Jak nainstalovat rychlost na Kodi – 7 kroků Easy Guide

Pokud jde o sledování filmů a televizních pořadů online, nikdy nepodceňujete doplněk s názvem Velocity. Jeho úžasné funkce vám umožní hledat filmy a televizní pořady z mnoha kodi doplňků na základě žánrů, roku vydání a popularity. Jeho aktualizovaný obsah vás nechává ohromit. V tomto návodu diskutujeme o tom, jak nainstalovat Velocity s nejlepší VPN pro Kodi.


Jak nainstalovat rychlost na Kodi Krypton verze 17 nebo vyšší

 1. Start Kodi na tobě Systém > Jít do Nastavení ikona který je umístěn nahoře > Vybrat Soubor Manažer > Dvakrát klikněte na PřidatZdroj.jak nainstalovat rychlost na kodi
 2. Na obrazovce se zobrazí rámeček, takže klikněte na ‘Žádný’ > Zadejte adresu URL http://kdil.co/repo/ > Klikněte na OK > Zadejte název zdroje médií „Kodil Repo“ > Klikněte na OK.jak nainstalovat rychlost na kodi kryptonu verze 17 nebo vyšší
 3. Udeř “Backspace” (vícekrát) na klávesnici, dokud se nedostanete na Hlavní nabídka Kodi > Klikněte na Doplňky > Vybrat Instalační program balíčku ikona.rychlost na nastavení kodi
 4. Nyní vyberte Nainstalujte z Zip Soubor > Vyhledejte a klikněte Kodil Repo > Kodil.zip > počkejte na instalaci úložiště.rychlost stahování souboru zip
 5. Vybrat Nainstalujte z Úložiště > Kodil Úložiště > Doplňky videa > Přejděte dolů a klikněte na Rychlost > Nynírychlost na kodi nastavení
 6. Po instalaci doplňku přejděte zpět na Hlavní nabídka Kodi > Klikněte na Doplňky > Doplňky videa > Rychlost > Užívat si!

Jak nainstalovat rychlost na Kodi Jarvis verze 16 nebo nižší

 1. Zahájení Kodi > Klikněte na Systém > Pak Soubor Manažer > Dvojklik Přidat zdroj.
 2. Klikněte na ‘Žádný’ > Zadejte URL http://kdil.co/repo/ > Klikněte na Hotovo > Zadejte název ‘Kodil Repo > Klikněte na Hotovo > Klikněte na OK.
 3. Jít do Kodi Domovská obrazovka > Systém > Přidatons > Nainstalujte z Zip Soubor > Kodil Repo > zip
 4. Nyní vyberte Instalace z úložiště > Úložiště Kodil > Doplňky videa > Nyní hledejte Rychlost > Klikněte na Nainstalujte > a užijte si to!

Top 10 televizních pořadů a filmů o rychlosti na Kodi

Výhody instalace doplňku Velocity na Kodi vám umožní streamovat nejnovější filmy a televizní pořady, z nichž některé jsou uvedeny níže:

 1. Hra o trůny
 2. Fargo
 3. Pravý detektiv
 4. Domeček z karet
 5. Narkos
 6. Zázračná žena
 7. Okja
 8. Duch ve skořápce
 9. Kruh
 10. Logan

Chyby rychlosti Kodi

Instalace rychlosti Kodi se nezdařila

Aktualizace: Instalace z výzvy superrepo Chyba „Instalace se nezdařila“ nyní.

Doplněk Velocity Kodi byl poprvé představen v úložišti Fusion TVAddons. Kvůli porušení autorských práv se však úložiště Fusion muselo zavřít. V důsledku toho byla rychlost převedena do úložiště BlazeTamer. Bohužel, po několika dnech, hlavní zásah vedl ke zmizení mnoha doplňků a kodi repozitářů, včetně BlazeTamer. Instalace Velocity z těchto úložišť proto nebude fungovat.

Řešení

Musíte postupovat podle výše uvedené instalační příručky pro Kodi Krypton a Kodi Jarvis. Doplněk rychlosti byl přesunut na Kodil.

Recenze rychlosti Kodi

Jeden uživatel služby Twitter uvažuje o použití doplňku Velocity Kodi jako alternativy k produktu Exodus. Při aktualizaci mohou ostatní doplňky Kodi selhat, což je považováno za negativní aspekt..

Pokud má někdo problémy s odchodem v kodi spolu s možná solí a spekto… vidličkou, rychlost roste. Exodus se aktualizuje. Zkuste ltr

– zac broderick (@ Zpb1985) 8. prosince 2016

Další uživatel Twitteru se zdál být podrážděný chybou kontroly protokolu, které čelí mnoho dalších uživatelů Kodi pokaždé, když se pokusí nainstalovat Velocity na Kodi. Tento uživatel nainstaloval IPVanish Kodi na openelec, ale čelil této chybě. Tento problém má tendenci přetrvávat, ale uživatelé Kodi se snaží problém vyřešit mnoha způsoby. Pokoušejí se nainstalovat Kodi VPN nebo jiné doplňky, které nemusí vždy fungovat.

@TheBlazetamer nějaké nápady o tom, proč dostávám chybové hlášení o rychlosti, prostě se nenačítám Nainstaloval jsem ipvanish do Ile on openlec kodi 15.2 ��

– Sarah Donoghue (@ sarah_d73) 18. prosince 2016

Uživatel Reddit uvedl, že doplněk Velocity je jedním z premiérových vícezdrojových doplňků pro televizi a filmy. Do jisté míry může být toto tvrzení pravdivé, protože je to ve skutečnosti velmi starý doplněk. Rozhodně však musíme souhlasit, protože má nejoblíbenější sbírky.

Zabalení

Doplněk Velocity Kodi vám umožňuje streamovat filmy a televizní pořady na vyžádání bez přetržení potu. Instalace doplňku rychlosti vám umožní strávit kvalitní zábavu se svou rodinou. V této příručce jsme diskutovali podrobně o tom, jak nainstalovat Velocity na Kodi. Také jsme diskutovali chyby Kodi, kterým čelíte při instalaci Velocity, a také jsme vám poskytli recenze od náhodných uživatelů.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map