نحوه نصب افزونه Yoda Kodi در Kodi Leia ، Krypton و Jarvis (به روز رسانی 2020)

yoda-kodi-addon-leia


Yoda Kodi یک چنگال دیگر از افزودنی محبوب Exodus Kodi است. از طریق این افزونه می توانید از پخش فیلم ، نمایش تلویزیونی ، مستند و موارد دیگر با کیفیت HD و 4K لذت ببرید.

شما به بهترین VPN برای پخش نیاز خواهید داشت زیرا جریان های HD و 4k محدودیت جغرافیایی دارند و یک VPN می تواند این محدودیت ها را دور بزند.

مخزن Yoda Kodi

الحاقی Yoda Kodi قبلاً از طریق مخزن Supremacy Kodi در دسترس بود اما مخزن اخیراً تعطیل شد و اکنون از طریق مخزن Kodi Israel موجود است.

نحوه نصب Yoda Kodi در Leia / Krypton

برای نصب افزونه Yoda روی Kodi Leia نسخه 18 و Krypton نسخه 17.6 این مراحل را دنبال کنید:

 1. باز کن کدی > کلیک کنید نماد تنظیمات (چرخ دنده) > باز کن مدیر فایل.نحوه نصب افزونه yoda kodi در kodi krypton
 2. دوبار کلیک کنید منبع را اضافه کنید > کادر گفتگو ظاهر می شود > کلیک کنید که در آن می گوید > این URL را در نوار آدرس “http://www.lvtvv.com/repo/” تایپ کنید > کلیک خوب > این منبع رسانه را به عنوان “کدیل> کلیک خوب > کلیک خوب دوباره برای بستن کادر گفتگو.کدیل
 3. بازگشت به منوی اصلی > کلیک مواد افزودنی > کلیک کنید روی نماد جعبه از گوشه بالا سمت چپ.نحوه نصب yoda kodi addon
 4. انتخاب کنید از Zip File نصب کنید > کلیک کنید کدیل > انتخاب کنید repository.kodil-1.3.zip > منتظر اطلاع رسانی باشید.میثاق-kodi-zip-fichier-téléchargement
 5. حالا کلیک کنید از گزینه Repository نصب کنید > کلیک مخزن Kodi اسرائیل > باز کن افزودنیهای ویدیویی پوشه.افزونه ویدیویی Yoda kodi
 6. لیست را پیمایش کرده و را انتخاب کنید یودا> نصب را کلیک کنید > منتظر اطلاع رسانی باشید.

yoda افزودنی برای فیلم ها و نمایش های تلویزیونی

نحوه نصب Yoda Kodi در Jarvis نسخه 16 یا بالاتر

 1. باز کن کدی جارویس.
 2. کلیک سیستم > قابل اعتماد و متخصص مدیر فایل.
 3. کلیک منبع را اضافه کنید.
 4. کلیک <هیچ یک> و این را تایپ کنید آدرس اینترنتی http://www.lvtvv.com/repo/ > کلیک انجام شده > این لینک منبع رسانه را نام ببرید کدیل > کلیک انجام شده > کلیک خوب.
 5. برگردید به خانه کدی صفحه نمایش > کلیک سیستم > باز کن مواد افزودنی.
 6. کلیک از Zip File نصب کنید > باز کن کدیل> کلیک کنید repository.kodil-1.3.zip.
 7. کلیک کنید از مخزن نصب کنید گزینه > انتخاب کنید برتری > باز کن افزودنیهای ویدیویی پوشه > انتخاب کنید یودا > کلیک نصب.

نحوه نصب Yoda Kodi در Fire Stick

 1. نصب Kodi را در دستگاه Fire Stick خود قرار دهید.
 2. قابل اعتماد و متخصص گزینه های توسعه دهنده > اشکال زدایی و برنامه های ADB را از منابع ناشناخته روشن کنید.
 3. اکنون برای نصب افزونه Yoda Kodi کریپتون ، روش دقیق را که در بالا نشان داده شده است دنبال کنید. رویه این نقطه به بعد باقی خواهد ماند.

بارگیری Yoda Kodi

 1. فایل زیپ افزودنی Yoda Kodi را بارگیری کنید.
 2. قابل اعتماد و متخصص منوی اصلی Kodi.
 3. کلیک کنید مواد افزودنی.
 4. کلیک جعبه آیکون.
 5. کلیک از Zip File نصب کنید.
 6. سیستم را مرور کرده و پرونده zip بارگیری شده را باز کنید.
 7. حالا کلیک کنید از مخزن نصب کنید گزینه.
 8. انتخاب کنید برتری.
 9. کلیک کنید افزودنیهای ویدیویی.
 10. انتخاب کنید یودا > کلیک نصب.

بررسیهای Yoda Kodi

من در مورد افزودنی Yoda Kodi در مورد افزودنیهای Yoda Kodi از طرف کاربران Kodi نظرات خوبی کسب کرده ام. در اینجا اجمالی وجود دارد که کاربران باید درباره این افزودنی Kodi چه بگویند:

نظر از بحث نظر Boogertwilliams از بحث "درخواست ها ، توصیه ها, & مبانی – نوامبر 2018".

این کاربر Yoda Kodi را برای پخش یک برنامه تلویزیونی خاص امتحان کرد و پیوند برقراری این درخواست کننده HD بود. این یکی از دلایلی است که من الحاقی Yoda Kodi را توصیه می کنم.

نظر از بحث نظر TechnicalPyro از بحث "درخواست ها ، توصیه ها, & مبانی – نوامبر 2018".

به نظر می رسد این کاربر این افزودنی را دوست دارد اما کمبود مشخص شده در اینجا قابل قبول است. حرفهایهای Kodi دوست دارند برای حفظ لیست های ساعت و کتابخانه خود ، یکپارچه سازی Trakt را انجام دهند. Yoda یک چنگال اضافی برای Exodus Kodi است ، اما مانند حساب های Exodus یکپارچه سازی حساب Trakt ندارد..

Yoda Kodi کار نمی کند / خطا / رفع

در اینجا چند خطای ارسال شده توسط کاربران Yoda Kodi در سیستم عامل های مختلف اجتماعی ارائه شده است. بنابراین ، من فکر کردم که یک راه حل مناسب برای این خطاها فراهم کنم:

نصب افزونه انجام نشد

امکاناتی وجود دارد که وقتی سعی می کنید افزودنی را از پوشه افزودنیهای ویدیویی مخزن نصب کنید ، ممکن است این افزونه نصب نشود ، یک اعلان “نصب تبلیغاتی انجام نشد”.

ثابت

سعی کنید مجدد مخزن را مجدداً نصب کنید زیرا این خطا وقتی برخی از پرونده ها در مخزن وجود ندارد یا اینکه مخزن منسوخ شده است ، ظاهر می شود. با نصب مجدد مخزن ، مخزن را به روز می کنید و قادر خواهید بود افزونه را به راحتی نصب کنید.

هیچ جریانی موجود نیست

این خطا هنگام ظاهر شدن عنوان محتوا از كتابخانه الحاقی ظاهر می شود. دلیل بروز این خطا این است که پراکندگان پیوندها قادر به گرفتن پیوندهای جریانی از ارائه دهندگان برای عنوان محتوای خاص نیستند. در هر صورت ارائه دهندگان هیچ پیوند جریانی برای آن عنوان محتوای خاص ندارند یا ممکن است حافظه نهانگاه سیستم بیش از حد بارگذاری شود.

ثابت

در بسیاری از موارد چنین ذکر شده است که پاکسازی حافظه نهان به کاربران کمک کرده است. بنابراین اگر می خواهید حافظه پنهان Kodi خود را پاک کنید ، راهنمای ما “نحوه پاک کردن حافظه نهان ویدیویی در Kodi” را بررسی کنید..

کلمات نهایی

چنگال های خروج به صورت آنلاین ادامه می یابند و بعد ناپدید می شوند ، اما تعداد معدودی این توانایی را دارند که در اطراف خود بمانند و شهرت کسب کنند.

Yoda Kodi یکی از آن دسته از چنگال هایی است که کاربران می توانند به آن اعتماد کنند. این لینک ها دارای کیفیت خوب است و اغلب مانند دیگر چنگال های Exodus خراب نمی شوند.

افزودنی Yoda Kodi برای کاربران Kodi که مایل به لذت بردن از پخش فیلم و برنامه های تلویزیونی و بدون هیچ زحمتی و پیچیدگی هستند ، انتخابی عالی است. رابط Yoda Kodi دقیقاً شبیه به Exodus Kodi است و به همین دلیل کاربرد آن بسیار ساده و آسان است.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map