مشتری را روی دستگاه خود نصب کنید. پس از اتمام نصب ، با استفاده از گواهینامه های ارائه شده در زمان ثبت نام ، به این سرویس وارد شوید.
  4. اکنون از لیست سرورها به یک سرور امن وصل شوید.
  5. پس از اتصال به سرور ، Kodi را بر روی دستگاه خود باز کنید.
  6. بدون هیچ گونه ترس از محدودیت ، با هر افزونه ای که می خواهید استفاده کنید جریان دهید.

2. نحوه نصب VPN بر روی Kodi – نصب مستقیم

PureVPN تنها بهترین VPN برای Kodi است که دارای یک افزودنی اختصاصی Kodi است ، که باعث می شود تا کاربران در حین پخش ، حریم شخصی خود را حفظ کنند. و این راهنمای نصب از مخزن تهیه شده توسط PureVPN اختصاصی برای Kodi استفاده می کند. کلیه کاربرانی که به Kodi Leia 18 آپدیت شده اند ، این روش را دنبال می کنند تا VPN را روی آخرین نسخه Kodi نصب کنند..

 1. فایل زیپ مخزن PureVPN را بارگیری کنید.نحوه نصب VPN در Kodi Krypton 17.6
 2. باز کن کدی > کلیک کنید مواد افزودنی برگه.vpn را روی kodi jarvis نصب کنید
 3. کلیک کنید روی نماد جعبه از گوشه بالا سمت چپ > کلیک از پرونده zip نصب کنید گزینه.نحوه نصب vpn برای جریان کدی
 4. کادر گفتگو ظاهر می شود ، به مکان فایل zip بارگیری شده بروید و آن را باز کنید > افزودنی نصب خواهد شد و یک اعلان ظاهر می شود.نحوه اضافه کردن vpn در کدی
 5. بازگشت به منوی اصلی Kodi > کلیک کنید مواد افزودنی برگه> قابل اعتماد و متخصص برنامه های افزودنی > انتخاب کنید PureVPN> کلیک تنظیمات الحاقی > کادر محاوره ای با گزینه ها ظاهر می شود.purevpn برای راه اندازی kodi
 6. مکان نما خود را روی گزینه VPN Configuration قرار دهید و وارد کنید جزئیات ورود PureVPN > تأیید را کلیک کنید > اکنون از لیست به سرور مورد نظر خود متصل شوید.

جریان امن با vpn برای kodi

نحوه نصب VPN در Kodi Leia 17.6

اگر از Kodi Krypton نسخه 17.6 استفاده می کنید ، این مراحل را دنبال کنید:

 1. کدی را باز کنید > کلیک کنید مواد افزودنی برگه > کلیک دانلود گزینه از لیست.
 2. انتخاب کنید افزودنیهای برنامه > به پایین لیست بروید و کلیک کنید مشاهده گر وب > کلیک نصب > صبر کنید تا اعلان ظاهر شود.
 3. پس از آن ، بازگشت به منوی اصلی Kodi > کلیک مواد افزودنی > قابل اعتماد و متخصص افزودنیهای برنامه > انتخاب کنید مشاهده گر وب.
 4. این افزونه باز خواهد شد و رابط یک مرورگر وب را مشاهده خواهید کرد > این لینک “https://www.kodivpn.co/repo/purevpn.zip” را وارد کنید در نوار آدرس و کلیک خوب > جعبه ای ظاهر می شود که درخواست مجوز شما برای بارگیری فایل zip را می کند > کلیک آره.
 5. مقصدی را که می خواهید فایل zip را بارگیری کنید وارد کنید > کلیک خوب > بارگیری شروع می شود و با اتمام بارگیری ، به شما اطلاع می دهد > کلیک خوب از نو نزدیک بیننده وب.
 6. برگشت به منوی اصلی Kodi > کلیک کنید مواد افزودنی > کلیک کنید بر روی جعبه > کلیک از Zip File نصب کنید > پوشه مقصد فایل zip بارگیری شده را باز کنید > کلیک service.purevpn.monitor.1.2.5.zip > منتظر نصب افزونه باشید.
 7. بازگشت به منوی اصلی Kodi > کلیک کنید مواد افزودنی برگه> کلیک افزودنیهای برنامه > باز کن مانیتور PureVPN OpenVPN.
 8. کلیک کنید تنظیمات الحاقی > وارد کن نام کاربری و رمز ورود برای ورود به حساب PureVPN خود.
 9. را انتخاب کنید منطقه کشور از جایی که می خواهید به اینترنت وصل کنید > کلیک خوب.

نحوه تنظیم Kodi VPN در روتر

یکی از بهترین راه های تأمین امنیت شبکه ، نصب VPN روی روتر است. به این ترتیب ، نه تنها می توانید با خیال راحت با Kodi جریان داشته باشید بلکه می توانید از شبکه بی سیم بی سیم نیز لذت ببرید. این تنظیم هنگامی که کاربران می خواهند از Kodi در Fire TV Stick با یک VPN در Firestick استفاده کنند ، مفید هستند. این مراحل را برای نصب VPN روی روتر دنبال کنید:

 1. وارد صفحه کنترل روتر Tomato شوید
 2. از صفحه در سمت چپ ، به ‘برویدپایه ای” > کلیک ‘شبکه
 3. اتصال را انتخاب کنیدتایپ کنیداز منوی کشویی
 4. وارد کن اعتبارنامه VPN ارائه شده توسط ارائه دهنده خدمات VPN شما.
 5. علامت تیک ‘از DCHP استفاده کنید“و”از Default Gateway در Remote Network استفاده کنید
 6. زیر دروازه PPTP, آدرس سرور را که می خواهید اتصال دهید را وارد کنید
 7. ترک ‘پوشش زیر شبکه“و”گزینه هازمینه به تنهایی ، مگر اینکه توسط ارائه دهنده VPN شما راهنمایی شود
 8. برای “حالت اتصال” انتخاب کنیدزنده بماناز منوی کشویی
 9. بررسی کن اگر MTU به طور پیش فرض تنظیم شده است
 10. همچنین مطمئن شوید که خود را تنظیمات LAN یا Wireless به طور پیش فرض تنظیم شده است
 11. اکنون به صفحه بروید و ضربه بزنیدصرفه جوییشما این کار را انجام داده اید
 12. می توانید با مراجعه به وضعیت وضعیت اتصال را بررسی کنید وضعیت > سیاههها > 25 سطر گذشته

نحوه نصب یک VPN رایگان بر روی Kodi

من VPN رایگان برای Kodi را به کسی توصیه نمی کنم زیرا آنها به اندازه ارائه دهندگان VPN پولی قابل اعتماد نیستند. قرار است VPN امنیت شما را فراهم کند و آسیب پذیری شما را تحت پوشش قرار دهد ، که من معتقدم که توسط ارائه دهندگان رایگان VPN قابل انجام نیست. کاربران رایگان VPN با مشکلات جدی مانند ورود به سیستم و نشت DNS روبرو شده اند. انتظار نمی رود این موارد جدی از یک ارائه دهنده VPN خوب و قابل اعتماد باشد.

اما اگر هنوز تمایلی به صرف یک پنی برای VPN ندارید ، می توانید TunnelBear را برای Kodi امتحان کنید. این یکی از بهترین ارائه دهنده های رایگان VPN برای سرورهای Kodi در بیش از 22 کشور است و همه آنها بارگیری و بارگذاری سریع را ارائه می دهند. TunnelBear از پروتکل رمزگذاری AES 256 بیتی استفاده می کند و از خط مشی بدون گزارش استفاده می کند.

می توانید از پنج دستگاه به طور همزمان از TunnelBear استفاده کنید اما یکی از اشکالات استفاده از TunnelBear این است که دارای محدودیت داده 500MB در روز است. TunnelBear هیچ افزونه اختصاصی Kodi ندارد اما می توانید با نصب مستقیم آن روی سیستم خود از آن استفاده کنید.

نتیجه

شاید تعجب کنید که چرا من علی رغم اینکه Kodi یک سرویس جریان قانونی است ، خیلی روی استفاده از Kodi VPN تأکید می کنم. دلیل تأکید من در استفاده از VPN برای Kodi این است که پخش آنلاین با Kodi از طریق افزودنیهای شخص ثالث آن ، اما شما در معرض خطر هستید و هیچ کس نمی خواهد با آن گرما روبرو شود. دوم اینکه ، مسائل مربوط به امنیت سایبری روز به روز در حال رشد است و همیشه بهتر است از امنیت متاسف باشید.

تأکید دوم من این است که به جای ارائه دهنده رایگان VPN رایگان ، یک سرویس VPN پرداخت شده را انتخاب کنید زیرا هیچ چیز خوبی آزاد نمی شود. ارائه دهندگان رایگان VPN از شما محافظت نمی کنند بلکه بیشتر شما را آسیب پذیر می دانند و چه کسی می داند پرونده های شما را نگه می دارد یا نه. بنابراین در انتخاب ارائه دهنده VPN هوشمند باشید زیرا حریم شخصی آنلاین شما در معرض خطر خواهد بود.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map