ספורט מטריקס Kodi Addon: מדריך להתקנה שלב אחר שלב לקודי קריפטון 17.6

מוסף מטריקס ספורט קודי מספק דיו זורם בשידור חי לספורט אמריקאי וגביע העולם בפיפא. התוסף הזה הוא למעשה צורה מאולתרת של התוסף הפופולרי Pure Sports Kodi, שהיה זמין דרך ריפו טהור ו- Pure Repo התארח על ידי מאגר בלמו.


עם זאת, מאגר בלמו ירד ולקח את כל התוספות האלה איתו. תוספות ספורט לקודי הינן מאוד אחוריות וזו הסיבה שלמטריקס לספורט יש חשיבות רבה בקרב המשתמשים, וזה מועדף עם vpn ב- kodi.

מאגר הספורט של Matrix Kodi Addon

ספורט Matrix Kodi Addon זמין דרך ה- MasterZd Repo, הכולל את כל התוספות הגדולות של קודי כמו Neptune Rising, Uranus, ו- Planet MMA וכו ‘. בעבר, זה היה זמין דרך מאגר בלמו המפורסם, אך זה נסגר לפני מספר שבועות ומאז, המשתמשים בקודי נותרו חסרי אונים.

להלן כתובת האתר של המאגר: http://kodimatija.eu/repo/

כיצד להתקין מטריצת ספורט על Kodi Krypton גרסה 17.6 ומטה

בצע את הצעדים המוזכרים להלן כדי להתקין תוסף Sports Matrix Kodi במכשיר שלך:

 1. פתוח קודי > הקלק על ה הגדרות (ציוד סמל) > חלון חדש ייפתח ותראו כמה אפשרויות > בחר מנהל קבצים מהאפשרויות הזמינות > לחץ לחיצה כפולה על הוסף מקור אפשרות.כיצד להתקין מטריצת ספורט על Kodi Krypton גרסה 17.6 ומטה
 2. תיפתח תיבת דו-שיח, לחץ על המקרקעין  > סוג http://kodimatija.eu/repo/ > לחץ על בסדר > תן שם לזה כתובת אתר כפי ש “MasterZdולחץ בסדר > בדוק שוב את כתובת האתר והשם שהוזנו ולחץ שוב על אישור כדי לסגור את תיבת הדו-שיח.הורד מוסף מטריקס קודי
 3. חזור לתפריט הראשי של Kodi ולחץ על תוספות מהחלונית השמאלית בתפריט > הקלק על ה קופסא סמל.הגדרת מטריצת ספורט על קודי ג'רביס
 4. כעת לחץ על התקן מקובץ zip אפשרות > בחר MasterZd > לחץ על repository.masterzd-1.1.5 > המתן להתראה.קובץ zip מטריצת ספורט
 5. לאחר הופעת ההודעה, לחץ על התקן מהמאגר > בחר MasterZDRepo > פתח את ה תוספות וידאו תיקיה > גלול את הרשימה ובחר מטריקס ספורט > לחץ על להתקין ולחכות להודעה.

מאגר מטריצות ספורט

הורדה של מטריקס ספורט קודי

הורדה ישירה היא הדרך הפשוטה ביותר להתקנת כל תוסף, ואם ברצונך לבחור נוהל זה, בצע את הצעדים הבאים:

 1. הורד את מאגר מאגרי MasterZd קובץ. (Http://kodimatija.eu/repo/repository.masterzd-1.1.5.zip)
 2. פתח את קודי.
 3. לחץ על תוספות כרטיסייה
 4. הקלק על ה קופסא סמל.
 5. כעת לחץ על התקן מקובץ zip אפשרות.
 6. דפדף במערכת שלך וטען את קובץ ה- zip שהורדת > המתן להתראה.
 7. לחץ על התקן מהמאגר.
 8. בחר מאסטרזד ריפו.
 9. פתח את ה תוספות וידאו תיקיה.
 10. בחר מטריקס ספורט.
 11. לחץ על להתקין > המתן להתראה.

מטריצת ספורט למטה / לא עובדת / שגיאות / תיקונים

אין זרמים זמינים

אחת השגיאות הנפוצות ביותר בתוספות להזרמת וידאו של צד שלישי היא השגיאה ‘אין זרמים זמינים’. זה מופיע במהלך ניסיון לגשת לזרם מהרחבה.

הסיבה הבסיסית מאחורי שגיאה זו היא חוסר זמינותם של ספקים או קישורי סטרימינג. סיבה נוספת היא שבגלל המטמון המעונן, המגרדים אינם מצליחים לגרוט קישורי סטרימינג.

לתקן

כדי לתקן שגיאה זו, נקה את מטמון התוספים שלך ואת ספקי התוכנה והתוסף יוכל לתפוס קישורי סטרימינג בקלות. דבר נוסף שיש לבדוק, האם התוסף שלך מעודכן או לא. אם יש עדכון זמין, בצע את זה.

התקנת התלות נכשלה

משתמשים רבים של תוספי ספורט Matrix Kodi דיווחו על שגיאה זו מכיוון שהמודעה הזו הייתה זמינה בעבר באמצעות ה- Pure Repo, בהנחיית Blamo Repository.

מאגר בלמו נסגר לאחרונה וכל משתמשי Kodi שמנסים להתקין את טופס ההרחבה הזה המקור הקודם מתמודדים עם בעיות תלות.

בעיה זו מתעוררת כאשר יש למאגר כמה קבצים חסרים או אם המאגר מיושן.

לתקן

התקן את תוסף Sports Matrix Kodi ממאגר MasterZd (כאמור לעיל בהליך ההתקנה). מכיוון שהוא אינו זמין בשום מקום אחר מלבד מאגר זה ויש לו את הגרסה המעודכנת של ספורט מטריקס.

סיכום

Ace Streams מועדפים מאוד על ידי משתמשי Kodi בגלל חווית הזרמת החלקה שלהם. רק מעט תוספות ספורט של קודי המספקות חוויה איכותית ומטריקס ספורט נכנסו לתחרות בזמן הנכון.

הזרמת קישורים המסופקים על ידי תוסף זה עובדת באופן מושלם מודעה שזה מה שחשוב. העובדה שהתוספת הזו מעדכנת את הזמן לתיאום היא דבר נהדר לראות מכיוון שזה מראה שהרחבה זו כאן כדי להישאר.

עם זאת, השימוש בתוסף Kodi של צד שלישי לצורך סטרימינג אינו בטוח כלל בגלל בעיות הפרטיות. לכן, השתמש ב- VPN כדי להגן על החופש המקוון שלך ולזרם ללא חשש מכל טרחה או הפרעה.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map