Lazy Kodi Repo – Jak nainstalovat na Leia, Krypton, Jarvis, Firestick

Nejnovější vývoj v komunitě Kodi je velmi inovativní a zároveň vhodný. K dispozici je nové úložiště doplňků, které pokrývá všechny doplňky a úložiště Kodi.


Jedna věc, kterou by si měl každý uživatel pamatovat před přístupem k repozitářům, je, že jsou neoficiální a podléhají pirátství. Proto se důrazně doporučuje šifrovat provoz pomocí nejlepší VPN pro Kodi, aby bylo chráněno vaše soukromí před poskytovateli internetových služeb a autoritami.

Postupujte podle našeho průvodce a zjistěte, jak nainstalovat repozitář Lazy Kodi a užít si úplnou svobodu Kodi v jednom úložišti.

Co je úložiště Lazy Kodi?

Vývoj komunity Kodi zaznamenává několik zajímavých zvratů a otočí se, jak se každý den objevuje nový doplněk nebo úložiště s vylepšenými funkcemi. Nedávno jsme viděli doplněk, který by mohl zrušit všechny úložiště GitHub, takže si můžete stáhnout nejnovější doplněk a úložiště..

Před několika dny však vyšel nový revoluční repozitář, který obsahuje všechny doplňky, repozitáře a Kodi. Kterýkoli doplněk Kodi, sestavení nebo úložiště Kodi, které chcete nainstalovat, najdete v Lazy Repository. Už nemusíte hledat a přidávat jinou zdrojovou adresu URL pro instalaci doplňků nebo úložišť, což je jedna hlavní výhoda, kterou Lazy Kodi poskytuje.

Další skvělou vlastností programu Lazy Kodi je, že není zranitelný vůči právním problémům, protože je hostitelem pouze doplňků a úložišť Kodi. To je důvod, proč používat spolehlivé úložiště, protože by proti němu nebyly zvednuty žádné červené vlajky.

Jak nainstalovat Lazy Repository na Kodi Krypton verze 17.6 nebo nižší

 1. Spusťte Kodi > Klikněte na Ozubené kolo ikona.jak nainstalovat líný repo na kodi
 2. otevřeno Správce souborů > Dvakrát klikněte na Přidat zdroj, objeví se nové dialogové okno.jak nainstalovat líný repo na kodi kryptón verze 17.6 nebo nižší
 3. Klikněte tam, kde se říká ‘Žádný’ a zadejte tento zdroj URL: http://lazykodi.com/ > Klikněte na OK.jak nainstalovat líné repo na kodi jarvis verze 16 nebo vyšší
 4. Nyní pojmenujte tento zdroj médií jako “Lazy Kodi” > Klikněte na OK > Klikněte na OK znovu zavřete dialogové okno.jak nainstalovat líný repo na kodi leia verze 18 beta
 5. Návrat do Kodi Home > Přejít na Doplňky Jídelní lístek > Klikněte na Ikona pole z levého horního rohu.jak nainstalovat líný repo na firi kodi
 6. Klikněte na Instalace ze souboru ZIP volba.líný kodi ke stažení
 7. Vybrat Lazy Kodi ze seznamu.líné kodi recenze
 8. Nyní uvidíte tři možnosti: Repozitáře, Zipy a kouzelník.líné repo alternativy
 9. Nyní vyberte možnost odpovídající vašim potřebám.

Jak nainstalovat úložiště Lazy Kodi na Jarvis verze 16 nebo vyšší

 1. Klikněte na Systém.
 2. otevřeno Správce souborů.
 3. Dvakrát klikněte na Přidat zdroj.
 4. Klikněte na ‘Žádný’ > Napište to URL http://lazykodi.com/ > Klikněte na Hotovo.
 5. Název úložiště jako Lazy Kodi > lis Hotovo > lis OK.
 6. Návrat do Hlavní nabídka Kodi.
 7. Klikněte na Systém > Klikněte na Doplňky .
 8. Klikněte na Instalace ze souboru ZIP.
 9. Vybrat Lazy Kodi.
 10. Nyní vyberte požadovanou možnost.

Jak nainstalovat Lazy Repository na Kodi Leia verze 18 nebo vyšší

Instalace úložiště Lazy Kodi na verzi Kodi Leia verze 18 by zůstala stejná jako v případě instalačního postupu Lazy Kodi na verzi Kodi Krypton verze 17. Důvodem je, že rozhraní a funkčnost verze 17 i verze 18 jsou velmi podobné, a proto instalace přidání -a jiné postupy se nemění.

Jak nainstalovat úložiště Lazy Kodi na Firestick

Lazy Kodi lze nainstalovat na mnoha platformách, kde je Kodi. Nejprve musíte nainstalovat Kodi na FireStick a poté musíte postupovat podle níže uvedených kroků:

 1. otevřeno FireStick.
 2. Jít do Nastavení
 3. otevřeno Aplikace > Klikněte na Správa nainstalovaných aplikací
 4. Klikněte na Kodi > Nyní postupujte podle výše uvedených kroků pro instalaci Lazy Repository na Kodi Krypton.

Lazy Repository Download

Stahování úložiště Lazy Repository je velmi snadné; stačí stáhnout tyto kroky bez problémů:

 1. Klikněte na Ikona nastavení z Kodi Domovská obrazovka > Jít do Správce souborů > Klikněte na Přidat Takurce z levého sloupce > Zadejte toto http://lazykodi.com/ po kliknutí na místo, kde se říká < Žádný> a klikněte na
 2. Pojmenujte tento zdroj URL tak jako “Líný Kodi“ > Klikněte na OK > Klikněte na OK znovu zavřete dialogové okno.
 3. Nyní se vraťte do Kodi Hlavní menu > Jít do Přidatons sekce > Klikněte na ikonu Krabice Ikona > Klikněte na Instalace ze souboru ZIP > Klikněte na Lazy Kodi.

Nyní můžete snadno vybrat, které úložiště nebo doplněk chcete nainstalovat. Z tohoto úložiště budete mít k dispozici všechny možnosti.

Lazy Kodi Repo Nejlepší addony

Lazy Kodi má několik skvělých doplňků z nejlepších úložišť na světě. Některé populární doplňky, které má Lazy Repository, jsou:

 1. Exodus
 2. Neptun Rising
 3. Placenta
 4. Urban Kingz
 5. Kostní brigáda
 6. Uran
 7. SportsDevil
 8. BBC iPlayer
 9. USTVNow
 10. cCloudTV

Lazy Repo Best Builds

Lazy Kodi tvrdí, že má všechny sestavení pro Kodi, zde jsou některé populární sestavení, které Lazy Kodi nabízí:

 1. Sestavení CellarDoor TV
 2. Gentec Kodi Build
 3. Mancave Kodi Build
 4. The Beast Kodi Build
 5. No Limits Magic Build
 6. Misfits Mod Build
 7. Ezzermans Build
 8. Sestavení nulové tolerance Kodi
 9. Wiz Tech se staví
 10. AJ Kodi Build

Lazy Kodi Repository Alternatives

Lazy Kodi prohlašuje, že je to jediné pro všechny úložiště doplňků Kodi a neexistuje žádné jiné úložiště, které by také nárokovalo. Několik repozitářů doplňků Kodi však nabízí obrovskou škálu doplňků a sestav, které nabízejí, přesto však netvrdí, jako je úložiště Lazy Repository. Smluvní smlouvu můžete použít jako línou alternativu.

Lazy Repo Recenze

Vzhledem k tomu, že Lazy Repository je novým účastníkem ve komunitě, není o něm mnoho lidí známo, a proto zde není mnoho recenzí online. Zde je však několik vláken, které jsme našli:

líné-kodi-repo-recenze

Na druhé straně se tento uživatel vyslovil proti tvrzením Lazy Kodi.

líný repo přezkum

Závěrečná slova

Úložiště Lazy Kodi je opravdu skvělý doplněk ke komunitě Kodi, ale existují závažné obavy ohledně tvrzení týmu Lazy Kodi, protože se jedná o kompletní úložiště Kodi. Není však pochyb o tom, že toto úložiště má co nabídnout.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map