Jak nainstalovat čas Popcorn na Kodi za méně než 2 minuty

Dimitrologický popcornový časový repozitář

Samotný Popcorn Time je online platforma pro streamování médií, která má integrovaného klienta BitTorrent. Vývojáři doplňků Kodi si však mysleli, že by bylo skvělé přinést tuto streamovací platformu na Kodi.


Proto vytvořili doplněk Popcorn Time Kodi, který uživatelům umožňuje rozšířit své obzory zábavy a streamovat filmy bez omezení na knihovny doplňků..

Při používání těchto doplňků se však důrazně doporučuje zabezpečení sítě. Pomocí šifrování VPN pro společnost Kodi zašifrujte svůj provoz a poskytněte vám lepší zážitek ze streamování.

Instalační příručka pro Popcorn Time Kodi

 1. Jak nainstalovat Popcorn Time na Kodi Leia a Krypton
 2. Jak nainstalovat Popcorn Time na Kodi Jarvis
 3. Jak nainstalovat Popcorn Time na Kodi Firestick
 4. Stáhněte soubor Kodi Popcorn Time Zip
 5. Recenze Kodi Popcorn Time
 6. Kodi Popcorn Time nefunguje / chyby / problémy

Tato příručka obsahuje podrobné kroky k instalaci Popcorn Time na Kodi. Postupujte takto:

Jak nainstalovat čas Popcorn na verzi Kodi Leia nebo Krypton

 1. Spusťte Kodi Krypton > Vybrat Nastavení ikona, která se zobrazuje nahoře > Klikněte na Správce souborů.Jak nainstalovat čas Popcorn na Kodi Krypton verze 17.6 nebo vyšší
 2. Na levé straně obrazovky dvojitým kliknutím přejděte dolů Přidat zdroj > Zadejte Dimitrologický repozitář URL https://archive.org/download/repository.lazarus-0.1 > Klikněte na OK > Nyní zadejte název úložiště, tzn. ‘Lazar’ > Klikněte na OK.popcorntime na kodi
 3. Jít do Kodi Home stisknutím “Backspace” klíč > Vybrat Doplňky > Klikněte na Ve tvaru krabice v levém horním rohu se nachází ikona s názvem Package Installer.jak nastavit addon času addon na kodi
 4. Vybrat Instalace ze souboru ZIP > Přejděte dolů a vyberte Lazar > Klikněte na repository.lazarus-0.1.zip > Nyní počkejte na instalaci úložiště. > Klikněte na Instalace z úložiště > Nyní najděte Úložiště Lazarus.nainstalovat popcorntime ze souboru zip
 5. Jít do Doplňky videa > Vybrat Kodi Popcorn Time > Udeř Nainstalujte Knoflík.nastavit popcorntime na firestick
 6. Chcete-li zobrazit doplněk, přejděte na Kodi Home > Klikněte na Doplňky > Pak Doplňky videa > Kodi Popcorn TimeJak nainstalovat čas Popcorn na Kodi Jarvis verze 16 nebo nižší

Jak nainstalovat čas Popcorn na Kodi Jarvis verze 16 nebo nižší

 1. Spusťte aplikaci Kodi Jarvis > Přejít do systému > Poté Správce souborů > Poklepejte na Přidat zdroj.
 2. Nyní zadejte adresu URL http://dimitrology.com/repo/, kde bude uvedeno „Žádné“ > Klikněte na Hotovo > Zadejte název úložiště „Dimitrologie“ > Klikněte na Hotovo > Klikněte na OK.
 3. Vraťte se zpět do hlavní nabídky Kodi > Systém > Doplňky > Poté klikněte na Install from Zip File > Dimitrologie > kodipopcorntime.repository-1.0.0.zip
 4. Klikněte na Instalovat z úložiště > Úložiště Markop 159 > Doplňky videa > Kodi Popcorn Time > Nainstalujte > Užívat si!

Jak nainstalovat Popcorn Time na Kodi Firestick

Instalace Popcorn Time na Kodi Firestick je podobná jako u výše uvedených kroků. Existují však určité kroky a požadavky VPN na Firestick, které vyžadují vaši pozornost, proto se řiďte níže uvedeným pokynem:

 1. Spusťte Firestick > Klikněte na Systém > Nastavení > Vývojářské možnosti > Povolit aplikace z neznámého zdroje a ladění ADB.
 2. Jděte do Firestick Home > Klikněte na vyhledávací lištu > Zadejte Kodi a klikněte na něj > Spusťte Kodi.
 3. Nyní postupujte podle pokynů pro Kodi Leia, Krypton nebo Kodi Jarvis.

Stáhněte soubor Kodi Popcorn Time Zip

Existuje způsob, jak nainstalovat Kodi Popcorn Time 2017 přímo do vašeho Kodi. Nejprve je nutné stáhnout soubor Kodi Popcorn Time Zip a poté postupujte podle níže uvedených kroků:

 1. Spusťte Kodi > Klepněte na nabídku Doplňky > Přejděte na ikonu Installer Package v levém horním rohu > Klikněte na Instalovat ze souboru ZIP.
 2. Když se zobrazí pole, musíte před zahájením těchto kroků „Navigovat“ nebo „Nahrát“ soubor ZIP, který jste si stáhli..
 3. Stahování souboru bude nějakou dobu trvat > Nyní klikněte na Instalovat z úložiště > Vyberte ze seznamu Markop 159 Repository > Přejděte na Doplňky videa > Klikněte na Kodi Popcorn Time > Hit Install > Jste hotovi, užijte si to!

Popcorn Time lze také stáhnout z následujících odkazů ke stažení:

 • Stáhněte si Kodi Popcorn Time přes GitHub
 • Stáhněte si Kodi Popcorn Time prostřednictvím úložiště Lazarus
 • Stáhnout Dimitrology úložiště

Recenze Kodi Popcorn Time

Popcorn Time je pravděpodobně nejpohodlnější způsob sledování pořadů a filmů. Obzvláště při spárování s kodi boxem.

– 8spook (@ 8synced) 30. října 2017

Sledování filmů a televizních pořadů je v tomto světě mnohem jednodušší než cokoli jiného, ​​a to si uživatelé Kodi myslí přesně. Obě obři se poprvé setkávají ve světě Kodi.

Ooh !! Vím o tom. Používám popcorn čas mnohem více než showbox. Kodi už nepoužívám.

– Frank Boateng (@ AFYB01) 30. června 2017

Uživatelé Kodi do velké míry si stále neuvědomují, že existuje doplněk Kodi Popcorn Time, který si můžete do Kodi nainstalovat. Software Kodi je mnohem větší než Popcorn Time a nemělo by se porovnávat. Instalace Popcorn Time 2017 na software Kodi ještě zvýšila.

Kodi Popcorn Time nefunguje / chyby / problémy

Závislost na instalaci se nezdařila

K této chybě může dojít kvůli skutečnosti, že jste používali falešné úložiště, které nemá aktualizovanou verzi Kodi Popcorn Time..

Řešení

Instalace Kodi Popcorn Time 2017 z úložiště Dimitrology Repository váš problém vyřeší, protože bude mít pro uživatele Kodi připravenou aktualizovanou verzi. Výše uvedené kroky uvedené v příručce pojednávají o instalaci Popcorn Time from Dimitrology.

K dispozici není žádný proud

Často uvidíte, že když streamujete nějaký nejnovější mediální obsah v Popcorn Time, objeví se zpráva „No Streams Available“. Důvodem je, že Popcorn Time vybírá zdroj z torrentů a někdy tyto torrenty nejsou k dispozici.

Řešení

Neexistuje žádné okamžité řešení tohoto problému, protože to je jediná nevýhoda Popcorn Time. Stále však můžete přejít na Kodi a nainstalovat doplněk Covenant a streamovat filmy a televizní pořady zdarma.

Zabalit věci

Popcorn Time je oblíbený streamingový přehrávač, který streamuje zdroje torrentu přímo na software Kodi. Na Kodi můžete snadno sledovat filmy a televizní pořady. V této příručce jsme diskutovali o tom, jak nainstalovat Popcorn Time na Kodi, abyste si mohli užít hodin zábavy. Podívejte se na tohoto srovnávacího průvodce o popcornovém čase vs..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map