22 אשפי הקודי הטובים ביותר מאפריל 2020 עם קישורי הורדה עובדים

מדוע לרוץ אחר תוספות קודי הטובות ביותר וקודי הטוב ביותר בונה בזה אחר זה, כשתוכלו לקבל אשף קודי הטוב ביותר לזה? ריכזנו חלק מה- מכשפי הקודי הטובים ביותר 2020 למשתמשים יחסית לפלטפורמות המשומשות בעיקר. תן להם מבט ואל תשכח לנסות אותם באמצעות ה- VPN הטוב ביותר עבור קודי.


אשף הקודי אינו הטוב ביותר באפריל 2020, לפי תוצאות הסקר של KodiVPN

אשף הקודי הטוב ביותר לפברואר 2018

מכשפי הקודי הטובים ביותר באפריל 2020 *** רשימת עבודה ***

 1. אשף SpinzTV
 2. אשף מערות האדם
 3. אשף ללא גבולות
 4. אשף StreamHub
 5. אשף גודפלס
 6. אשף הרסק
 7. אשף הד
 8. אשף ברטוס
 9. אשף CellarDoorTV
 10. אשף דורקס

1) אשף SpinzTV

אשפי הקודי הטובים ביותר

קישור להורדה: אתה יכול להוריד את אשף ה- SpinzTV מכאן.

אשף SpinzTV כולל את כל הרשתות שלו תחת קורת גג אחת כמו SpinzTV Premium Lite, Hardnox, 4kids, SpinzFlix וכו ‘. SpinzTV היא ללא ספק אשף מומלץ ביותר וכך גם תוספות הסינץ’ שלה. יש לו כמה תכונות נוספות כגון APKs, אמולטורים, משחקים וכו ‘.

אתה יכול להוריד את SpinzTV דרך מאגר משלו. עם זאת, קחו בחשבון שלא מדובר באשף רשמי ולכן עליכם לשקול להשתמש בשירות VPN של Kodi. במקרה שאתה מחפש פתרון ללא עלות לביטול חסימת הזרמים, השתמש ב- VPN בחינם לקודי והישאר מוגן וזרם ללא הגבלות.

2) אשף מערות האדם

אשף מערת הקודי

קישור להורדה: הורד את אשף מערות האדם

אשף מערת הגבר נחשב לאחד ממכשפי הקודי הטובים ביותר. זהו אשף תוכניות ומציע תכונות רבות כגון בונה, כלים וכו ‘. למרות כל התכונות הללו, הוא מכונה בדרך כלל איש התחזוקה של Kodi (עיין בכלי האחזקה המפורטים הטובים ביותר בנושא קודי המפורטים ברשימה). הסיבה מאחור היא השימוש יוצא הדופן שלה לצורך ניקוי מטמון ותמונות ממוזערות, תוך יצירת גיבויים וכו ‘.

אשף מערות האדם הוא משהו שכל חנון של קודי מתייחס אליו בספרייה. זה יכול להיקרא גם כאחד ממכשפי הקודי הטובים ביותר 2018.

3) אשף ללא הגבלות

אשף הקודי ללא גבולות

לחץ כאן כדי להוריד את אשף ללא הגבלות.

אם חיפשת אחר מכשפי הקודי הטובים ביותר 2018, איך אתה יכול לפספס את אשף No Limits. אשף הקסם ללא גבולות יש ממשק אטרקטיבי שהוא גם מהיר מאוד במילוי פקודות. כל הקוסמים האלה שמגיעים אליו מעודכנים ואמינים לחלוטין. יש בו קטגוריות לכולם והכל בין אם זה סרטים, תכניות טלוויזיה או אפילו תוכן למבוגרים בלבד, באשף No Limits יש הכל.

4) Wiz של StreamHub

אשף הקודי סטרימוב

הורד את Wiz של StreamHub על ידי לחיצה על קישור זה.

Wiz StreamHub הוא אחד ממכשפי הקודי הטובים ביותר. מה שהופך אותו לאשף מצוין הוא המגוון הרחב של קטגוריות התוכנית. תוכלו למצוא תוספות קודי לספורט, הופעות חיות, סרטים, ומופעים לילדים וכו ‘. יש בו כמה עורות מעולים גם עם ממשק מעורר יראה..

אל תחמיץ את מכשפי הקודי הטובים ביותר 17.6.

5) אשף GoodFellas

אשף הקודי Goodfellas

אתה יכול להוריד ולהתקין את הגרסה האחרונה של GoodFellas מקישור זה.

אשף קודי Goodfellas יכול להיות מעט כבד בגודל ובכל זאת זה לא מאט את המערכת. יש בו כמה מהתוספות הפופולריות ביותר. אתה יכול לקבל את כל התוכניות לספורט, IPTV, וסרטים וכו ‘. GoodFellas הוא אחד ממכשפי הקודי הפופולריים ביותר..

6) אשף הרסק

אשף קודי לרסק

הורד אותו מכאן.

לאשף סמאש יש את הכל, תוספות, כלי תחזוקה, עורות, בונים ועוד ועוד. יש בספריה כמה מבנים מפורסמים כמו סקילר, קולוס, אופק, פלדה מתגלגלת וכו ‘.

אשף הרסק הוא חייב להיות בספריית Kodi שלך.

7) אשף הד

אשף הד קודי

לחץ כאן להורדת אשף הד.

באשף הד יש הרבה תוספות מגניבות, ערכות נושא אטרקטיביות ובונות. תוכלו להתקין בקלות את ההרחבה הרצויה לכם ולהזרים סרטים, תכניות טלוויזיה ואירועי ספורט. מלבד תכונה זו, יש לה כמה כלים כמו גם לשמירה על ביצועי הקודי שלך.

8) אשף ברטוס

אשף ברטוס קודי

הורד את אשף ברטוס

אשף ברטוס מומלץ מאוד ומוערך על ידי המשתמשים בגלל הבנות שהוא מציע. מלבד שקודי בונה, יש לו מגוון גדול של תוספים המסווגים לכל מין ומגיל.

9) אשף CellarDoorTV

אשף הטלוויזיה של סלארדור

הורד את אשף CellarDoorTV

אשף CellarDoorTV הוא חבילה שלמה למיטב הבניינים והעורות. זהו אשף מהיר וקל לשימוש שיש בו גם הרבה תוספות פופולריות. הדבר הטוב ביותר באשף CellarDoorTV הוא התאימות שלו למספר פלטפורמות.

10) אשף דורקס

אשף דורקס קודי

להורדת אשף Durex לחץ כאן.

אשף Durex הוא למעשה addon לתוכנית שיש בו את addon הפופולרי Durex ו- Durex בונים בו. זהו אחד מהקוסמים האמינים והמומלצים ביותר בין היתר. אין ספק שזה אחד ממכשפי הקודי הטובים ביותר.

מכשפי הקודי הטובים ביותר לאש מקל

11) אשף האבולוציה

מכשפי הקודי הטובים ביותר לאש מקל

הורד את אשף האבולוציה

זהו אחד ממכשפי הקודי הטובים ביותר שקיימים ב- Fire Stick מכיוון שהוא מאפשר למשתמשים להתקין את התוספים והבונים המועדפים עליהם. יש בו תוספות לזרמת ספורט חי, ערוצי חדשות, סרטים ומופעים לילדים.

עם זאת, ההתמקדות הקודמת שלה היא בבילוי משפחתי. אפילו בניית האבולוציה שלה היא בנייה נחמדה לבילוי משפחתי.

עיין במדריך המפורט שלנו להתקנת קודי על מקלות אש.

12) אשף הטלוויזיה Halow

אשף הטלוויזיה

לחץ כאן כדי להוריד את אשף הטלוויזיה Halow

אשף הטלוויזיה Halow מספק תוסף משלו; טלוויזיה Halow, שהיא אחת התוספות הטובות להזרמת אירועי ספורט. אתה יכול גם להזרים סרטים, תכניות טלוויזיה איתו, ולא תתאכזב בגלל איכות הסטרימינג הנהדרת. אם אתה מתמודד עם הגבלה גיאוגרפית כלשהי, נסה להשתמש ב- VPN Firestick להתקנת אשף הטלוויזיה Halow.

13) אשף HyperTT

אשף הקודי

הורד את אשף HyperTT לקודי

אשף HyperTT מספק בניית HyperTT משלו הכוללת את כל התוספים הפופולריים והביקושים ביותר כמו Bob Unleashed, Pyramid, בריטניה פלייליסט טורקית וכו ‘. עכשיו אתה מבין שהאשף הזה הוא חג בידור.

14) אשף הילדים

אשף הקודי לילדים

הורד את אשף הילדים באמצעות SuperRepo

השם מדבר בעד עצמו כיוון שהוא מכשף מדהים לילדים שאוהבים להזרים את התוכניות והקריקטורות האהובות עליהם בקודי. יש בו את כל התוספות הטובות ביותר לקודי לבילוי לילדים.

15) אשף Kodi Build IL

אשף IL קודי

הורד את אשף Kodi Build IL באמצעות Kodil Repo.

קודי סניור פיתח את אשף קודי זה ויש לו את כל הכלים, התוספים והבונים הטובים ביותר כדי לשמור על הכניסה. הורד והתקן את האשף הזה והתנסה בספרייה רחבה של תוספים וזרמים איכותיים ואמינים ביותר.

מכשפי הקודי הטובים ביותר לאנדרואיד

הגדרת אשף קודי קל יותר ואז הגדרת קודי באנדרואיד. תמיד מומלץ לעבור הגדרת התקנה מלאה לקודי ב- Android כדי להימנע מכל טרחה.

16) אשף APK של Tantrum

אשף קודי הטלוויזיה Tantrum

הורד את APK של Tantrum 

זהו אחד מהאשפים האמינים והמרגשים ביותר למכשירי אנדרואיד. יש בו כל מה שאתה צריך, ספורט, סרטים, כושר וכו ‘. הדבר הטוב ביותר לשים לב לאשף זה הוא שהוא מתעדכן מדי פעם. זה הדבר הטוב ביותר שיש בעת שימוש בקודי.

אתה יכול להוריד ולהתקין את כל יישומי האנדרואיד המועדפים עליך באמצעות אשף Tantrum. הספרייה שלה מלאה באפליקציות לאנדרואיד. זה אכן אחד מאשפי ההתקנה של קודי הטובים ביותר.

17) אשף מאבריק

אשף maverick קודי - -

Maverick שזכה למוניטין רב באמצעות Addon Maverick הגיע עם Maverick Kodi Wizard. זה יצר לעצמו קרקע איתנה בקרב הקוסמים הפופולריים. זה באמת אשף מדהים שיש כמה מהתוכנות הטובות ביותר, בונה ותחזוקה.

18) אשף מטרופולין

אשף הקודי המטרופוליני

לחץ כאן להורדת אשף המטרופוליטן

Bugatsinho פיתח את האשף הזה, ויש לו תוספות רבות להזרמת ערוצי IPTV וחדשות במכשירי אנדרואיד. הוא מדורג בין אשפי ההתקנה של קודי הטובים ביותר.

19) הקוסם הג’יני

אשף הטלוויזיה genie tv - -

הורד את אשף הטלוויזיה Genie

אשף נוסף מבין האשפים הטובים ביותר לקודי הוא אשף הטלוויזיה Genie. האשף Genie קיים כבר לא מעט זמן ויש לו כמה תוספות, משחקים ויישומים נחמדים למכשירי אנדרואיד. אשף זה הוא אמין ולא נעלם למרות המצב הנוכחי של התוספות של צדדים שלישיים.

20) פורטל הקהילה

אשף פורטל הקהילה

פורטל הקהילה הוא תוספת נהדרת לתוכנות שיש בה את רוב התוספות הפופולריות בספרייה. דבר חדשני יותר באשף זה הוא שמשתמשים יכולים ליצור איתם תבניות מותאמות אישית. יש לו קטע תחזוקה נחמד וגם כמה הדרכות. ניתן להתקין אותו דרך מאגר Noobs ו- Nerds.

אשפי ההתקנה הטובים ביותר של קודי עבור ליה גרסה 18

21) אשף KodiMaster

אשף הקודימסטר

הורד את אשף KodiMaster

הדבר הטוב ביותר באשף זה הוא הממשק האטרקטיבי שלו; מאוד מסודר ופשוט. יש בו תוספות המסווגות כראוי לסרטים, תכניות טלוויזיה, טלוויזיה חי, ספורט וכו ‘.

22) אשף הברווז

אשף הברווז קודי

מאקי דאק היה האשף הפופולרי ביותר שכן הוא ביתם של התוספים הטובים ביותר ובונה מזה זמן רב. משתמשים תמיד סמכו על Mucky Duck עקב האיכות המסופקת על ידי זה. אין סיכוי שתוכל להזניח את זה, מומלץ מאוד לנסות את זה. הוא מחזיק בעמדה איתנה בין מיטב מכשפי הקודי.

מילים אחרונות

מכשפי Kodi Wizards 17.6 היא אפשרות טובה יותר לבחור ולא לרוץ אחרי addon בודד. הסיבה מאחור היא שהאשף מספק מספר אפשרויות להוסיף לבחירה, וחוסך זמן ומאמץ. רשמנו עבורכם כמה ממכשירי ההתקנה הטובים ביותר של Kodi, אל תשכחו לבדוק אותם. למידע על סטרימינג מאובטח, בקר במדריך “כיצד להתקין VPN ב- Kodi”.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map