ExpressVPN Netflix | גש לנטפליקס האמריקנית באמצעות אפליקציית ExpressVPN

מנסה לגשת לתוכן הטוב ביותר ברשת Netflix ולא מצליח לעשות זאת? נסה לשלב את שירות ה- VPN הטוב ביותר עם שירות הסטרימינג הטוב ביותר. זה נכון, נסה שילוב של ExpressVPN Netflix וגש ל- Netflix ארה”ב מלאה או לספריה של כל מדינה במדינה שלך.


צא לסיור במדריך שלנו ובדוק כיצד תוכל ליהנות מזרם עם ExpressVPN או להשלים אפשרויות של Netflix VPN.

ספריות הגבלת הגיא של Netflix

נטפליקס אינה פופולרית רק בגלל איכות התוכן שלה, אך היא גם מספקת מגוון תכנים.

לאנטפליקס האמריקאית יש את הספרייה הגדולה ביותר לסרטים ותוכניות טלוויזיה עם 4,593 סרטים ו -1,157 תוכניות טלוויזיה, וספירה.

עם זאת, למרות שיש להם תכנים מכל העולם, ספריית Netflix האמריקאית מוגבלת גאוגרפית וניתן לגשת אליהם רק בארה”ב ותוכלו לגלות באיזה מופע כדאי לצפות ב- netflix..

לכל מדינה בה פועלת נטפליקס יש ספריה שונה בגלל בעיות בזכויות יוצרים. אזורים כמו מדינות מרכזיות באסיה ומדינות אחרות באירופה מקבלות רק 5% -25% גישה לספריה השלמה. הסיבה העיקרית מאחורי הגבלה גאוגרפית זו היא ההבדל במדיניות ותקנות זכויות היוצרים המשתנות מאזור לאזור. בעבר גישה לאינטרנט פרטית שרתי Netflix עברו בקלות על מגבלה זו. אבל הדברים השתנו ו- ExpressVPN מצליח למדי להיות ה- VPN הטוב ביותר של Netflix.

שרתי עבודה של Expressvpn Netflix

שירותי VPN רבים טוענים כי הם עוקפים מגבלות של נטפליקס אך טענות אלה אינן תמיד נכונות ופעמים רבות מתגלות ככשלות. משתמשים שהם חדשים בעולם הסטרימינג נקלעים לטענות כה מטעות ובסופו של דבר קונים את שירותי VPN שאינם מסוגלים מספיק לעקוף את מגבלות ספריית נטפליקס..

כדי לאשר את יכולת הגישה של שרתי ExpressVPN פנינו לתמיכת החיים שלהם והם הבטיחו לנו שהשרתים שלהם עובדים.

שרתי Expressvpn netflix

nordvpn netflixמצפה לזרם של נטפליקס? ביטול החסימה של ExpressVPN הגבלה גיאוגרפית של Netflix. על מנת לגשת לנטפליקס ארה”ב, בריטניה או ספריית מדינה אחרת. אנו ממליצים להשתמש ב- VPN ולשנות את המיקום שלכם למדינה הרצויה כדי להזרים את כל מה שזמין בנטפליקס.expressvpn cta

האם ExpressVPN עוקף הגבלה גיאוגרפית של Netflix? בדיקה אמיתית

החלטנו לבדוק טענות שהושמעו על ידי ExpressVPN כי השרתים שלהם יכולים לגשת למגבלות הגיאוגרפיות של Netflix ולספק גישה לספרייה האמריקאית של Netflix. מכאן שאנחנו רכש ExpressVPN תוכנית החבילה, מחוברת לשרת בארה”ב וגישה ל- Netflix.com והצלחנו לגשת לספריה של ארה”ב של נטפליקס. ExpressVPN הוא ספק אמין ביותר לזרם ותוכל להעריך זאת מהעובדה שאפילו משתמשי Kodi מכנים זאת אחד VPN הטוב ביותר של Kodi..

אם ברצונך לגשת לת’ור ראגנארוק או לכל אחד מהסרטים האהובים עליך מהספרייה בארה”ב מחוץ לארה”ב, תקבל את ההודעה הבאה.

האם ExpressVPN עוקף הגבלה גיאוגרפית של Netflix? בדיקה אמיתית

תמונה זו, המוצגת למטה, מסמנת את הסרט הפופולרי “Thor Ragnarok”, הזמין רק בארה”ב, ללא חסימת אזור אחר דרך VPN מוביל..

שגיאות / בעיות של Expressvpn Netflix

שגיאות ExpressVPN Netflix

ישנן שגיאות שאתה עלול להתמודד כשאתה מנסה לגשת ל- Netflix באמצעות ExpressVPN. להלן רשימה של שגיאות ExpressVPN Netflix:

1. סכסוך כתובות IP

רוב הסיכויים שתיתקל בשגיאה זו למרות שאתה מחובר לשרת VPN. לפעמים ה- IP שלך לא משתנה לאחר התחברות לשרת. שגיאה נפוצה מתרחשת כמעט בכל שירות VPN בגלל כמה באגים ותקלות טכניות. במקרה כזה, כאשר ה- IP שלך אינו מוסווה או משתנה ומנסה לגשת לנטפליקס, לא ניתנת לך הגישה.

2. נושא ה- DNS

לפעמים האתר שאתה מנסה לגשת אליו מאחזר את ה- DNS שלך מספק האינטרנט שלך כשהוא נותר במטמון של המכשיר שלך ומכאן יוצר עבורך טרחה. חומת האש של Netflix והשרתים חכמים מאוד והם מזהים את לולאות ה- DNS וה- IP שלך בקלות רבה. לכן שגיאות מסוג זה אינן מאפשרות לך לעקוף את מגבלות נטפליקס.

3. תצורת פרוקסי לא תקינה

ייתכן שתצורת ה- proxy של הדפדפן שלך לא מעודכנת או שהיא מוגדרת כהלכה וגורמת לך בעיות. אם ה- Proxy שלך לא מוגדר כהלכה, לא תוכל לגשת לספריית Netflix US.

4. שרתי ExpressVPN אינם עובדים / אינם מגיבים

בעיה נפוצה בכל שירותי ה- VPN היא חוסר התגובה אם השרתים העלולים להתרחש בכל עת. העובדה שנטפליקס החלה לחסום VPN ו- proxies יצרה נושא נהדר עבור שירותי VPN רבים. רק שירותי VPN מעטים הצליחו לעקוף את המגבלות ובנסיבות כאלה כאשר השרתים אינם עובדים, המשתמש צריך לסבול.

ExpressVPN Netflix אינו עובד בתיקונים

1. סכסוך כתובות IP

זוהי שגיאה נפוצה וניתן לתקן אותה בקלות. פשוט הפעל מחדש את אפליקציית ExpressVPN ונסה להתחבר מחדש ל- VPN הרצוי. ואז בדוק, ה- IP שלך ישונה.

2. נושא ה- DNS

אם אתה משתמש ב- Windows, אתה יכול לתקן שגיאה זו על ידי השלבים הבאים:

 1. עבור לתפריט ההתחלה של המחשב האישי שלך > לחץ על כל התוכניות > לחץ על אביזרים.
 2. בחר בתכונה הפעלה מכאן או אם אתה משתמש ב- Windows 8 או 10, לחץ על המקשים “מפתח Windows + R ” לפתיחת תכונת ההפעלה.
 3. כעת, הקלד “cmd“בשדה הפקודה של תיבת הדו-שיח.
 4. כאשר נפתח שורת הפקודה, הקלד “ipconfig / flushdns” והקש Enter.

כעת ה- DNS שלך יסומק ותוכל לגשת לספריה של Netflix בארה”ב.

3. תצורת פרוקסי לא תקינה

קביעת התצורה של הגדרות פרוקסי וחיבור לדפדפן מעט מורכבות ומורכבות. לכן לכל דפדפן יש נוהל פתרון בעיות מלא למקרים כאלה במדריך העזרה שלהם. אם אתה נתקל בבעיה כזו, לחץ על הדפדפן המתאים לך לפתרון:

 1. Mozilla Firefox
 2. גוגל כרום
 3. ספארי

4. שרתי ExpressVPN אינם עובדים / אינם מגיבים

אם אתה נתקל בבעיה כזו, בה החיבור לשרת נכשל, צור קשר מייד עם התמיכה של ExpressVPN בשידור חי. אם זה לא עוזר, נסה להתחבר מחדש לניתוק ה- DNS באופן ידני. סיפקנו את הקישור לתצורת שרת DNS ExpressVPN למטה, לחץ עליו כדי לחקור מידע נוסף:

 1. תצורת שרת DNS עבור Windows
 2. תצורת שרת DNS עבור Mac
 3. תצורת שרת DNS עבור לינוקס

Netflix ExpressVPN Reddit ביקורות

צופי זלילה בכל העולם משתמשים ב- ExpressVPN לצורך סטרימינג ברשת נטפליקס ונראה שהם נהנים עם זה. הסיבה לכך שהשתמשנו במילה “נראה” היא בגלל ביקורות המשתמשים הזמינות ב- Reddit. הנה, תראו:

תגובה מהדיון התגובה של BlindSins מהדיון "מהם שרתי ExpressVpn בארה”ב שעוד עובדים עם נטפליקס ?".

שרשור זה היה שאלה לגבי השרתים העובדים והמשתמש השיב בפירוט והחמיא לתמיכה של ExpressVPN.

הערה מהדיון .

להלן פתיל נוסף, האדם שהתחיל פתיל זה נראה מאוד רומנטי וזה מרגיש כאילו הוא לקח את המונח “נטפליקס וצינה” לרמה חדשה לחלוטין. בכל אופן, השאלה ששאל נענתה במדויק מאוד והאדם שיבח את ExpressVPN על נטפליקס.

Expressvpn Netflix נחסם בשנת 2018

נטפליקס זיהתה מספר גדול של משתמשים הניגשים לספריה האמריקאית דרך שירותי VPN ושרתי פרוקסי. ברור שהדבר עורר דאגה רבה עבור נטפליקס ומכאן שהחלו לתכנן לחסום את שירות ה- VPN והפרוקסי הללו.

נטפליקס הטמיעה מערכת גילוי VPN ייחודית החוסמת את התעבורה המגיעה דרך שרתי VPN.

זו הסיבה לכך שמשתמשים רבים המנסים לגשת לנטפליקס עם שירותי סמנכ”ל נכשלים.

בהתחלה, שירותי VPN רבים מובילים, כולל ExpressVPN, לא הצליחו לגשת לנטפליקס ארה”ב, אך הדבר הטוב ביותר ב- ExpressVPN הוא שהוא מצא דרך לחדור לנטפליקס וכעת השרתים שלה בארה”ב מצליחים לעקוף את ההגבלות המיושמות בקלות רבה.

עם זאת, מרדף החתול והעכבר הזה ימשיך להתקדם ונטפליקס עשויה שוב לנסות להפיל את ExpressVPN למטה אבל זה עדיין לא נראה. במקרה וזה, ייתכן שמשתמשים יצטרכו לחכות זמן מה עד שרתי ה- VPN יתחילו לעבוד שוב או שהם צריכים לבחור בכל שירות VPN אחר שעשוי לאפשר להם גישה ל- Netflix..

כיצד לקנות ExpressVPN עבור Netflix מכל מקום

קניית ExpressVPN עבור Netflix היא הליך קל מאוד ותוכלו לקנות ExpressVPN מכל אזור בעולם על ידי ביצוע הפעולות הבאות:

 1. עבור לאתר ExpressVPN ולחץ על הכרטיסייה “קבל ExpressVPN”.
 2. ייפתח דף חדש המציג את כל תוכניות החבילה.
 3. בחר בתוכנית החבילה הרצויה לך.
 4. ציין את כתובת הדוא”ל שלך לרישום.
 5. בחר את אמצעי התשלום שלך.
 6. הקלד את הפרטים, המידע ולחץ על “הצטרף עכשיו”.
 7. לאחר לחיצה על “הצטרף עכשיו”, תקבל דוא”ל המכיל את פרטי הכניסה שלך.
 8. עכשיו הורד את יישום ExpressVPN והתקן אותו במכשיר שלך. קבע את התצורה של היישום והתחבר לאפליקציה עם האישורים המצורפים.
 9. בחר שרת ארה”ב מועדף לחיבור ופתח את netflix.com.

הנה יש לך את זה, קל!

האם ExpressVPN עובד עם נטפליקס?

כן, ExpressVPN עובד עם Netflix ומשתמשים אחרים וספק השירות אישר זאת גם כן. בדקנו זאת גם כדי לוודא שהטענות שמציע ספק השירות נכונות.

מילים אחרונות

Netflix הוא שירות הסטרימינג המוביל בעולם בתעשיית הבידור ובדומה, ExpressVPN הוא ספק שירותי ה VPN המוביל. שילוב של שני שירותים אלה לצפייה בזלילים הוא ללא ספק יופי שכן הוא מאפשר לך גישה לספריית Netflix השלמה שאינך יכול לקבל אם אתה מאיזור אחר מאשר ארה”ב. סיפקנו לך תובנה מלאה של שילוב ה- ExpressVPN Netflix ואנחנו מקווים שלא יהיו לך בעיות כעת. המשך לזרום והישאר בטוח!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map