Nová vydání Netflix v září 2018: Seznam nejlepších filmů a televizních pořadů

Jste neustále zaseknutí ve stavu, co byste měli sledovat dál? Pak už se nemusíte bát! Víme, co je pro vás na Netflixu nejlepší, a vše jsme pro vás uspořádali podrobně. Projděte si důkladně našeho průvodce a nebudete se ptát, jakou show bych měl sledovat, a pokud se při přístupu k Netflixu setkáte s jakýmkoli problémem, použijte nejlepší vpn pro Netflix.


Co je Netflix?

Netflix je vládnoucím králem online zábavních a streamovacích služeb po celém světě. Rozmanitost a kvalita obsahu na Netflixu skutečně stanovila nové standardy a nikdo se nemůže vyrovnat mocnému Netflixu. Jedná se o online streamingovou službu, která má řadu sezón pořadů z celého světa. Existují různé knihovny Netflix pro různé regiony, ke kterým lze přistupovat pomocí expresvpn netflix nebo nordvpn netflix.

Netflix je revoluce v odvětví digitální zábavy, díky níž je sledování televize zastaralou volbou. V dnešní době se lidé začali rozhodovat pro streamování svých oblíbených pořadů online, místo aby je sledovali na kabelu. Hlavní kredit přivedení lidí k online streamingu má Netflix.

Další skvělá věc na Netflixu je, že pro každou oblast má specifickou knihovnu. Uživatelé z různých regionů mají přístup pouze k obsahu, který je k dispozici v jejich regionu. Toto je vlastně omezení uvalené na obsah kvůli předpisům o autorských právech a zacházení s obsahem poskytovatelů obsahu.

Nová vydání Netflixu srpen 2018

Léto se blíží ke konci srpna, ale kolotoč zábavy právě začal. Společnost Netflix právě oznámila několik úžasných televizních pořadů a filmových vydání pro měsíc srpen a nechala všechny uživatele Netflix a fanoušky streamování po celém světě v úctě. Tento měsíc bude vydáno celkem 38 nových orfálů Netflix a 9 Netflix filmů.

Zde je krátký pohled na vydání za měsíc srpen:

PřepnutoKouzlo pro lidi
Pobřeží kokainuPinky Malinky
Dinotrux Supercharged: Season 3Spirit Riding Free: Season 6
JSEM KILLERZůstaň tu
Pochodové objednávkyUltrafialový
Flavours of Youth: International VersionVyšetřovatel: Příběh britské kriminality: Sezóna 2
Pan Sunshine (Streamování každou sobotu)Deadwind
Na dětiNásleduj toto
72 Nebezpečná zvířata: AsieZeptejte se StoryBots: Sezóna 2
PostiženoBert Kreischer: Tajný čas
Vše o WashingtonuDémon
Demetri Martin: The OverthinkerNevinní
NenasytnýTrolls: The Beat pokračuje !: Sezóna 3
La casa de las floresUvnitř zločinecké mysli
Million Libra MenuOzark: Sezóna 2
Klub PonysittersParadise PD
Voltron: Legendární obránce: Sezóna 7The Comedy Lineup: Part 2
SionUltimate Beastmaster: Survival of the Fittest
RozčarováníTajný zákon

Netflix Films

 1. Brij Mohan Amar Rahe
 2. Jako otec
 3. Perdida
 4. Guernsey literární společnost a společnost bramborové slupky
 5. Balík
 6. Motiv
 7. Všem chlapcům, které jsem miloval předtím
 8. After party
 9. Termodynamické zákony

Co Netflix Show bych měl sledovat ?

Co se dívat na Netflixu ve Velké Británii ?

 1. Jako otecCo Netflix Show bych měl sledovat v srpnu 2018

Jako otec je komediální film v hlavní roli s Kristen Bell, Kelsey Grammer a Seth Rogen. Film se točí kolem nepříjemné situace, která nastává, když novomanželka nevěsta omylem vezme svého otce; které se nesetkala v roce, na své líbánky po opití. Rodina prožívá okamžiky radosti a emocí, protože otec a dcera spolu tráví nějaký čas. Je to skvělý emocionální a dramatický film sledovat.

 1. Vše o WashingtonuCo se dívat na Netflix UK?

Příběh o nově vysloužilém rapperovi ho přebírá odpovědnost stát se rodinným mužem a starat se o jeho 4 děti, zatímco její žena vydělává na svém odchodu do důchodu, aby se oddala obchodní činnosti své vlastní.

 1. Nenasytnýnové verze netflix v srpnu 2018

Patty, teenager šikanovaný svými vrstevníky ze střední školy nad její váhou, konzultuje s Bobem trenér krásy. Když se její tělo transformuje 360, plánuje se pomstít všem lidem, kteří ji šikanovali. Hrají v tomto filmu Debby Ryan, Alyssa Milano a Dallas Roberts. Insatiable je skvělý komediální film, který můžete sledovat se svou rodinou.

 1. Démonnejlepší netflix show

Ghoul je příběh o strašlivých odhaleních vojenského tajného vězeňského střediska, kde jsou teroristé zadržováni a vyslýcháni. Když Nida Rahim, nově přijatá vojenská vyšetřovatelka, vstoupila do tohoto zajatého centra, zjistila, že její přiřazený cíl není normální lidská bytost, ale spíše něco jiného odněkud jinam. Tento příběh má spoustu zákrutů a zatáček a divákům budou dány čelisti po sledování úžasné kinematografie.

 1. NevinníNetflix UK

Nevinní jsou mocným příběhem dvou teenagerů propletených láskou, ale jejich super-přirozené síly se je snaží rozdělit. Tento thriller a drama série je třeba sledovat seriál, jak budete svědky emocionální punč.

 1. Ozark (sezóna 2)ozarková sezóna na netflix UK

Praní špinavých peněz se pokazilo a rodina ztratila. Ozarková sezóna 2 bude vzrušující sezónu, kterou je třeba sledovat. Marty musí splatit těžký dluh kvůli dohodě, která se stala špatnou pro mexického drogového lorda. Svědek o sloučení rodiny za drsných okolností v této sezoně Ozarku.

Co se dívat na Netflixu v Kanadě ?

 1. Následuj totoCo se dívat na Netflixu v Kanadě?

Krátká, ale informativní série příběhů, na které se novináři z Buzzfeedu podílejí. Úžasná věc této krátké série je, že bude mít každou epizodu 15 minut.

 1. Dům smrtelných tajemstvídům smrtelných tajemství na kanadské síti Netflix

Příběh hrůzy o matce a dceři, která se právě přestěhovala do nového domu, aby znovu rozbila jejich život od nuly, ale dům má minulost a mnoho děsivých tajemství. Podívejte se na tento hororový příběh na Netflixu v srpnu.

 1. Sezóna Outlander třiOutlander je pořad, který lze sledovat na kanadské síti Netflix

Outlander je příběh lásky, zlomeniny srdce a ran, které nelze tak snadno vyléčit. Příběh se točí kolem Claire, která má dva různé životy a dva různé milostné příběhy probíhající paralelně s jejím srdcem v paralelní době.

 1. Jak se dostat pryč s vraždou – sezóna čtyřijak se dostat pryč s vražedným obdobím 4 na Kanadě netflix

Skupina 4 studentů práva spolu se svým profesorem se seskupují při hloubení do případů vraždy, které jsou hluboké a nejsou tak suché. Kroutící se příběh vražd a zjevení je třeba dávat pozor.

Co se dívat na Netflix v Austrálii?

 1. La Casa De Las FloresCo se dívat na Netflix v Austrálii?

Pokud jste komediální fanoušek, který miluje květiny, pak je tento španělský televizní seriál pro vás potěšením. Příběh se točí kolem bohaté mexické rodiny, která vlastní květinářství, ale má příliš malou kontrolu nad vlastní dysfunkcí.

 1. Marlon: Sezóna 2marlonská sezóna 2 na netflix v Austrálii

Příběh se točí kolem skutečného života Marlona Wayanse, když se snaží vyrovnat svůj život mezi svými dětmi, přáteli a jeho bývalou manželkou. Nejlepší věcí na Marlonu je, že komediální hvězda hraje sám a lze očekávat pouze přirozený a originální pocit, jaký by tento televizní seriál měl. Tohle období se soustředí na výkyvy marlonského života, protože rodina roste a časy jsou stále těžší.

 1. Skvělá zprávaskvělé zprávy o netflixu v Austrálii

Skvělou zprávou je příběh kabelové producentky a její matky, která spolupracovala na stejné kabelové televizi. Dcera byla producentkou zpráv a její matka přicházela jako stážista.

 1. Paradise PDParadise PD na netflix v Austrálii

Paradise PD je animovaná série pro dospělé, která má premiéru na Netflixu. Příběh obíhá kolem policejního oddělení z velmi malého města a hlavní důraz je kladen na hloupost policistů, kteří procházejí městem v boji proti zločinu. Tato série má grafický obsah a humor pro dospělé, proto vám doporučujeme, abyste si ji prohlíželi sami.

 1. The Ultimate Beastmaster Australia: Survival of the FittestThe Ultimate Beastmaster Australia: Survival of the Fittest

Extrémní soutěžní akce, na které se koná více než 100 konkurentů z devíti různých zemí po celém světě a které tvoří Francie Spojené státy, Německo, Spojené království, Austrálie, Jižní Korea, Brazílie, Itálie a Mexiko. Každá epizoda obsahuje řadu jedinečných překážek, kterým musí konkurenti čelit a dobýt. Vítěz je pojmenován na konci každé epizody.

Jaký film Netflixu bych měl sledovat ?

Letos v srpnu přichází na Netflix několik úžasných filmů Blockbuster a nemůžete si dovolit nechat si ujít. Zde je několik doporučení filmů pro vás:

Tower HeistDům Bunny
Zapněte to: V něm vyhrajteStar Trek Beyond
Ouija: Původ zlaHrdost & Předsudek
ZtěžkaCharlie St. Cloud
Kdo dostane psa?Sully
Dobrodružství ve veřejné školeTřinácté patro
OchrankaLakeview Terrace
Město andělůMidnight Express
Strážce mé sestryNevlastní otec
American HoneyÚtok na Wall Street
Špinavý HarryOdlet
GoodFellasHot Fuzz

Co je třeba sledovat na kvízu Netflix

Překvapivou věcí, kterou uvidíte na mnoha zábavních blogech, je kvíz, který pořádají ohledně filmů a televizních pořadů Netflix. To pomáhá webům a obchodníkům měřit preference uživatelů a jejich vkus. Uživatelé se těchto průzkumů účastní, protože tyto kvízy jsou založeny na žánrech a mohou si vybrat pořady, které z těchto žánrů rádi sledují.

Další skvělá věc, o takových kvízech, je, že pomáhají uživatelům dozvědět se více o dalších pořadech, které jsou k dispozici. Zapojení do těchto kvízů pomáhá divákům při odstraňování zmatku ohledně toho, co by měla show Netflix sledovat na Netflixu nebo jaké televizní seriály sledovat?

Tyto kvízy mohou být také založeny na vaší oblíbené celebritě nebo vaší vysněné dovolené atd., Jen aby vyvolaly pocit, co sledovat dále, mohou tyto kvízy jít do jakékoli míry.

Níže jsou uvedeny weby, které pořádají takové kvízy a ankety:

 1. BuzzFeed
 2. BrainFall
 3. PopBuzz
 4. Sedmnáct
 5. Sporcle

Jedna věc je jistá, že po účasti v takových kvízech se nebudete ptát sami sebe, co mám binge sledovat dále a nebudete se obtěžovat podívat se na návrhovou krabici Netflix.

Závěrečná slova

Otázky jako Co by měla show Netflix sledovat na Netflixu a jaké televizní seriály sledovat, jsou velmi běžné mezi všemi milovníky Netflixu a Binge pozorovateli po celém světě. Pokud jste buldozer extrémní úrovně, pak byste mohli položit tuto otázku na novější úroveň, jako to, co bych měl binge sledovat příští, a my neobviňujeme vás, že jste takto.

Netflix je tak návyková věc, že ​​se prostě dostane pod kůži příliš dobře, že bez ní nemůžete žít, ten, který jste si to vyzkoušeli. V loňském roce říkáme, že velký počet lidí, kteří hledají to, co by měl Netflix zobrazit, měl bych sledovat v roce 2017, a dotazy byly na každém blogu.

Poté, co jsme viděli takový obrovský příliv, začínají blogové weby přicházet s skvělými doporučeními pro lidi, kteří se ptají, co by Netflix show měla sledovat 2017?

Stejný scénář byl letos svědkem a uživatelé zaplavili sociální média a ptali se, co by Netflix měl zobrazit 2018? Proto jsme přemýšleli o tom, abyste vás dostatečně propracovali, abychom vám věděli, co by měla ukázat Netflix, kterou bych měl sledovat 2018. Doufáme, že projdeme tento náš průvodce; nebudete se ptát, co Netflix show mám sledovat na Netflixu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map