VPNs אלה מספקים סטרימינג חלק עבור Netflix | חמשת ה- VPN של נטפליקס המובילים

נטפליקס היא כיום השם הגדול ביותר בתעשיית הבידור. מיליוני משתמשים מסתמכים על שירות זה לצורך מילוי צרכי הבידור שלהם. משתמשים רבים עושים זאת בעזרת ה- VPN הטוב ביותר עבור Netflix כדרך לעקיפת הדרך להשיג את Netflix האמריקנית בארצם. בעוד שהרבה צופים פשוט לא מצליחים להשתמש ב- VPNs בחינם העובדים עם נטפליקס, מכיוון שאין.


נטפליקס הפיצה את הרשת שלה ביותר מ -190 מדינות ברחבי העולם וזה סייע לה לתפוס נתח שוק גדול. עם זאת, למרות שכל המדינות הללו מהוות חלק מהרשת של נטפליקס, הן אינן חולקות את אותה ספריית תוכן.

פירוש הדבר כי כותרות התוכן הזמינות ונגישות ב- Netflix מארצות הברית עשויות שלא להיות זמינות באזורים אחרים כמו הודו, איחוד האמירויות או יפן. הסיבה היא שלכל מפיצי תוכן יש מגבלות מסוימות ונושאי רישיון מונעים מ- Netflix להציע כל תוכן לכל אזור.

לכל אזור יש ספריית Netflix משלו, עם כמעט כותרות תוכן זהות לספריות אחרות למעט אלה שמוגבלות על ידי מפיצי תוכן בגלל בעיות רישוי..

במילים אחרות, יהיו לך מקורי Netflix נגישים ברחבי העולם בספריית Netflix בכל אזור, אך מופעים מסוימים מוגבלים לאזורים מסוימים. ניתן לעקוף את ההגבלה הגיאוגרפית הזו רק באמצעות שירות VPN אמין המציע אנונימיות מלאה או אחרת VPN עבור Netflix לא יעבוד..

נכון להיום נטפליקס הוא שירות הזרמת המקוון הנפוץ ביותר בכל רחבי העולם ואין ספק כי זו הבחירה הקודמת של כל צופה. הסיבה העיקרית שמאחורי הפופולריות הזו של נטפליקס היא שהיא מציעה מגוון גדול של תכנים לכל אזור ואיכות הסטרימינג יוצאת מהכלל.

להלן רשימה של כמה מדינות ידועות מתוך 190+ מדינות, עם גישה לנטפליקס:

בריטניה (בריטניה)בנגלדשישראלסרי לנקה
ארצות הבריתבלגיהאיטליהשבדיה
אוסטרליהברזילמלזיהשוויץ
גרמניהבולגריהמקסיקוטורקיה
אפגניסטןקנדההולנדאיחוד האמירויות הערביות
הודודנמרקרומניהסרי לנקה
צרפתמצריםערב הסעודיתשבדיה
פקיסטןיווןסינגפורשוויץ
יפןהונג קונגדרום קוריאה (הרפובליקה של קוריאה)טורקיה
ארגנטינהאינדונזיהספרדאיחוד האמירויות הערביות

זה היתרון שיש לנטפליקס על פני מתחרותיה האחרות!

מהי שגיאת Sreaming של נטפליקס?

הגבלת הגיאוגרפיה של נטפליקס היא הדבר היחיד ששומר זלילה שונא את זה כי חוץ מזה, אין מה להתלונן עליו!

בהתחלה, משתמשים רבים ניסו לעקוף את המגבלות הגיאוגרפיות לגישה לספריית Netflix האמריקאית (שיש לה את הכותרות והמספר הגבוה ביותר של כותרות תוכן) באמצעות שרתי פרוקסי, שירותי אינטרנט פרטיים נטפליקס ושירותי VPN בחינם..

בתחילה הם הצליחו לנסות את הדרך לעקיפת הבעיה, אך הדבר פגע קשה במוניטין של נטפליקס ובהכנסות וביושר של מפיצי תוכן..

כאשר השימוש בפרוקסי ו VPNs נהפך לפרקטיקה בולטת, נאלצה נטפליקס לנקוט בפעולה רצינית נגדה. לכן, Netflix הגיע עם חוסם ה- VPN שיכול לאתר ולהגביל את השרתים והשרתים של ה- VPN לגשת אל Netflix..

חסימת VPN התבררה לטובה עבור Netflix מכיוון שלא ניתן להשתמש בשרתי פרוקסי נוספים ו VPNs בחינם כדי לעקוף את המגבלות..

שירותי ה- VPN הפופולריים רבים כמו גישה פרטית לאינטרנט, שטענו כי הם ה- VPN הטוב ביותר עבור Netflix, הוגדרו לרשימות השרתים שלהם. כאשר משתמשים ניסו לגשת לזרמי Netflix הם היו עוקפים את מגבלות הספריה דרך שרתים ברשימה השחורה או אפילו באמצעות שרתים חדשים, אך כאשר הם מנסים להפעיל את הזרם, Netflix מציגה שגיאה שנראית כך:

נטפליקס VPN לא עובד

שגיאה זו היא הדבר האחרון שכל משתמש VPN רוצה לראות!

חסימת VPN עוררה דאגה לספקי ה- VPN ונתנה להם תת-תחום חדש לצלול אליו. זו הסיבה לכך; ספקי ה- VPN המובילים בתעשייה החלו להוסיף עוד שרתים וספקים מסוימים אפילו הציעו תכונה מיוחדת של Unflix Unblock.

כיצד לצפות בנטפליקס באמצעות VPN?

נטפליקס וצ’יל! זה היה בעבר משפט הביטוי הפופולרי, אך כעת הוא הוחלף ל- Netflix ו- VPN!

VPN ל- Netflix הפך לכלי חיוני עבור צופים זלילים בכל רחבי העולם מכיוון שבלעדיו הם לא יכולים לגשת למיטב נטפליקס. ספקי ה- VPN המובילים מתמקדים מאוד באספקת השרתים הטובים ביותר עבור גיקים מהבילים מקוונים שעוקפים מגבלות גיאוגרפיות של Netflix מבלי שזוהו והם הצליחו בכך למדי..

לצפייה בנטפליקס עם VPN, בצע את הצעדים הבאים:

הערה: נניח שברצונך לגשת לספריה של Netflix בארה”ב מחוץ לארה”ב באמצעות VPN.

 1. רשמו את עצמכם לשירות VPN על ידי יצירת חשבון באתר הרשמי של ספק ה- VPN וקנו תוכנית מנוי. ישנן תכניות חודשיות, שנתיות ושנתיים המוצעות על ידי ספקי VPN רואות אילו מבין אלה מתאימים לצרכים שלך.
 2. הורד את לקוח ה- VPN מהאתר הרשמי של הספק.
 3. התקן את לקוח ה- VPN במכשיר שלך.
 4. פתח את היישום המותקן והתחבר לחשבון VPN שלך על ידי הזנת האישורים שרשמת באתר האינטרנט של הספק.
 5. כעת הלקוח יציג לכם תפריט של תכונות, בחרו את התכונה שמצדיקה את השימוש שלכם ב- VPN. כמו, אם אתה משתמש בביטול חסימה של ספריית Netflix, בחר מבין התכונות כמו הזרמת מקוונת, גלישה אנונימית או אנונימיות או כל תכונה דומה. לחלק מה- VPN קיימים תכונות לביטול חסימה של Netflix, אם ה- VPN בו אתה משתמש כולל תכונה זו, עבור לכדי תכונה זו.
 6. לאחר שהתחברת לשרת בארה”ב, פתח את הדפדפן ועבור אל Netflix.com.
 7. התחבר לחשבון Netflix שלך ותראה מולך את הספרייה האמריקאית המלאה של Netflix.

שם חסרת את חסימת הספרייה בארה”ב של נטפליקס באמצעות VPN. זהו הליך פשוט מאוד שכן ניתן לראות שלא נדרשים ציוצים לחומרה או תוכנה בהליך זה.

להלן דוגמא נוספת עבורך ביחס לשירות VPN המבטל את חסימת Netflix דרך סיומת דפדפן כרום ולא לקוח שולחן העבודה שלה..

PureVPN הוא אחד מספקי ה- VPN הפופולריים ביותר והוא העדיף מאוד על ידי חנונים זורמים מקוונים בגלל השירות הנהדר שלו. עם זאת, הדבר המעניין ביותר ב- PureVPN הוא שהיא יכולה לעקוף רק את מגבלות נטפליקס דרך סיומת הדפדפן שלה.

בצע את הצעדים הבאים להתקנה ולעקיפת מגבלות Netflix אם אתה משתמש ב- PureVPN:

 1. הירשם / הירשם כמנוי לכל תוכנית מנויים של PureVPN.
 2. הורד את סיומת הדפדפן PureVPN (Chrome או Firefox).
 3. לאחר שהוספת אותו לדפדפן, התחבר לחשבון PureVPN ופשוט לחץ על התחבר. תחובר לשרת האמריקני האופטימלי.
 4. כעת פתח את אתר Netflix והתחבר לחשבון Netflix שלך.
 5. חפש כל סרט או תוכנית טלוויזיה שרצית לצפות בהם אך לא היה נגיש באזורך.

פשוט!

Netflix חוסם VPN

נטפליקס יש דרך חכמה לתפוס את כל פורעי ההגבלה דרך חוסם ה- VPN שלה. כאשר משתמש מתחבר לשרת VPN, כתובת ה- IP של השרת מוסווה, ומאפשרת לו לעקוף מגבלות גיאוגרפיות.

עם זאת, כמה VPNs יכולים לשנות את כתובת ה- IP שלך אך לא את כתובת ה- DNS שלך, מה שמאפשר לחוסם ה- VPN של Netflix לזהות שאתה משתמש ב- proxy או VPN לצורך ביטול החסימה. חוסם VPN של Netflix בודק ומשווה את כתובת ה- IP וה- DNS שלך, ואם הם אינם תואמים זה מגביל את הגישה שלך לזרמים.

בעיה זו מתמודדת בעיקר על ידי פרוקסי, VPNs בחינם ומשתמשי VPN בינוניים מכיוון שספקים אלה עשויים לטעון שהם מציעים אנונימיות מוחלטת אך במציאות יש להם באגים הגורמים לדליפות DNS ובעיות רבות אחרות. השימוש בשירותים כאלה הוא תמיד מסוכן מכיוון ששירותי VPN כאלה גורמים לך להיות חשוף להתקפות פריצה ותוכנות זדוניות.

ה- VPN הטוב ביותר עבור Netflix יבטיח כי אין דליפות IP או דליפות DNS כך שתוכלו ליהנות מזרם ללא בעיות. לכן אני ממליץ תמיד לאנשים להשתמש בספקי VPN ידועים ואמינים ולא בשירותי VPN כאלה, העלולים לסכן את האבטחה והפרטיות שלך..

כיצד לעקוף את רשת ה- VPN של נטפליקס?

עקיפת איסור VPN של Netflix היא כבר לא משימה קלה מכיוון שנטפליקס חוסמת את הגישה ל- VPN באופן מיידי ולא רק זה, היא גם מפרטת את השרת הספציפי הזה ברשימת החסימות שלו. ספקי VPN רבים עדיין נאבקים בשיפור השירותים שלהם בעוד שספקי ה- VPN המובילים בתעשייה כבר יצרו לעצמם קרקע חזקה על ידי שיפור השירותים שלהם בכינוי ה- VPN הטוב ביותר עבור Netflix.

אם אתה מתמודד עם בעיות שעוקפות איסור VPN של Netflix, אתה באמת צריך לשנות את ספק VPN שלך!

בחר VPN שבאמת יכול לעקוף את האיסור של Netflix VPN ויש לו מגוון שרתים לבחירה מכיוון שכאשר השרתים מוגבלים הסיכוי לאיסור גבוה יותר.

כדי להקל על חששותיך, ריכזנו עבורכם את חמשת ספקי ה- VPN בהם תוכלו להשתמש ללא כל דאגה. סיפקנו גם את תוצאות בדיקות המהירות שלהם כדי להוכיח את אמינותן.

ה- VPN הטוב ביותר לנטפליקס שעובד בשנת 2018

ריכזתי את 5 ספקי ה- VPN לאחר שבדקתי את יכולת עקיפת ה- VPN שלהם ב- Netflix ואת מהירות הזרימה של השרתים שלהם..

Surfshark – VPN מס ‘1 עבור Netflix

Surfshark הוא ספק VPN מדהים ובעל תכונות מעולות ושירות מפרגן. זה פועל ללא כל הפרעות והוא מתחבר באופן מיידי לשרת שתרצה, מכל אזור שהוא. המהירות שלו היא הגורם העיקרי שהייתי ממליץ עליו לכל אחד.

גם אם אתה משתמש ב- Netflix ב- Kodi, אתה יכול להשתמש ב- VPN זה עבור Kodi.

נטפליקס cta

מקצוענים

קישוריות מהירה

חוסם מודעות ועוקבים משולב

500+ שרתים ברחבי 50 מדינות

תוספי דפדפן Chrome ו- Firefox

שרתים מהירים המבטיחים חווית סטרימינג נהדרת

אין דליפות DNS או IP

מדיניות קפדנית ללא יומנים

חסרונות

איקס No Kill Switch

הספרייה האמריקאית של נטפליקס אינה חסומה

התחברתי לשרת Surfshark US וניסיתי לגשת לספריית Netflix האמריקאית, התוכנית שחיפשתי הייתה “Penny Dreadful”, שמוגבלת לאזור ארה”ב בלבד ולא ניתן להזרים אותה מחוץ לארה”ב..

כריש לגלוש עם נטפליקס

ה- VPN התחבר לשרת כהרף עין והייתי מחובר לשרת Surfshark בארה”ב בלוס אנג’לס (כפי שאתה יכול לראות בתמונה למעלה). הצלחתי לגשת למופע הזה ללא כל טרחה ואיכות הזרם הייתה מושלמת. לא נתקלתי בבעיות או התרסקות באגרוף, וגם נטפליקס לא זיהתה את השימוש ב- VPN.

נהנתי מכל הפרק באיכות HD וכן, השתמשתי בחיבור אינטרנט של 20 מגהביט לשנייה. ביצעתי מבחן מהירות תוך כדי הזרמת התוכנית בנטפליקס עם SurfShark והזדעזעתי לראות את התוצאות:

מהירות הזרמת כרישים עם גלישה באמצעות נטפליקס - -

ExpressVPN – # 2 הטוב ביותר ב- VPN Netflix

ExpressVPN Netflix נחשב תמיד לספק ה- VPN הטוב ביותר אך היקר למדי מבין כל שאר הספקים. תכונות ExpressVPN מצוינות והביצועים שלה פשוט מדהימים. להלן מספר עובדות שמאפיינות את זה כ- VPN אופטימלי של Netflix:

מקצוענים

יש לה יותר מ -2000 שרתים בכ- 94 מדינות

מדיניות קפדנית ללא יומנים

קישוריות מהירה

3 חיבור סימולטני

אין מגבלת רוחב פס

תכונה מתג להרוג כלולה

חסרונות

איקס תוכניות במחיר יקר

ExpressVPN טוען שהוא שירות VPN מהשורה הראשונה ומעולם לא נתקלתי בבעיה כזו תוך כדי שימוש ב- ExpressVPN, שיכולתי לחשוב אחרת. עם זאת, בזמן שניסה לגשת לספריית Netflix האמריקאית באמצעות ExpressVPN, קרה משהו בלתי צפוי:

שרת שיקגו של ExpressVPN עבור netflix

שרת ExpressVPN שיקגו

כן, ניחשת נכון!

שרת ExpressVPN newyork עבור netflix

שרת ExpressVPN NewYork

ניסיתי לגשת לנטפליקס עם שני שרתי ExpressVPN שונים; ניו יורק ושיקגו. שניהם עקפו את המגבלות הגיאוגרפיות והצלחתי לחפש את המופע ‘חוק וסדר’ (מופע מוגבל גיאוגרפי). עם זאת, שניהם לא הצליחו להזרים את ההצגה מכיוון שלא הצליחו לעקוף את האיסור של ה- VPN של נטפליקס.

זה דבר שמעולם לא ציפיתי שיקרה אבל כשניסיתי לגשת לזרם דרך שרת ExpressVPN וושינגטון הבירה, זה עבד!

הזרם פעל לא רע ולא התמודדתי עם בעיות במהירות או בהגבלות דרך שרת זה. צפיתי בפרק השלם ולא התמודדתי כלל עם בעיות חוצץ או הפרעות.

ExpressVPN Netflix ביטול חסימת השרת בוושינגטון הבירה

שרת ExpressVPN וושינגטון הבירה

תוך כדי הזרמת התוכנית בדקתי את מהירות שרת ExpressVPN (וושינגטון די.סי.) והתוצאות היו מרשימות למדי.

מהירות הזרמת Expressvpn

מבחן מהירות זה מראה ששרתי ExpressVPN הם מהירים למדי כפי שאתה יכול לראות בעצמך. דבר אחד שהבנתי לאחר שניסיתי את ExpressVPN עם Netflix הוא שאם אתה משתמש ב- VPN Netflix טוב ואתה עומד בפני איסור VPN, אתה לא צריך לוותר ולהמשיך לדשדש דרך השרתים.

PureVPN – VPN # 3 שעובד עם נטפליקס

PureVPN הוא בין ספקי ה- VPN המובילים והוא פופולרי מאוד בגלל התכונות המדהימות והאיכות הגבוהה ביותר. PureVPN הייתה הבחירה המובילה ביותר בקרב צופים וסטרימינג מקוונים בגלל המגוון הגדול של השרתים וביצועי השרת שלהם..

מקצוענים

יותר מ- 2000 שרתים בכל 180 אזורים

תכונה מתג להרוג

עד 5 כניסות סימולטניות מותרות

פיצול מנהרת פיצול

תמיכה בצ’אט 24 שעות

אין מדיניות יומנים

חסרונות

איקס קישוריות איטית

איקס פינגים נתקלו

כדי לבדוק אם PureVPN עובד עם Netflix או לא, בדקתי את שירות PureVPN וניסיתי לגשת לתכנית Criminal Minds מספריית Netflix בארה”ב מכיוון שמופע זה אינו זמין בספריות אחרות של נטפליקס..

דבר אחד להדגיש כאן הוא ש- PureVPN עוקף את האיסור והגבלות הגיאוגרפיים של Netflix VPN אך לא דרך לקוח שולחן העבודה שלו. יהיה עליך להתקין את סיומת הדפדפן PureVPN כדי לגשת לנטפליקס.

לכן התקנתי את סיומת הדפדפן PureVPN כרום והתחברתי לשרת בארה”ב. לקח התחברות של 20 עד 30 שניות, וזה לא כל כך מהיר לעומת VPN של SurfShark. בכל מקרה, לאחר התחברות לשרת, ניסיתי לגשת לנטפליקס והצלחתי ב- Go הראשון!

חיפשתי את התוכנית, מצאתי אותה ואז התחלתי להזרים אותה. הזרימה לא הייתה מופרעת ולמען האמת, לא התמודדתי עם בעיות חוצפה. אפילו איכות הזרם הייתה נהדרת שכן איכות התמונה לא הייתה פיקסלנית, מה שהבהיר של- PureVPN יש שרתים מהירים..

PureVPN Netflix לא נחסם

עשיתי בדיקת מהירות תוך כדי המשך הזרמת והתוצאות היו כדלקמן:

מהירות הזרמת pureVPN עבור נטפליקס

כפי שאתה יכול לראות, מהירות הורדת השרת הייתה טובה מאוד בתנאי שהייתי משתמש בחיבור של 20 מגהביט לשנייה. עם זאת, נדהמתי לראות את המספר הגבוה של הפינג’ים שאותרו על ידי כלי הבדיקה והופתעתי באותו זמן מכיוון שלא התמודדתי עם בעיות חוצץ.

NordVPN – VPN # 4 שעובד עם נטפליקס

NordVPN הוא עריץ בענף ה- VPN ואחד מספקי ה- VPN הבודדים שמעולם לא איכזבו את המשתמשים שלהם בגלל העובדה שהם ממשיכים לשפר את השירותים שלהם מדי פעם..

מקצוענים

הצפנה מתקדמת

עד 6 חיבורים בו זמנית

קישוריות מיידית

5000+ שרתים בכל 62 מדינות

סיומת דפדפן

אין מדיניות יומנים

חסרונות

איקס תוכניות מנויים במחיר מופקע

איקס מהירות שרת איטית לסטרימינג

הביצועים של NordVPN Netflix תמיד זכו לשבחים רבים על ידי משתמשים מכל רחבי העולם ואין ספק שמדובר באחת מספקיות ה- VPN האמינות ביותר. עם זאת, הייתי צריך לוודא שזה עובד עם Netflix לפני שהמלצתי למשתמשים וזו הסיבה שבדקתי את NordVPN עם Netflix בגישה לספריה Netflix האמריקאית..

בינגו! זה עובד.

NordVPN עבר בהצלחה את מבחן האנונימיות על ידי גישה לספריית Netflix האמריקאית ולא התגלה על ידי חוסם VPN של Netflix. אז הדבר הבא היה להזרים מופע מוגבל גיאוגרפי, אז בחרתי להזרים את הסרט אקס-מכינה מדהים. זהו סרט מוגבל גיאוגרפי והוא אינו זמין בספריות אחרות של נטפליקס.

Nordvpn עם נטפליקס

הזרם התחיל טוב אבל כן עמדתי באיחור כלשהו בשרת כשהוא כל הזמן מאבטל ומכבה. במילים פשוטות, לא נהנתי להזרים את נטפליקס עם NordVPN בגלל הפיגור בזרמים. עם זאת המהירות המשיכה להשתנות והסטרימינג הוטרד שלוש פעמים.

netflix nordvpn

מבחן המהירות בזמן הזרמת Netflix עם שרת NordVPN מראה כי המהירות שהשרת הציע הייתה נמוכה מאוד.

מהירות הסטרימינג של נורד vpn - -

מהירות שרת זו היא הסיבה שזרם עם NordVPN לא התגלה כחוויה נהדרת. עם זאת, זה לא המקרה בכל שרת, שרתים מסוימים מתגלים כאיטיים בעוד שאחרים יכולים לספק מהירות רבה. השרת שניסיתי בלילה לא יוכל להציע רוחב פס טוב אבל ללא ספק יהיו שרתים שיכולים להציע מהירות טובה יותר.

CyberGhost – VPN # 5 עבור Netflix US

CyberGhost היא ספקית VPN נוספת שמשפרת את השירות מיום ליום והופכת לעצמה קרקע בין ספקי ה- VPN הטובים ביותר. הנה כמה פרטים מדוע אני ממליץ על CyberGhost למשתמשים ב- Netflix VPN.

מקצוענים

יותר מ- 3000 שרתים ב- 61 מדינות

תכונה לביטול חסימת Netflix ייעודית

יותר מ- 500 שרתים בארה”ב בלבד

תכונת Kill Switch

ערבות להחזר כספי של 45 יום

עד 7 חיבורים בו זמנית

אין מדיניות יומנים

חסרונות

איקס בעיות תמיכה חיות

איקס שרתים איטיים

הדבר הטוב ביותר שתבחין בנוגע ל- CyberGhost הוא שיש לו לקוח תכונה ייחודית לביטול חסימת Netflix. עם זאת, כשניסיתי לגשת לספריה של נטפליקס ארה”ב דרך תכונת החיבור המותאמת אישית שלה באמצעות חיבור לשרת של דאלאס, חוסם ה- VPN של נטפליקס זיהה את זה.

נטפליקס

אז חשבתי לנסות את התכונה הייעודית של נטפליקס הזמינה בקטע Unblock Websites והיא התחברה בהצלחה. הצלחתי לעקוף את ההגבלה הגיאוגרפית של הספרייה וניסיתי להזרים את המופע “פוסטרס” (הזמין בספריית Netflix בארה”ב בלבד) והסטרימינג התחיל ללא כל בעיה.

נטפליקס סייברגוסט מטפח חסימת

עם זאת, מהירות הקישוריות של CyberGhost נוגעת במידה מסוימת מכיוון שלוקח 3 עד 4 דקות להתחברות לשירות. CyberGhost צריך למלא את הפער הזה בהקדם האפשרי.

באשר למהירות הזרם, זה היה בסדר, כיוון שהתמודדתי עם בעיות חציצה פעמיים. בדקתי את מהירות השרת במהלך הזרימה וזה מצדיק מדוע הזרם היה איטי כל כך.

מהירות הסטרימינג של

מלבד המהירות שלה, הביצועים היו טובים מכיוון שלא התמודדתי עם בעיות איסור VPN לאיומיות לאחר מכן ודבר אחד שהכי אהבתי הוא הממשק של הלקוח שלו שהוא פשוט מאוד.

בסך הכל הוא זכאי להיות אחד מחמשת ספקי ה- VPN של Netflix המובילים ואם ישפר את הביצועים שלו, הוא יכול ללכת רחוק יותר.

VPN חינם שעובד עם נטפליקס

כפי שדיברתי קודם לכן כי פרוקסי פרוטוקול ו- VPN בחינם אינם עומדים בסדרי עקיפה של איסור ה- VPN של נטפליקס וזו הסיבה לנסות כל שירות חינם זה פשוט בזבוז זמן. תוכלו למצוא מספר מאמרים ברשת, הדנים ב- VPNs בחינם לגישה לנטפליקס אך לא כל ספקי ה- VPN שהם מציינים הם למעשה בחינם. הם ממליצים למשתמשים לנסות את תקופות הניסיון שלהם ולא לקנות אותם והם טוענים כי אלה הם VPNs בחינם.

אני לא שואף להטעות את קוראי וזו הסיבה שאני אומר שאם אתה באמת רוצה לנסות VPN בחינם עבור Netflix, אז אתה יכול לנסות את תקופות הניסיון של ספקי ה- V PN שהוזכרו לעיל, או שאתה יכול לנסות את שלושת ספקי ה- VPN האלה מציעים גם תקופות ניסיון:

 1. מגן נקודה חמה
 2. מנהרת דוב
 3. קינוב

אלה אינם ספקים של Netflix VPN אמינים אך ניתן להשתמש בהם עם Netflix במידה מסוימת. עם זאת, אני לא מתחייב שאף ספקי VPN אלה לא יוכלו לעקוף מגבלות גיאוגרפיות של Netflix וחוסם VPN של Netflix או לא.

VPN הגרוע ביותר עבור Netflix – VPN ו- DNS חכמים שלא עובדים יותר עם Netflix

אם הייתי שם את ספק ה- VPN הגרוע ביותר שלא עובד עם Netflix בכלל, זה צריך להיות גישה לאינטרנט פרטי (PIA) מכיוון שחוסם ה- VPN של Netflix רשם את כל השרתים שלו שניתן להשתמש בהם כדי לגשת לנטפליקס. כבר לא ניתן להשתמש בספק VPN זה כדי לגשת לנטפליקס, ומכאן הוצאת PIA ממשוואת נטפליקס. PIA סיפקה שרתי עמק הסיליקון למשתמשים לגישה לנטפליקס וכולם חסומים כעת על ידי נטפליקס.

לגבי DNS חכם, זה משהו לא אמין לטעמי מכיוון שהשירות יכול לעקוף את ההגבלות לפעמים אך לא בכל פעם. למרות הטענות של SmartDNS על מתן גישה לנטפליקס האמריקאית, השירות שלה אינו עקבי למדי.

ייתכן שתוכל לגשת לספריית Netflix בארה”ב למשך מספר ימים אם יתמזל מזלך, אך המזל הזה ממשיך להיגמר מדי פעם. זו הסיבה ש- SmartDNS אינו טופס שירות מומלץ לצדי.

כיצד לשנות את אזור Netflix שלך או לעבור לספריה המועדפת עליך

אין תכונה כזו זמינה במערכת נטפליקס המאפשרת לך לשנות את הספרייה שלך לפי בחירתך. לשם כך, תזדקק ל- VPN, שיש בו שרתים באזור ספציפי אליו תרצה לגשת לספרייה והוא אמור להיות מספיק טוב כדי לעקוף את מגבלות נטפליקס..

במילים פשוטות, תוכלו לשנות את אזור Netflix דרך VPN!

כבר הדגמתי את כל הפרטים, התייחס אליהם ותמצא את נוהל ההתחברות לספריה האזורית הרצויה לך.

נטפליקס VPN Reddit

תגובה מהדיון של cheeseburgerwaffles מהדיון "איך להשיג הכל בנטפליקס? …. לא רק הספרייה האמריקאית".

הנער הזה שיתף את החוויה שלו שהוא ניסה לגשת ל- Netflix באמצעות PVN, אך חוסם ה- VPN של Netflix זיהה זאת. איננו יודעים באיזה VPN הוא השתמש כדי לעקוף מגבלות נטפליקס, מכיוון שהוא לא ציין דבר בנושא. עם זאת, אם לשפוט על פי העובדה ש- VPN שלו מזוהה, זה חייב להיות VPN חינמי או כל ספק VPN בינוני..

הערה מהדיון .

משתמש זה מנסה לגשת לנטפליקס דרך PureVPN אך לא היה לו מזל. ובכן, כפי שדיברתי קודם, PureVPN היא בחירה מצוינת לעקוף מגבלות גיאוגרפיות של Netflix, אך תוכלו לעשות זאת בעזרת סיומת הדפדפן שלה בלבד.

סיכום

נטפליקס היא ענקית בידור בימינו אבל אנשים רבים לא יודעים את העובדה שנטפליקס זה לא משהו שהתחיל לפני כמה שנים. זה קיים כבר 21 שנה האחרונות כשהתחיל בשנת 1997, אז לא היה שום סימן או רעיון לבידור דיגיטלי.

זה התחיל כשירות להשכרת סרטים מקוונים אז ועכשיו הוא המלך המכהן של תעשיית הבידור הדיגיטלי. נטפליקס באמת עיצבה מחדש את ענף הבידור דרך הסטנדרטים הגבוהים שלה.

לא רק זאת, נטפליקס גם נקטה בצעדים נועזים בשמירה על שלמותה כמו חסימת הגישה ל- VPN והפרוקסי וכן הפרדה חכמה של ספריות התוכן. מצד אחד, זה משהו מייאש עבור המשתמשים אך איכות התוכן של נטפליקס גם גרמה למשתמשים לדבוק בזה.

משתמשים הפכו אובססיביים כל כך לנטפליקס, עד שהם מנסים למצוא את כל הדרכים הדרושות לעקיפת ההפרדה על מגבלות נטפליקס, רק כדי לגשת למיטב נטפליקס. כונן זה בקרב משתמשים נתן דחיפה רבה לתעשיית ה- VPN ויצר תחרות בענף ה- VPN עצמו.

רק מעט ספקי VPN הצליחו להגיע לסטנדרט של עקיפת איסור VPN של Netflix ומתן גישה לתוכן מוגבל גיאוגרפי למשתמשים. נטפליקס חוסמת את הגישה ל- VPN לא מכיוון שיש לה משהו נגד המשתמש אלא בגלל הלחץ, הוא מפנה ממפיצי התוכן.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map