YouTube در Firestick And Fire TV – نحوه نصب در کمتر از 5 دقیقه

آیا هنوز هم نمی دانید که آیا می توانید YouTube را در FireStick تماشا کنید?


نه! آن روزها طولانی است.

از زمانی که گوگل و آمازون درگیر رقابت شدند ، همه چیز برای پخش کنندگان آنلاین سخت شده است. در نتیجه این وحشت ، google برنامه YouTube را از فروشگاه اپلیکیشن firestick آمازون حذف کرد ، که واقعاً به احساسات کاربران آسیب رسانده است.

هشدار: بدون استفاده از vpn برای firestick از هیچ برنامه ای استفاده نکنید.

آیا می توانم YouTube را در FireStick تماشا کنم?

قرار بود اتفاق بیفتد گوگل و آمازون اتفاق بیفتند و سال گذشته ، این رقابت هنگامی تلخ شد که گوگل شروع به برداشتن برنامه های خود از فروشگاه آمازون مانند برنامه یوتیوب کرد..

به نظر می رسد که امتناع آمازون از فروش محصولات Google و ارائه Amazon Prime Video به عنوان برنامه Chromecast دلیل واقعی این اختلاف بین ستمگران صنعت است.

بدون شک آمازون بازار را مانند یک خنجر تیز از بازار خارج می کند و این به وجود و درآمد گوگل آسیب می رساند. سهم بازار آمازون در حالی شروع شد که کاربران Google شروع به کاهش کردند.

این نگرانی ها باعث برانگیختن گوگل شد تا اقدامات بزرگی انجام دهد و به همین دلیل گوگل شروع به مقابله با استراتژی های آمازون کرد. گوگل برای تکان دادن فروشگاه های آنلاین آمازون از اقدامات خرید خود اقدام به بداهه نوازی هایی کرد. دوم اینکه ، نقشه های خود را بداهه زد و به توسعه دهندگان بازی و برنامه اجازه داد تا با یکپارچه سازی نقشه های Google ویژگی های برنامه خود را ارتقا دهند.

مهمتر از همه این ، بزرگترین ضربه این بود که برنامه های متعلق به گوگل را از فروشگاه آمازون حذف کنیم و من این حرکت را یک ضربه بزرگ می خوانم زیرا کاربران آمازون را که YouTube را برای تماشای فیلم ها بدون فرار از زندان ترجیح داده اند ، لرزاند..

سؤالات متداول برای YouTube در Fire TV

در اینجا برخی از سوالات متداول توسط کاربران FireStick و FireTV مطرح می شود:

چه دستگاههایی را می توان تلویزیون یوتیوب را در آن مشاهده کرد

YouTube TV را می توان در رایانه ، دستگاه های تلفن همراه ، تبلت ها و تلویزیون های هوشمند تماشا کرد. در اینجا یک تقسیم بندی خاص از همه دستگاه هایی که دسترسی به YouTube TV قابل دسترسی هستند وجود دارد:

 1. Chromecast
 2. آیفون و آی پد
 3. تلفن های هوشمند (موبایل های اندرویدی) و تبلت ها
 4. Android TV
 5. پخش AirPlay برای Apple TV
 6. ایکس باکس
 7. تلویزیون هوشمند سامسونگ
 8. تلویزیون هوشمند ال جی
 9. روکو

آیا می توانم به FireStick بازیگری کنم

بله ، شما به راحتی می توانید YouTube را در FireStick محدودیت هایی را که توسط Google اعمال شده است ، قرار دهید. با این حال ، ریختن یوتیوب در FireStick دیگر مانند گذشته نیست زیرا وقتی گوگل YouTube را از فروشگاه آمازون خارج می کرد ، مرورگر Silk به عنوان ابزاری جایگزین برای پخش YouTube در FireStick معرفی می شد..

بهترین کار این است که پخش آنلاین YouTube در FireStick از هر دستگاه آیفون یا اندرویدی اکنون ساده تر شده است.

چرا google برنامه YouTube را از فروشگاه برنامه آمازون حذف کرد

Google برنامه YouTube را از فروشگاه برنامه آمازون حذف کرد زیرا آمازون از ارائه پیشنهاد نخست فیلم آمازون به عنوان یک برنامه Chromecast خودداری کرد. آمازون همچنین از تمدید فروش محصولات Google خودداری کرد و این باعث افزایش بیشتر این نگرانی شد.

به عنوان یک اقدام تلافی جویانه ، Google برنامه پخش ویدئو خود را از فروشگاه برنامه آمازون حذف کرد ، و هزاران کاربر را بی دلیل رها کرد.

مدل تجاری آمازون به روشی که گوگل می خواست عمل نمی کند ، شاید به همین دلیل است که این دو غول صنعت نتوانستند یک پایه مشترک پیدا کنند. آمازون با چسبیدن به مدل تجاری خود اپل تلویزیون اپل را راه اندازی کرد که تنها می تواند مقدار محدودی را به فروش برساند. آمازون مزیت خاصی برای کسی فراهم نمی کند.

نحوه نصب تلویزیون یوتیوب در آمازون FireStick

 1. دستگاه FireStick خود را به تلویزیون وصل کنید.
 2. به منوی “تنظیمات” بروید.
 3. روی “دستگاه” کلیک کنید.یوتیوب در تلویزیون آتش نشانی و آتش نشانی
 4. روی “گزینه های برنامه نویس” کلیک کنید.نحوه نصب یوتیوب در firestick
 5. «برنامه ها را از منابع ناشناخته” روشن کنید.نحوه تماشای یوتیوب در تلویزیون آتش
 6. اکنون با رفتن به منوی جستجو و جستجوی «Downloader» برنامه «Downloader» را بارگیری کنید. پس از بارگیری برنامه ، آن را نصب کنید.نحوه دریافت یوتیوب در amazon firestick
 7. اگر نسخه برنامه YouTube را از قبل در دستگاه خود در FireStick نصب کرده اید ، آن را حذف کنید.
 8. برنامه Downloader را باز کنید و این آدرس URL را تایپ کنید: https://smartyoutubetv.github.io در نوار آدرس > برو کلیک کنید.youtube on firestick که مشکلی در زمینه خطاها ندارد
 9. پس از بارگیری برنامه ، به Downloads بروید و لینک دانلود شده را باز کنید > روی “نسخه پایدار” کلیک کنید > صبر کنید تا فایل بارگیری شود.یوتیوب هوشمند github io
 10. پس از اتمام بارگیری ، کلیک کنید نصب > هنگامی که سیستم اجازه نصب برنامه را می دهد ، روی آن کلیک کنید نصب.تلویزیون یوتیوب هوشمند در firestick
 11. پس از اتمام نصب ، روی Open کلیک کنید.youtube on firestick دانلود
 12. در آنجا برنامه YouTube را در FireStick یا FireTV خود بارگیری کرده اید (از هر دستگاهی که استفاده می کنید).

چه کاری باید انجام دهم پس از نصب YouTube TV Fire Stick

پس از نصب برنامه YouTube در FireStick ، ​​برای عملکرد بهتر باید پیکربندی کنید. برای پیکربندی سریع برنامه YouTube در FireStick ، ​​این مراحل را دنبال کنید:

برنامه YouTube را باز کنید. شما 4 گزینه مختلف را مشاهده خواهید کرد:

 1. 720p
 2. 1080p
 3. 4K: MiTV و دیگران
 4. 4K: نسخه Alt

از گزینه های موجود ، را انتخاب کنید 720p.

نسخه یوتیوب 4k on firestick

 1. حالا شما باید سرویس پروژه Crosswalk را نصب کنید. اگر این سرویس از قبل نصب نشده باشد ، ممکن است این خطا را مشاهده کنید:سرویس پروژه crosswalk یافت نشد
 2. روی دریافت Crosswalk کلیک کنید > نصب را کلیک کنید.xwalkcorelibrary
 3. پس از نصب برنامه ، روی انجام شد کلیک کنید.
 4. اکنون می توانید به راحتی از برنامه YouTube در دستگاه FireStick و FireTV خود استفاده کنید.

بهترین / آسانترین راه برای تماشای تلویزیون YouTube در FireStick

اگر من یک روزنامه نگار بودم ، به شما توصیه می کردم که از YouTube YouTube صرفنظر کنید و به سادگی YouTube را مرور کنید و فیلم ها را تماشا کنید.

اما چرا وقتی هک در جیب شما وجود دارد بدبین شوید!

اگر به نظر می رسد روش نصب که در بالا توضیح داده شده برای شما پیچیده است ، می توانید بهترین و ساده ترین روش را برای تماشای YouTube در FireStick که از طریق Mozilla Firefox و با VPN در Firestick امتحان کنید ، امتحان کنید..

درست است!

موزیلا اخیراً نسخه Firefox را در FireStick به روز کرده است که این قابلیت را دارد تا کاربران را در دسترسی به YouTube YouTube سهولت داشته باشد. این نسخه از Mozilla Firefox بدون هیچ مشکلی می تواند مستقیماً از فروشگاه برنامه آمازون بارگیری و نصب شود.

در این نسخه از Mozilla Firefox ، یک نشانک اختصاصی وجود دارد که به کاربران امکان می دهد با کلیک کردن بر روی آن ، به یوتیوب بروند. این ویژگی واقعاً زندگی کاربران آمازون FireStick و دوستداران YouTube را کاهش داده است.

این آسان نیست?

نتیجه

در چنین رقابت هایی ، کاربران نهایی خدمات با ضرر نهایی روبرو هستند. اگر این دو غول نمی توانستند اینقدر در مقابل یکدیگر قرار بگیرند ، از ترفند یا راه حل درخواست نمی شد. اکنون کاربران برای نصب تلویزیون YouTube باید به بارگیری فایلهای APK متکی باشند.

گوگل فکر می کرد که کنار گذاشتن تلویزیون YouTube از فروشگاه برنامه ، کاربران آمازون را ناامید خواهد کرد ، اما نکته ای که گوگل فراموش کرده این است که تماشاگران بی سیم و پخش کننده های آنلاین همیشه برای همه چیزهایی مانند kodi در firestick هک می کنند..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map