نحوه تماشای HotStar در خارج از هند در ایالات متحده ، انگلیس ، کانادا و سایر موارد

آیا شما عاشق جریان هستید و نمی دانید که در آن می توانید همه فیلم های جدید بالیوود و هالیوود را به همراه برنامه های تلویزیونی هند ، محتوای Netflix و Live Sports پخش کنید؟ می توانید همه این موارد را در یک پلتفرم واحد یعنی HotStar داشته باشید. برای دیدن نحوه تماشای HotStar و لذت بردن از بهترین تجربه جریان ، این راهنما را دنبال کنید. فراموش نکنید که افزودن کد نهایی و راهنماهای کد vpn ما را بخوانید.


HotStar چیست؟?

CTA

HotStar محبوب ترین و بزرگترین پلتفرم هند برای پخش آنلاین VOD است. این فیلم شامل فیلم های محبوب ، نمایش های تلویزیونی و ورزش ها از سراسر جهان است. تعداد زیادی از پخش کننده آنلاین در هند از HotStar برای پخش بازی های IPL ، تماشای فیلم و سایر برنامه های تلویزیونی هند استفاده می کنند. امروزه سیستم عامل های سرگرمی قابل اعتماد و با کیفیت بسیار محدود وجود دارد. 3 سال از راه اندازی HotStar می گذرد و تا به امروز در جذب مخاطبان پخش آنلاین آنلاین موفق بوده است.

محتوای خاصی را می توانید از سایت HotStar بارگیری کنید. منظور از مطالب خاص ، منظور ما برخی از مطالب قدیمی است که ممکن است دیگر در جریان نباشند. نکته دیگری که باید بدانید این است که فیلم های HotStar را می توان فقط در دستگاه های موبایل و تبلت بارگیری کرد ، نه بر روی هر لپ تاپ یا رایانه شخصی.

شما می توانید فیلم های مورد علاقه خود را به صورت تقاضا در HotStar در هند ، ایالات متحده و کانادا تماشا کنید. اخیراً در هر منطقه ای موجود بود اما اکنون محدودیت های جغرافیایی داشته است.

HotStar در کدام کشورها موجود است ?

همانطور که قبلاً گفته شد ، HotStar در هند ، کانادا و ایالات متحده موجود است. با این حال ، اگر از یک سرویس VPN استفاده می کنید ، می توانید از هرجای دنیا دسترسی داشته باشید اما فقط با اتصال به سرور کشورهای فوق الذکر.

نحوه تماشای hotstar

نحوه انسداد / تماشای HotStar در خارج از هند با VPN

HotStar یک سایت جغرافیایی محدود است و به محتوای موجود در این وب سایت نمی توان از هر جای دیگری به جز هند ، آمریکا و کانادا دسترسی داشت. بنابراین ، اگر می خواهید از هر منطقه دیگری به Hotstar دسترسی پیدا کنید ، برای دور زدن محدودیت ها به سرویس VPN نیاز خواهید بود..

یک سرویس VPN به شما امکان می دهد به سرورهای مناطق نامحدود وصل شوید و از این رو IP شما را پنهان می کند و آن را با آدرس IP کشور فوق الذکر ساخت. استفاده از VPN بسیار آسان است زیرا تنها کاری که باید انجام دهید این است که به سادگی به یک سرور از راه دور متصل شوید و سپس به وب دسترسی پیدا کنید تا به هر چیزی که محدود شده دسترسی داشته باشید..

ارائه دهندگان VPNPriceOfferWebsite
PureVPN 10.95 $ 2.91 ماه ماه

پیشنهاد ویژه: 73٪ تخفیف

بازدید از سایت
نقد را بخوانید
سورفشارک $ 1.91 $ 1.99 ماه

پیشنهاد ویژه: 83٪ تخفیف

بازدید از سایت
نقد را بخوانید
CyberGhost $ 12.99 $ 2.75 ماه

83٪ تخفیف

بازدید از سایت
نقد را بخوانید
ExpressVPN 12.95 $ 8.32 ماه ماه

35٪ تخفیف

بازدید از سایت
نقد را بخوانید

نحوه تماشای HotStar در ایالات متحده بدون VPN

HotStar قبلاً در هیچ منطقه ای غیر از هند در دسترس نبود اما اخیراً مناطقی همچون ایالات متحده و کانادا را گسترش داده است. بنابراین ، کاربرانی که مایل به دستیابی به HotStar در ایالات متحده هستند می توانند به راحتی و بدون استفاده از VPN این کار را انجام دهند. HotStar را می توان به راحتی در ایالات متحده بدون VPN با مراجعه به URL “us.HotStar.com” این فرمت دامنه رسمی است که توسط HotStar برای منطقه ایالات متحده ارائه شده است.

نحوه تماشای HotStar خارج از هند بر روی رایانه

به منظور تماشای HotStar در خارج از هند بر روی رایانه شخصی ، این مراحل را دنبال کنید:

 1. باز کن برنامه VPN > وارد شدن به سرویس VPN شما.
 2. اکنون اتصال به یک سرور منطقه هند.
 3. باز کن مرورگر شما > این را تایپ کنید URL: https://www.HotStar.com/.
 4. ورود به حساب HotStar خود وارد شوید و تماشای فیلم ها و برنامه های تلویزیونی مورد علاقه خود را با کیفیت HD شروع کنید.

نحوه پخش HotStar در iPad و iPod

بهترین چیز در مورد HotStar این است که یک برنامه اختصاصی برای iOS دارد. بنابراین ، کاربران می توانند به راحتی HotStar را بر روی iPad و iPod تماشا کنند.

 1. باز کن برنامه iTunes فروشگاه > جستجو کردن برای HotStar > کلیک کنید روی برنامه HotStar > آن را بارگیری کنید.
 2. بعد از اتمام نصب, باز کن برنامه.
 3. وارد شدن برنامه با استفاده از اعتبارات HotStar شما > اکنون هر آنچه را که می خواهید در iPad و iPod خود تماشا کنید ، جریان دهید.

HotStar را در کانادا تماشا کنید

HotStar به تازگی در کانادا در دسترس قرار گرفت و یک دامنه اختصاصی برای کاربران HotStar در کانادا راه اندازی شد. دامنه ای که برای HotStar در کانادا راه اندازی شده است “https://ca.HotStar.com/” است. برای دسترسی به سایت و برنامه HotStar در کانادا ، هیچ سرور VPN یا پروکسی نیازی نیست. کافی است وب سایت ذکر شده را در مرورگر خود باز کرده و برای خدمات HotStar ثبت نام کنید.

نحوه تماشای HotStar در انگلستان

گرچه HotStar غیر از هند در ایالات متحده و کانادا نیز موجود است ، اما هنوز هم به طور رسمی در انگلیس موجود نیست. با وجود برخی سرویس های پخش آنلاین عالی که قابل مقایسه با HotStar مانند Netflix و Hulu در انگلستان است ، این سرویس محدود به جریان در این منطقه می شود. یکی از شگفت انگیزترین واقعیت هایی که باید توجه کنیم این است که اگر هندی ها مقیم انگلستان باشند ، تعداد زیادی وجود دارد. بنابراین ، با قضاوت بر اساس این واقعیت ، می توانید تعجب کنید که چقدر دوست دارند محتوای مادری خود را جابجا کنند و نه تنها این ، بسیاری از انگلیسی ها دوست دارند محتوای بالیوود را درست مانند هندی ها دوست دارند هالیوود را تماشا کنند..

فقط می توانید دسترسی داشته باشید HotStar در انگلستان, با استفاده از VPN. برای تماشای محتوای مورد علاقه خود در HotStar در انگلستان ، کافی است مکان IP فعلی خود را از انگلستان به منطقه هند تغییر دهید و به راحتی به HotStar دسترسی پیدا کنید.

cta 3

بنابراین ، برای دسترسی به HotStar در انگلستان ، شما باید از یک سرویس VPN استفاده کنید زیرا محتواهایی که می خواهید بدون آن از IP IP پخش کنید پخش نمی شود بلکه یک خطای پخش رخ می دهد. با این وجود ، اگر یک سرویس VPN فعال دارید و به یک سرور هندی متصل هستید ، قادر خواهید بود محتوای مورد علاقه خود را در HotStar تماشا کنید. سرویس VPN شما انتخاب می کنید باید قابل اعتماد و به اندازه کافی سریع باشد تا به شما در جابجایی یکپارچه مطالب کمک کند.

نحوه تماشای برنامه HotStar در کشورهای عربی

HotStar یک بستر عالی جریان رسانه ای است که انواع مختلفی از مطالب جدید و پرطرفدار دارد. افسوس که در کشورهای عربی موجود نیست. کشورهایی مانند امارات متحده عربی ، دبی ، عربستان سعودی ، عمان و قطر ترجیح می دهند محتوای هند را زیاد پخش کنید اما به دلیل محدودیت های جغرافیایی این سایت قادر به پخش نیستند. طرفداران HotStar در این کشورها می توانند با استفاده از پروکسی HotStar یا سرویس VPN به راحتی برنامه های تلویزیونی HotStar را تماشا کنند.

با استفاده از پروکسی یا VPN ، آنها قادر خواهند بود از پخش مستقیم HotStar و برنامه های تلویزیونی HotStar (که در تمام دنیا بسیار شایع هستند) لذت ببرند..

نحوه تماشای HotStar در پاکستان

طرفداران برنامه های تلویزیونی HotStar در کشور همسایه هند یعنی پاکستان تعداد زیادی دارند. مردم پاکستان دوست دارند فیلم های بالیوود و برنامه های تلویزیونی هند را تماشا کنند. متأسفانه ، HotStar در پاکستان محدود شده است و تنها راه تماشای پخش مستقیم HotStar یا فیلم ها و نمایش های تلویزیونی دور زدن محدودیت های جغرافیایی از طریق VPN یا HotStar Proxy است..

بارگیری HotStar

برنامه های HotStar برای سیستم عامل های مختلف تلفن همراه مانند دستگاه Android و دستگاه های مبتنی بر iOS به عنوان مثال در دسترس هستند. آیفون برای تلفن های همراه دستگاه های اندرویدی ، به راحتی می توانید آن را از طریق Google Play Store بارگیری کنید و همچنین می توانید فایلهای apk HotStar را بصورت آنلاین بارگیری کنید. در حالی که ، برای دستگاه های مبتنی بر iOS مانند iPhone و iPad ، می توانید آن را از طریق فروشگاه iTubes App از دستگاه خود بارگیری کنید.

ثبت نام HotStar

محتوای موجود در HotStar از کیفیت بالایی برخوردار است و بدون باقیمانده از باتری ها پخش می شود. با این حال ، همه چیز عالی قیمت دارد و به همین دلیل کاربران باید ابتدا با انتخاب یک برنامه پرداخت ، مشترک شوند. HotStar فقط رقیب Netflix و Hulu است و به همین دلیل است که محتوای پخش شده رایگان نیست.

HotStar در کدام کشورها موجود است؟

HotStar 3 طرح پرداخت مختلف را برای انتخاب ارائه می دهد و بهترین چیز در مورد این برنامه های پرداخت این است که همه قیمت مناسب دارند. برای ثبت نام در سرویس HotStar ، این مراحل را دنبال کنید:

 1. به “https://www.HotStar.com/subscribe/payment” بروید.
 2. برنامه پرداخت مورد نظر خود را انتخاب کنید.
 3. اطلاعات خود را وارد کنید یعنی نام ، آدرس ایمیل و رمز عبور.
 4. جزئیات کارت اعتباری خود را وارد کنید.
 5. جزئیات را تأیید کنید.
 6. از تماشای نمایش های مورد علاقه خود در HotStar لذت ببرید.

Stream Hot Star با زیرنویس

HotStar برای هر ویدئویی که در سکوی آن موجود است ، زیرنویس ارائه نمی دهد اما برخی از فیلم ها در حال حاضر زیرنویس ها را برای آنها در نظر گرفته اند. با این وجود ، هنوز هم می توانید با مراجعه به گزینه های ویدیویی و بررسی گزینه CC ، زیرنویس ها را بررسی کنید ، با فعال کردن آن می توانید زیرنویس ها را فعال کنید.

نحوه تماشای HotStar با برنامه زنده Jio TV

کاربران برنامه Jio sim و Jio TV Live به راحتی می توانند از ویژگی های فیلم و جریان زنده HotStar استفاده کنند ، اما این فقط به محتوای هندی محدود شده است. یک نکته دیگر ، کاربران جیو قبل از شروع پخش در HotStar ، باید همچنان در HotStar هند مشترک شوند.

VPN رایگان برای HotStar

تعداد زیادی سرور رایگان پروکسی VPN و HotStar به صورت آنلاین در دسترس است اما ما معمولاً به کاربران توصیه نمی کنیم به دلیل آسیب پذیری این VPN رایگان را امتحان کنند. با استفاده از سرورهای VPN رایگان توسط میلیونها نفر در سراسر جهان ، یک VPN رایگان جریان شما را تحت تأثیر قرار خواهد داد. از این رو زمان پاسخگویی کمتر برای پخش جریانی که منجر به بافر زیادی می شود. با این حال ، در اینجا چند پیشنهاد برای شما وجود دارد:

 1. ZenMate
 2. مرورگر
 3. هولا
 4. Hidemyass
 5. جاسوس
 6. خرس تونل
 7. بوسه امنیتی
 8. ProtonVPN
 9. سرعت بخشیدن
 10. X-VPN

نحوه دانلود فیلم ها و نمایش فیلم های تلویزیونی از HotStar

HotStar هند به کاربران اجازه نمی دهد فیلم ها و برنامه های تلویزیونی را از بستر آن بارگیری کنند. با این حال ، محتوای خاصی که قدیمی است و یا دیگر مد نشده است را می توان از HotStar بارگیری کرد. با باز کردن یا جستجوی ویدیو ، نمادی از شافت را روی آن مشاهده خواهید کرد. بر روی آن کلیک کنید و گزینه بارگیری را در مقابل خود خواهید داشت.

یک نکته برای درک اینجاست که شما نمی توانید هیچ ویدیویی را از HotStar در رایانه شخصی خود بارگیری کنید. فقط می توانید آن را در دستگاه تلفن همراه یا رایانه لوحی خود انجام دهید.

آخرین نمایش ها / سریال ها و فیلم های HotStar را تماشا کنید

تماشای Hotstar در خارج از هند

HotStar هند آخرین نمایش های تلویزیونی ، فیلم ها و اکشن های ورزشی را بر روی یک سکوی واحد با قیمت بسیار مناسب و با کیفیت عالی ارائه می دهد. نگران نباشید ، در HotStar مشترک شوید و می توانید هر چیزی را که دوست دارید و هرچه جدید و پرطرفدار است تماشا کنید. این فیلم هم از نظر محتوای هندی و هم از محتوای غربی و همچنین فیلم هایی از بالیوود و هالیوود برخوردار است.

نحوه تماشای HotStar در تلویزیون

می توانید HotStar را در تلویزیون خود با روشی بنام sideloading تماشا کنید اما فقط در Android TV کار می کند. برای شروع این مراحل را دنبال کنید:

 1. به ES File Explorer بروید (در صورتی که قبلاً آن را نصب نکرده اید ابتدا کاوشگر فایل ES را نصب کنید).
 2. باز کن فروشگاه بازی در تلویزیون خود > “Sideload Launcher for Android TV” را جستجو کنید و آن را نصب کنید.
 3. به صفحه اصلی بروید > برنامه ها را باز کنید > برنامه راه انداز Sideload را باز کنید.
 4. روی ES File Explorer کلیک کنید.
 5. به شبکه بروید > روی Remote Manager کلیک کنید > روشن کنید تا آدرس FTP را دریافت کنید.
 6. اکنون از رایانه شخصی یا لپ تاپ خود ، آدرس FTP را در یک مرورگر وب وارد کنید > اکنون تلویزیون و رایانه شما به هم متصل می شوند.
 7. اکنون APK File را از رایانه خود به تلویزیون خود منتقل کنید.
 8. بعد از آن, اشتراک شبکه را خاموش کنید > بارگیری ها را باز کنید.
 9. کلیک کنید HotStar از لیست > کلیک نصب > لذت بردن از استفاده از HotStar.

تلویزیون HotStar Vijay را تماشا کنید

برای تماشای سریال های تلویزیونی Vijay در HotStar ، کافیست به بخش کانال ها بروید و تلویزیون ویجی را انتخاب کنید. در آنجا تمام نمایش های پخش شده در تلویزیون ویجی را مشاهده خواهید کرد و می توانید به راحتی از آن ها انتخاب کنید و پخش کنید. استفاده از HotStar بسیار آسان است!

HotStar در روکو

Roku یک وسیله مدرن استریم است که توسط شرکت Roku تولید و ساخته شده است و در واقع یکی از دستگاههای استریم مناسب برای استفاده از سرویس هایی مانند Netflix و Hulu است زیرا تجربه پخش جریانی که توسط آن ارائه می شود قابل جابجایی نیست. برای همه طرفداران HotStar که نمی دانند HotStar در دسترس Roku است ، باید خوشحال باشید که در فروشگاه کانال Roku موجود است. به سادگی به فروشگاه کانال Roku بروید ، کانال HotStar را در دستگاه Roku خود نصب کنید و از جریان لذت ببرید.

سخنان نهایی

سرویسهای استریم مانند Netflix ، Hulu ، Amazon و HotStar همان چیزی هستند که همه حرفهایهای سرگرمی و جریان را دوست دارند داشته باشند. HotStar یک سرویس جریان شگفت انگیز است ، مطمئناً نه تنها به Netflix و Hulu رقابت نشان داده است بلکه با تبلیغ محتوای هندی یک قدم فراتر رفته است. تنوع ارائه شده مطمئناً از سایر سرویسهای پخش بیشتر است. این برنامه حتی پخش زنده ورزشی را نیز ارائه می دهد ، این یک چیز عالی است.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map