כיצד להתקין את אשף ארס על הדרכות Kodi Leia, Krypton ו- Jarvis

ריפו פרוייקט ארס

עדכון: הקוסם של ארס אמר בעבר כי הוא מושבת. עם זאת, Ares Wizard חוזר עם כתובת אתר חדשה והרבה מבנים חדשים.


פרויקט Ares הוא המאגר של אשף Ares המכיל טונות של תוכן מדיה כולל תוספות קודי של צד שלישי והתוספות של Ares משל עצמו. האשף נמצא בתוספות התוכנית שלו ועל ידי הורדת האשף אתה מקבל תוספות ומאגרים שונים לקודי שלך. במדריך זה אנו נספק הוראות כיצד להתקין את אשף ארס בקודי בשלבים פשוטים. אז, המשך לקרוא!

שימו לב, חלק מההרחבות הזמינות בארס קודי מוגבלות גיאוגרפית ו VPN ב- Kodi נחוץ כדי לבטל את חסימתן..

כתובת אתר חדשה של אשף Ares

אשף זה הושבת בשנה שעברה וכל קהילת קודי נדהמה לשמוע את החדשות המצערות. האשף היה מרכיב מרכזי של קודי לכל חנון של קודי וכאשר הוא יצא מהמשחק, המשתמשים לא נותרו מושג כיצד להחליף אותו.

עם זאת, מאז שהיא חזרה, קהילת קודי קיבלה אותה בזרועות פתוחות. האשף חזר עם כתובת אתר חדשה, כלומר “http://ares-repo.eu/”. משתמשים יכולים לגשת בקלות לכתובת אתר זו כדי להשתמש באשף המועדף עליהם הכולל פתרונות לכל צרכי המשתמש של Kodi.

כיצד להתקין את אשף ארס בגירסת 18.5 ומטה Kodi Leia

 1. פתוח קודי > הקלק על ה אייקון הילוכים > הקלק על ה מנהל קבצים > לחץ פעמיים על הוסף מקור.
 2. לחץ על <אף אחד> > הקלד כתובת אתר זו http://ares-repo.eu/ > לחץ על בסדר > תן כתובת URL זו בשם AresBuild > לחץ על בסדר > בדוק שוב את השם ואת כתובת אתר ואז לחץ בסדר לסגירת תיבת הדו-שיח.
 3. חזור אל שלך מסך הבית של קודי > לחץ על תוספות > הקלק על ה סמל תיבה > בחר את התקן מאפשרות קובץ Zip > לחץ על AresBuild ולחכות להודעה.
 4. עכשיו חזר ל מסך הבית ולחץ על הוסףons כרטיסייה > לחץ על תכנית הוסףons ובחר אשף ארס.

זה כל כך פשוט!

כיצד להתקין אשף Ares חדש ב- Kodi – מדריך וידאו

כיצד להתקין את אשף ארס בגירסת 17 או יותר של Kodi Krypton

 1. פתח את Kodi מהמערכת שלך > לחץ על סמל ההגדרות > בחר מנהל קבצים > לחץ לחיצה כפולה על הוסף מקור.כיצד להתקין את אשף ארס בקודי
 2. כאן תראה תיבה מופיעה אז לחץ על המקום בו כתוב ‘אין’ > כעת היא תבקש את כתובת האתר, לכן הקלד http://areswizard.uk/ ולחץ על אישור > כעת הקלד את שם מקור המדיה ‘Ares’ ולחץ על אישור > לחץ שוב על אישור.כיצד להתקין אשף ארס בגרסת 17 של קודי קריפטון
 3. כעת חזרו לתפריט הראשי של Kodi על ידי לחיצה על מקש ‘Backspace’ > לחץ על תוספות > ואז סמל מתקין חבילות.אשף ארס בקודי
 4. עכשיו אתה צריך ללחוץ על התקן מאפשרות קובץ Zip > לאחר מכן לחץ על Ares > respository.aresproject > repository.aresproject-0.0.8 > עכשיו חכה להתקנתו.כיצד להוסיף את אשף ארס ב-
 5. ברגע שהוא מותקן אתה צריך לחץ על אפשרות התקנה ממאגר > ואז למצוא ו לחץ על פרויקט ארס > עבור אל תוספות התוכנית > אשף ארס > להתקין > ייקח מספר דקות להתקנה.ההתקנה של
 6. חזור שוב לתפריט הראשי של קודי > לחץ על תוספות > תוספות לתוכנית > לאחר מכן לחץ על אשף Ares > זה יתקין ויטען אוטומטית את האשף שיימשך מספר דקות.הגדרות קוד אשף ארס - -
 7. ברגע שזה ייעשה, הוא יכוון מחדש את משתמשי Kodi לאשף שלו שם תוכלו לבחור הרחבות ו- Builds. אז תיהנו!

אשף התצורה של ארס קודי

כיצד להתקין את אשף ארס בגירסת 16 או למטה של ​​Kodi Jarvis

 1. הפעל את קודי ג’רוויס > מערכת > מנהל קבצים > לחץ פעמיים על הוסף מקור > לחץ על אף אחד והקלד את כתובת האתר kodivpn.co/repo/ares.zip ו- לחץ על בוצע > הקלד שם ‘Ares’ ו- לחץ על בוצע > עכשיו לחץ על אישור.
 2. חזור למסך הבית של קודי היכן שתצטרך לחץ על מערכת > ואז תוספות > התקן מהאפשרות File Zip > ארס > repository.aresproject > repository.aresproject-0.0.8.zip > המתן להתקנתו.
 3. כעת בחר באפשרות התקן מהמאגר > כנסו לפרויקט ארס > לחץ על תוספות תוכנית > כעת לחץ על אשף Ares > להתקין > המתן לסיום.
 4. עכשיו חזר למסך הבית של Kodi > לחץ על מערכת > תכנית > תוספות > אשף ארס > זה יתחיל להתקין את אשף ארס בקודי שלך > לאחר ההתקנה תוכלו להשתמש באשף Ares.

כיצד להתקין את אשף Ares ב- FireStick

 1. כל שעליך לעשות הוא להתקין קודי על מקל האש שלך התקן.
 2. לך ל אפשרויות למפתחים > הפעל ניפוי באגים ויישומים ממקורות לא ידועים.

מכאן והלאה, עקוב אחר הצעדים שהוזכרו לעיל להתקנה של אשף ארס בקודי קריפטון. ההליך יישאר דומה בדיוק לזה.

אשף ארס הורד

כדי להוריד ישירות את האשף ב- Kodi, עליכם ללחוץ על קישור זה אשר יבקש את רשותכם להוריד קובץ zip במערכת שלכם. זוהי שיטת הורדה ישירה של מיקוד, בה תוכלו לדלג על שלושת השלבים הראשונים כמתואר באשף עבור קטע Kodi Krypton. לאחר שהורדת את קובץ ה- zip במערכת שלך, עליך לבצע את השלבים שלהלן:

לחץ על התקן מקובץ מיקוד > כעת נווט בקובץ ה- zip אותו הורדת במערכת שלך > עכשיו המתן להתקנה.

כעת עקוב אחר אותו נוהל משלב 5 שהודגש בסעיף לעיל.

אשף Ares חדש

הגרסה האחרונה של אשף ארס כוללת כמה תכונות בעלות ערך מוסף שיסייעו לכל משתמש בקודי. להלן התכונות שהוספו לאחרונה לאשף:

גיבוי

כעת משתמשים יכולים ליצור גיבוי של חשבונות Trakt ו- Real Debrid שלהם בקלות באמצעות תכונת הגיבוי. זה יעזור להם לשמור על הנתונים שלהם אם יתקנו מחדש את התוסף או יתעדכן את Kodi / add-on.

הגדרות

תפריט ההגדרות נעשה מקיף יותר ומאפשר למשתמשים לסנן את התוכן ולבדוק אם יש עדכונים לבנות ולבצע שינויים בתצורות המכשיר..

 ציוצים

תכונת ה- tweaks החדשה מאפשרת למשתמשים לנקות את המטמון באופן מיידי יותר ולתקן את כתובות האתרים של הספק שלהם. תיקוני כתובות וניקוי מטמון מסייעים בשיפור איכות הזרימה ומהירות Kodi.

 תחזוקה

כל זה וכלים רבים אחרים נוספים נוספו בתפריט התחזוקה כדי לעזור לכם להזרים עם אשף זה בצורה חלקה מבלי שתצטרכו לדאוג לנושאי איכות ואחסון. לסעיף זה נוספו אפשרויות כמו ניקוי תמונות ממוזערות, ניקוי מטמון וניהול חשבונות. כמו כן הוצג חלון קופץ בנושא תצורת המבנה.

אשף ארס לא עובד

בעת השימוש באשף זה אתה עלול להיתקל בבעיות נפוצות כגון הופעה של המסך השחור שבו אשף Ares לא מצליח לטעון Builds. הסיבה לכך שאתה מתמודד עם בעיות אלה נובעת מהעובדה שאתה משתמש בגירסה הקודמת של Kodi. הגרסה האחרונה של Kodi היא קריפטון גרסה 17.3.

פיתרון

אתה יכול למצוא Kodi חדש להתקנה במערכת שלך או גרסה אחרונה. ניתן למצוא אותו במאגרי קודי שונים, כולל מאגר משלו. מומלץ להוריד אותו ממאגר משלו כך שתקבל גרסה עדכנית.

אשף ארס בונה הכי טוב

Kodi Builds מכיל ערוצים שמורידים אוטומטית ב- Kodi שלך ברגע שאתה מוריד את האשף. כמה מהמבנים הטובים ביותר של אשף ארס מופיעים ברשימה שלהלן:

 1. דופק
 2. אפולו
 3. CosmicSaints
 4. בריאן קודי
 5. CHAPPiE
 6. דורקס
 7. Dugz Build
 8. ביאג’יו בנה
 9. קריפטוניט
 10. טיטאן

חלופות אשף ארס

 1. מאגר SuperRepo (מדריך התקנה)
 2. נובים & מאגר Nerds (מדריך התקנה)
 3. מאגר SportsDevil (מדריך התקנה)
 4. מאגר קודיל (מדריך התקנה עם תוספת לאמנה)

פורום ארס

כדי להשתתף או לקבל תובנה של האשף, תוכלו לבקר בפורום. משתמשי Ares ואנשי Ares משתתפים רבות בכדי לבדר אנשים עם שאלות או הצעות. בפורום ישנם תמיד נושאים חדשים שבהם המשתמשים יכולים להועיל להם על ידי קריאה בטרנדים והצעות שונות.

מילים אחרונות

Ares מאפשר לך להוריד תוספות שונות במקום אחד ומבלי לשבור זיעה. ארס אינו דומה לאף מכשף אחר שיש לו תוספות משלו לכושר, ספורט, וכל כך הרבה יותר. אתה יכול להזרים ספורט חי והדגשים בהישג ידך. אז נסו להתקין את אשף ארס בקודי ותיהנו מכל חבילת בידור שהיא מציעה.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map