One Comment

 1. Griffin
  28.04.2023 @ 10:01

  o k nějakým problémům. Yoda nabízí širokou škálu filmů a televizních pořadů, včetně nejnovějších titulů. Jeho uživatelské rozhraní je velmi intuitivní a snadno se ovládá. Pokud hledáte spolehlivý doplněk pro streamování filmů na Kodi, Yoda je skvělou volbou.

  4. Exodus Redux Exodus Redux je další vidlice původního doplňku Exodus, který je k dispozici v úložišti Kodi Bae. Tento doplněk nabízí širokou škálu filmů a televizních pořadů, včetně nejnovějších titulů. Jeho uživatelské rozhraní je velmi podobné původnímu Exodusu, takže uživatelé, kteří byli zvyklí na původní doplněk, se s ním snadno naučí pracovat. Exodus Redux je velmi spolehlivý a nabízí vynikající kvalitu streamů.

  5. Troma filmy Troma Movies je doplněk Kodi, který se specializuje na hororové a sci-fi filmy. Tento doplněk nabízí širokou škálu filmů, které jsou k dispozici zdarma. Jeho uživatelské rozhraní je velmi jednoduché a snadno se ovládá. Pokud jste fanouškem hororových a sci-fi filmů, Troma Movies je skvělou volbou pro vás.

  Nejnovější filmy k dispozici na Kodi Kodi nabízí širokou škálu nejnovějších filmů, které jsou k dispozici zdarma nebo za poplatek. Některé z nej